Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Терано 2 допълнителна седалка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Терано 2 допълнителна седалка

    Може ли да се сложи трета седалка на терано 2 дълга база (стандартно е с "решетка" отзад) и ще има ли проблем с регистрацията за местата?
    TERRANO2 R20; ZD30; WAGON; `04
    www.kamino92.com

  • #2
    От: Терано 2 допълнителна седалка

    Според мен може, даже си има предвидено място за това, но май трябва и колани да се монтират.
    Ти да не си взел вече нещо?
    Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
    Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
    Opel Campo 3,1 TD '99
    Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

    Коментар


    • #3
      От: Терано 2 допълнителна седалка

      Все още не, ако взема ще се похваля задължително ;-)))
      Просто проучвам възможностите.
      TERRANO2 R20; ZD30; WAGON; `04
      www.kamino92.com

      Коментар


      • #4
        От: Терано 2 допълнителна седалка

        Моето си има места за закопчаване на трета седалка за 6-ти и 7-ми човек но тя липсва просто защото някой я е взел.Имам си и колани даже, но за жалост нямам оригиналната щора за багажника.
        Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

        Коментар


        • #5
          От: Терано 2 допълнителна седалка

          Твоето е имало и са свалени, как стоят нещата при тези които въобще не са имали седалка, а само метална решетка. Дали имат възможност за "закопчаване" на допълнителната седалка и колани?
          TERRANO2 R20; ZD30; WAGON; `04
          www.kamino92.com

          Коментар


          • #6
            От: Терано 2 допълнителна седалка

            Разгледай хубаво в багажника.Доколкото видях допълнителната седалка се монтира 3-точково.Двете точки са непосредствено зад задната седалка а едната е доло горе посредата на багажника.Ако ги има тези точки значи става.Само трябва да махнеш решетката.Не може да не ги видиш.
            Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

            Коментар


            • #7
              От: Терано 2 допълнителна седалка

              Със сигурно имат всички налични "фитинги" за да сложиш 3-та седалка. Просто трябва да купиш необходимото (седалка и колани) и да ги монтираш.
              Долните твари, измислили перверзията Erlang, имат "много здраве" от мен. Болезнено!

              Коментар


              • #8
                От: Терано 2 допълнителна седалка

                Благодаря!
                TERRANO2 R20; ZD30; WAGON; `04
                www.kamino92.com

                Коментар


                • #9
                  От: Терано 2 допълнителна седалка

                  Според мен, може първоначално да я регистрираш като 7 местна като вземеш седалка назаем от колега . После да си търсиш седалка и колани , аз така направих с моя патрол само поставих задната седалка в купето вързах я с един болт колкото да не падне и така я регистрирах 5+1 , странно ми беше че патрола го водеха 3+1 ако нямаш задна седалка в багажника
                  Nissan Safari 4.2d , RE4R03A , HG41
                  0889302238 - наско

                  Коментар


                  • #10
                    От: Терано 2 допълнителна седалка

                    Третият ред седалки на тераното са много тъпо направени и ти заемат багажника, аз лично моите почити не ги ползвам.По-удачен вариант ми се вижда две отделни седалки със странично сгъване като на паджеро или тлк.Имаш повече възможност за организация на багажа и пътниците.Е ще се наложи тнтм за да станат, но ще е много по -удобно.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Терано 2 допълнителна седалка

                      Като са сгънати задните седалките не заемат почти никакво място.Демонтират се лесно 4 болта към пода.като е разпъната зад нея има място дори за газова бутилка пура 40л.И най важното нещо там е любимото място на децата.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Терано 2 допълнителна седалка

                        На дъщеря ми в багажника и е любимо място, но возя и на синът ми невероятната количка , която заема почити всичко от багажника.Ако пусна 3/я ред седалки, няма място за количката.Ако имаше възможност за асиметрична организация на багажното пространство,щеше да е друго...Дъщерята ще - не ще се вози на втория ред седалки.Това е положението!Неудобно е направено за моите нужди.Мое мнение.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Терано 2 допълнителна седалка

                          П.П.
                          заемат, много трудно събирам 4/и стандартни гуми в багажника, след смяна при гумаджията-пречи тъпата седалка.Можеше да са като на зафирата-да потъват-ама - не-архаични идеи.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Терано 2 допълнителна седалка

                            Ами 4 болта и седалката в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Терано 2 допълнителна седалка

                              Моето ТЕРАНО си доиде с щора и седалка и така е карах две седмици , след което я махнах понеже ми заемаше около 30см.от багажника а пък аз точно това харесвам големия багажник сложих едни пластмасови капачета който бяха в комплекта на местата където се закючва седалката а седалката подарих на МАМА да и заема място в къщи.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X