Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-после и аз да се похваля TERRANO 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Най-после и аз да се похваля TERRANO 2

    Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
    Малей....колко излезе масрафа за всичкото това бре...
    На мен ми се струва още едно Терано -пари....
    П.П. Сегментите какви са...не ми изглеждат да са оригинални от Нисан...
    Частите излязоха 800 лева. Сегментите както и всичко поръчано са пълен оригинал без право на съмнение!!!

    Днес следобед даже и поработих малко. Събрах буталната група и затворих картера.









    Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

    Коментар


    • От: Най-после и аз да се похваля TERRANO 2

      Браво,работата напредва
      Давай,че не остана време до събора!
      П.П.Какво е това червеното,дето си го пръскал и...за какво е /т.е. с каква цел/???
      Поздрави!
      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • От: Най-после и аз да се похваля TERRANO 2

        червено за момиче и синьо за момче
        само бараки

        Коментар


        • От: Най-после и аз да се похваля TERRANO 2

          Против уроки!

          Коментар


          • От: Най-после и аз да се похваля TERRANO 2

            Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
            Браво,работата напредва
            Давай,че не остана време до събора!
            П.П.Какво е това червеното,дето си го пръскал и...за какво е /т.е. с каква цел/???
            Поздрави!
            Леко съм го грундирал. Ще му тегля и малко черна боичка накрая.
            Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

            Коментар


            • От: Най-после и аз да се похваля TERRANO 2

              Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
              Леко съм го грундирал. Ще му тегля и малко черна боичка накрая.
              Грундовете на спрейове са като всичко друго на спрей - "леко" е под въпрос колко работа вършат. Според мен - никаква. Опитвал съм 3-4 чишита върху носачи, като резИлтата е че след 3 месеца го няма ни грунда, ни боята (пак на спрей).
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Най-после и аз да се похваля TERRANO 2

                Здравейте Колеги.Имам няколко въпроса към вас като по компетентни.
                Имам Нисан Терано 2 -1998-2.4I Изпусна ли ми са предните амортисиори ще взимам нови да ми препорачате някакви по сполучливи.
                Също така предницата ми е доста ниска отсвен с навиването на тросионите някав друг варант за повдигане има ли? Благодаря ви предварително

                Коментар


                • От: Най-после и аз да се похваля TERRANO 2

                  Zig_zag, недей да пускаш един и същи въпрос няколко пъти.
                  Ако си направиш поне малко труда да почетеш отговора на въпроса ти го има.
                  А отговора е само оргинални , ако няма да се ебаваш с лифтове и т.н. Мисля даже , че излизат по -евтино от ментетата, последно ми се върти цена около 70 лв за бройка. Твоят човек е patrol fen. Има си го дори в съответния раздел.
                  Sparki , аз съм си направил един експеримент, с прословутия вюрт ръждопреобразувател , но боядисан отгоре с различни бои. Смятам , че ако устиска шведската зима , ще устиска всякаква включително и българската. Снимки на пролет, т.е юни...А знам ли , може за бг да е друг вюрта..
                  И със спрейове си поиграх, съвпада ми мнението за тях с твоето-не струват. Истинаа е обаче, че не съм се пробвал с нещо марково, ама бъдещето е пред нас..
                  Поздрави !

                  Коментар


                  • От: Най-после и аз да се похваля TERRANO 2

                    Първоначално публикуван от zig_zag Преглед на мнение
                    Здравейте Колеги.Имам няколко въпроса към вас като по компетентни.
                    Имам Нисан Терано 2 -1998-2.4I Изпусна ли ми са предните амортисиори ще взимам нови да ми препорачате някакви по сполучливи.
                    Също така предницата ми е доста ниска отсвен с навиването на тросионите някав друг варант за повдигане има ли? Благодаря ви предварително
                    "Monro Adventure" ги лашкам яката близо 80 000 км вече и още държът + натягаш торсионите, повече не ти трябва ако няма да ходиш по състезания )
                    Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
                    X-trail 2.2 Di 2003
                    Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

                    Коментар


                    • От: Най-после и аз да се похваля TERRANO 2

                      Днес запалих нисана. Всичко по ремонта протече гладко и без изненади. Още не съм пробвал съединителя но и това, ще стане само малко да отпусне времето. Као цяло сега мотора звучи съвсем различно. Толкова плътен стегнат звук никога не съм чувал от него. Разработката, ще почне след ден два.
                      Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                      Коментар


                      • От: Най-после и аз да се похваля TERRANO 2

                        Нисана вече се кара! Днес направи първите си 20-тина км. Съединитела е "памук". Няма излишни шумове от двигатела и даже има една идея повече тяга от преди. Надявам се с разработването да се подобрява. Минах технически преглед днес но задно ляво колело не хваща... Не съм наясно какво се случва с тоя кантар след лифта. Ако го разкарам рискувам ли да дрифтя нейде из завоите???
                        Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                        Коментар


                        • От: Най-после и аз да се похваля TERRANO 2

                          Не е от кантара това че не хваща задно ляво. Ако беше от кантара нямаше да хващат и двете. Отвори и виж кво става. Може да има някакъв реглаж по ръчната - това не съм го правил и не знам. Ръчната се натяга отпред, под ръчката, ама общо за двете колела. Какво има под барабана не съм виждал, щото не съм свалял.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Най-после и аз да се похваля TERRANO 2

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Не е от кантара това че не хваща задно ляво. Ако беше от кантара нямаше да хващат и двете. Отвори и виж кво става. Може да има някакъв реглаж по ръчната - това не съм го правил и не знам. Ръчната се натяга отпред, под ръчката, ама общо за двете колела. Какво има под барабана не съм виждал, щото не съм свалял.
                            Да де то ясно, че не е от кантара ама въпросът ми беше ако го махна не рискувам ли да се занеса някъде при рязко натискане на спирачките.
                            Спирачките са стандартни челюсти. Реглажа се получава чрез натискане на педала и навсичкото отгоре си работи... Какво се е случило, ще се гледа. Оговорих се с човека на прегледите да ме приеме за тест когато съм готов.
                            Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                            Коментар


                            • От: Най-после и аз да се похваля TERRANO 2

                              Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                              Да де то ясно, че не е от кантара ама въпросът ми беше ако го махна не рискувам ли да се занеса някъде при рязко натискане на спирачките.
                              Спирачките са стандартни челюсти. Реглажа се получава чрез натискане на педала и навсичкото отгоре си работи... Какво се е случило, ще се гледа. Оговорих се с човека на прегледите да ме приеме за тест когато съм готов.
                              Аз отпуснах пружината, на сухо спира много по-добре, но на сняг лошо занася задницата, на практика ако отпуснеш пружината съвсем все едно си без кантар, задните спирачки се задействат по-бързо, можеш да пробваш как ще е и да нагласиш как ти харесва, особенно докато има сняг още. Но веднъж барнеш ли го трудно се нацелва заводското положение, ако не си маркирал някъде къде е бил лоста, който държи пружината над задния мост!
                              Последно редактирано от afgany; 29-01-13, 21:59.
                              Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
                              X-trail 2.2 Di 2003
                              Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

                              Коментар


                              • От: Най-после и аз да се похваля TERRANO 2

                                отрегулирай си разтяга на челюстите, като свалиш барабана. то трябва да е автоматично но не бачка всеки път. демек трябва само да компенсира износването на челюстите. не е от лоста на ръчната там само регулираш неговия ход.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X