Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TURBO ПРОБЛЕМ с NISSAN PATROL Y60,2.8TD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • TURBO ПРОБЛЕМ с NISSAN PATROL Y60,2.8TD

    турбото ми се включва след 2300-2400 оборота, има ли начин да се направи да работи на около 1500 оборота примерно?

  • #2
    От: TURBO ПРОБЛЕМ с NISSAN PATROL Y60,2.8TD

    Има. Ново. Струва едни пари.

    Какво искаш да постигнеш всъщност?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: TURBO ПРОБЛЕМ с NISSAN PATROL Y60,2.8TD

      Искам по-добра динамика разбира се, наскоро карах друг Патрол на който турбината свиреше още от 1300-1400 оборота.

      Коментар


      • #4
        От: TURBO ПРОБЛЕМ с NISSAN PATROL Y60,2.8TD

        Турбината си е все включена. Проблема е другаде. Колко надува?

        Коментар


        • #5
          От: TURBO ПРОБЛЕМ с NISSAN PATROL Y60,2.8TD

          Тоя другия не е наред. На турбото максималния надув е над 2000 оборота.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #6
            От: TURBO ПРОБЛЕМ с NISSAN PATROL Y60,2.8TD

            Аз много не разбирамно щом почваме да си говорим за свирене работата не е на добре.
            Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
            Grand 3.1TD
            0898 620 306 Стоян

            Коментар


            • #7
              От: TURBO ПРОБЛЕМ с NISSAN PATROL Y60,2.8TD

              започне ли да свири една турбина значе има изменение на геометрията на някоя или всичките лопатки,а причините могат да са много,като например заминало турбо,разбити втулки и лопатките стъргали по охлювите и след евентуален ремонт на турбото се получва такова свирене.аз лично такава турбина бих я подарил или изхвърлил,но и такива случаи съм виждал.
              или турбото засмукало някакъв елемент по пътя си прекарало го хубавичко следователно историята с лопатките се повтаря даже и с по-сериозни щети и не само по турбото,понеже задволаното устройство решило да пробва как върви без въздушен фитър колата или докато си купи друг
              и много други такива тъпотии породени от разни мозъци

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X