Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Странно скърцане от дясно,вероятно тампон.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Странно скърцане от дясно,вероятно тампон.

    Появи ми се преди около седмица , при по голяма неравност или легнал полицай и се чува едно по скоро като свирукане не е стържене. Днес я гледаха в сервиз и набедиха : заден тампон на носача , бил се поизносил. Чува се само от дясната страна. Каква е цената на тези тампони и възможно ли е да не е от тях. Казаха ,че не било проблем но мен ме дразни като подсвирква така.
    Терано2 2.7 тд 99к.с 1995г.,Мерцедес С200 - 1995г. Ню Битъл -лимитед 1.9 тди
    0885544754 Светослав Стоянов

  • #2
    От: Странно скърцане от дясно,вероятно тампон.

    При мен отпред скърцат силно тампоните на стабилизиращата щанга, но като заработи двигатела нищо друго не се чува.

    Иначе като е мокро скърца ли?

    Коментар


    • #3
      От: Странно скърцане от дясно,вероятно тампон.

      Не , миналия ден я мих и като тръгнах нищо. След 20 мин каране и се обади.
      Терано2 2.7 тд 99к.с 1995г.,Мерцедес С200 - 1995г. Ню Битъл -лимитед 1.9 тди
      0885544754 Светослав Стоянов

      Коментар


      • #4
        От: Странно скърцане от дясно,вероятно тампон.

        Това на какъв джип ? За цена на тампони и други части в тази тема .
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • #5
          От: Странно скърцане от дясно,вероятно тампон.

          Терано 2 2.7 1995г. , вероятно и от Терано 1 ще станат.
          Терано2 2.7 тд 99к.с 1995г.,Мерцедес С200 - 1995г. Ню Битъл -лимитед 1.9 тди
          0885544754 Светослав Стоянов

          Коментар


          • #6
            От: Странно скърцане от дясно,вероятно тампон.

            Брях....при мен всичко скърца какво ли му е на моя

            Просто ти се КЕФЯ на темите колега за всяко нещо което му стане на тоз звер и писанка
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • #7
              От: Странно скърцане от дясно,вероятно тампон.

              До колкото знам са еднакви. Слагай само оригинални, и забрави полиуретана, щото скърца още повече. Ментетата гумени пък изкарват малко.

              За цена питай Patrol fen и/или mimo13 от форума. Внасят оригинални.

              По предницата също заправи за полиуретан. Моя ще го свалям веднага щом ми се отвори време. С шарнирите, биалетките и накрайниците - същото - препоръчвам оригинални. Опитвал съм общо 4 марки и единствено от горни шарнири на delphi съм що годе доволен, но не и от биалетките им.

              @Гробаря: По скромното ми мнение патролите до преди Y60 са си предимно за в гората. В Y61 има някакви зачатъси на комфорт, а тераното от край време си е далеч по-асфалтово насочено. Впрочем моето терано е измежду най-тихите возила, които някога съм карал, като изключим шума от калните гуми и тракторния двигател.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                От: Странно скърцане от дясно,вероятно тампон.

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                До колкото знам са еднакви. Слагай само оригинални, и забрави полиуретана, щото скърца още повече. Ментетата гумени пък изкарват малко.

                За цена питай Patrol fen и/или mimo13 от форума. Внасят оригинални.

                По предницата също заправи за полиуретан. Моя ще го свалям веднага щом ми се отвори време. С шарнирите, биалетките и накрайниците - същото - препоръчвам оригинални. Опитвал съм общо 4 марки и единствено от горни шарнири на delphi съм що годе доволен, но не и от биалетките им.
                ...винаги съм казвал ,че щом става дума за Терано - питате Спарки той е човека...
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • #9
                  От: Странно скърцане от дясно,вероятно тампон.

                  Ами колега ,питам защото ме дразни нещо да не е както трябва. Вярно не е лимузина , но ме дразни да скърца ,да хлопа или нещо да не работи както трябва. А и нали затова са форумите ?
                  Терано2 2.7 тд 99к.с 1995г.,Мерцедес С200 - 1995г. Ню Битъл -лимитед 1.9 тди
                  0885544754 Светослав Стоянов

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X