Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

    здравейте от личен опит знам и се уверих че тунинга е много скъпо нещо но
    нито един джип не излиза от магазина подготвен....
    мен също ме питат приятели колко ми е струвало но не казвам все пак става въпрос за не малко пари и като си помисля че не разбират ще кажат че съм луд...
    аз съм казвал и пак ше кажа правете докато не са се усетили и в българия да се легализира всичко..окачване,гуми,лебедка,брони,дори и шнорхел....
    което е не малко пари нерви и никога неможем да сложим всичко това което искаме идва един момент в които ще ни накарат да сложим мострове от газка за да не се убарне случайно
    поне тук е така 80% трябав да се разшири моста спрямо височината с която повдигаме джипа....
    като ми направят проекта ще го снимам 22 страници приблезително...
    поздрави

    Коментар


    • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

      в тунинга за пари се говори само когато искаш да купуваш определено возило. в тази връзка ако някой ще купува патрола на чавдар да продължава да пита, ако само сте любопитни престанете, ще развалите на човека семейството

      наистина нисана е станал добър. разбирасе аз имам и някои забележки, но те този път не са съществени

      единственото което бих препоръчал да се отворят главините и да се смени греста на каретата защото там влиза кал и мизерия, а едвали някой ги е отварял откакто това е кола
      drive alive

      Коментар


      • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

        Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
        ........ много точно ти каза цена - 20.000лв., която е долния праг между другото . ..............
        Oх , де да беше така . Аз даже на жената съм си признал за по-висока цифра , ама пак не съм и казал истината .Ако разбере че съм хвърлил око на едно късо патрулче 4,2Д.....
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

          V93

          няма лид а го прбваш в тази тема !!

          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=7823&page=10

          любопитен съм какъв е резултата

          Коментар


          • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

            Първоначално публикуван от PatrolGR Преглед на мнение
            V93

            няма лид а го прбваш в тази тема !!

            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=7823&page=10

            любопитен съм какъв е резултата
            Trail Master е по-твърдичко окачване и в статично положение
            не се получава реална представа за ходовете.
            Нужно е да се тества в "естествена" среда за да се види резултата,
            т.е. джипката трябва да се движи за да могат твърдите пружини да
            получат натиск за разгъването.

            Коментар


            • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

              Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
              Първоначално публикуван от PatrolGR Преглед на мнение
              V93

              няма лид а го прбваш в тази тема !!

              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=7823&page=10

              любопитен съм какъв е резултата
              Trail Master е по-твърдичко окачване и в статично положение
              не се получава реална представа за ходовете.
              Нужно е да се тества в "естествена" среда за да се види резултата,
              т.е. джипката трябва да се движи за да могат твърдите пружини да
              получат натиск за разгъването.
              Напълно подкрепям. Ако окачването статично (на рампа) сгъва и разгъва докрай, напрактика няма да може да се кара при нормална и висока скорост.

              Коментар


              • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                Първоначално публикуван от PatrolGR Преглед на мнение
                V93

                няма лид а го прбваш в тази тема !!

                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=7823&page=10
                По-скоро ще го пробвам там, където е истината. На "бойното поле" ...

                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                  Браво на Кики и Боби. Баая бачкане са метнали.
                  Чавдаре и на теб честито.
                  Каква е идеята да се сменят пружините и амортисьорите.
                  Новите пружини са с една врътка повече. Видяхте ли дали моста не се спира на тях. Предполагам че всичко е изчислено но все пак.

                  Коментар


                  • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    Браво на Кики и Боби. Баая бачкане са метнали.
                    Чавдаре и на теб честито.
                    Каква е идеята да се сменят пружините и амортисьорите.
                    Новите пружини са с една врътка повече. Видяхте ли дали моста не се спира на тях. Предполагам че всичко е изчислено но все пак.
                    Ами идеята на смяната е съвсем проста. Старото окачване беше вече тотално грохнало и трябваше да се смени изцяло. А след като така или иначе ще се сменя окачването, защо смяната да не е с такова, което по-добре да отговаря на предназначението на джипа и да осигури лифт, така че да могат да се сложат и по-големи гуми с цел увеличаване на клиренса, т.е. на проходимостта.

                    Освен това, честно казано, Патрулите на щатното окачване и с малки гуми изобщо нямат добър вид. Пък аз, освен всичко друго, искам джипът ми да изглежда възможно най-добре.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                      Добре си направил. Така и предположих но исках да го чуя.

                      Мога спокоино да ти пожелая да си го трошиш със здраве защото знам че за теб трошенето е свързано с приятни моменти които са много по ценни от цените на ремонтите.

                      Коментар


                      • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                        Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                        Мога спокоино да ти пожелая да си го трошиш със здраве защото знам че за теб трошенето е свързано с приятни моменти които са много по ценни от цените на ремонтите.

                        Маааалеееейййй какво име ми е излязло ...

                        Ама не си много прав де! В същност съм строшил доста малко неща. И, както обясних наскоро на една дама (която се чудеше като как така човек може да ходи да си троши колата по деретата), джипът ми (имах предвид детевоза) е в далеч по-добро състояние, отколкото са колите на много хора, които никога не слизат от асфалта.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                          Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                          Пък аз, освен всичко друго, искам джипът ми да изглежда възможно най-добре.
                          За пред кафето ли ,или?
                          B+

                          Коментар


                          • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                            Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
                            За пред кафето ли ,или?
                            Ами тъй като обикновено видът "за пред кафето" се прави с цел off road имидж, то една подходяща подготовка за офроуд автоматично докарва джипката в състояние, което става и за пред кафето ...

                            Е, поне на един начален етап, преди да станат повечко белезите от люти битки с деретата де.
                            Макар че имам възможност да наблюдавам какво обръщане на глави пада, когато се кара из София един пипнат "боен" джип като CJ-я на Боби.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                              А бе да питам:
                              Одран става ли за по кафетата че ако не нямаш много време .

                              Коментар


                              • Re: Patrol GR (Y60) - Привеждане в годност за офроуд експлоатация

                                Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                                Одран става ли за по кафетата че ако не нямаш много време .
                                Че що да не става?!? Въпрос на вкус ... Пък и бялото повече носи на драскотини.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X