Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отново PATROL Y60

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Отново PATROL Y60

    Здравейте,
    след като миналата година купих това
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:54.7 КБ
ID:5909530
    превърнах го в това
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:60.5 КБ
ID:5909527
    изпростях, продадох го и си купих това
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:155.4 КБ
ID:5909531
    не ми хареса, и него продадох и поправих грешката с това
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:556.8 КБ
ID:5909528Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:420.3 КБ
ID:5909529
    Сега какво ще се получи с него само времето ще покаже.
    Идеята е да се доближава до предния, но да е малко по-качествено направен и с малко по-добри компоненти.
    Лифт около 2.5-3" имам апетит за Добинсън, но малко ме притеснява цената. Можем да коментираме и поведението на TJM i OME както и Trail Master (предния беше с такова и не съм очарован), както и вариантите за доставка и цени.
    За гумите още не съм решил какви ще са, но размера по всяка вероятност ще е 285/75/16 и за сега везните клонят към Cooper Discoverer STT 285/75 R16 и донякъде BF Goodrich MT KM 2 285/75 R16 по въпроса очаквам също коментари.
    Темата в началато няма да е толкова за тунинг а по скоро процедури по "съживяване на мъртвеца", днес се преборихме с подгрева (скъпички са му свещите, но за сметка на това са много )
    Тези дни ще мине през КАТ и след това смяна на всички ремъци, ролки, масла и филтри.

    Поздрави!
    [SIGPIC][/SIGPIC]THE FUTURE OF MOTORSPOTRS IS NO LONGER MOVING FORWARDS IT`S GOING...SIDEWAYS

  • #2
    От: Отново PATROL Y60

    Честито!
    И вече знаеш как да съживиш звяра в него!
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • #3
      От: Отново PATROL Y60

      Честито колега, много да те радва и много безаварийни километри с Патрола. Твоя джип съм го виждал в една автокъща във Враца, изглеждаше много лачен и читав.
      Ще следя темата ти с интерес, защото и аз съживявам един такъв камион.
      NISSAN PATROL GR

      OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

      Коментар


      • #4
        От: Отново PATROL Y60

        Честито!Пожелавам много безаварийни и кални километри!
        И ще чакам снимки от подобренията.Успех.
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • #5
          От: Отново PATROL Y60

          Първоначално публикуван от karo_1 Преглед на мнение
          Честито колега, много да те радва и много безаварийни километри с Патрола. Твоя джип съм го виждал в една автокъща във Враца, изглеждаше много лачен и читав.
          Ще следя темата ти с интерес, защото и аз съживявам един такъв камион.
          Да от Враца го купих, изглежда лачен, но има малко ръжди. Важното е че всичко друго поне на първо четене е добре.
          [SIGPIC][/SIGPIC]THE FUTURE OF MOTORSPOTRS IS NO LONGER MOVING FORWARDS IT`S GOING...SIDEWAYS

          Коментар


          • #6
            От: Отново PATROL Y60

            Да ти е честит,и много КАЛ
            "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
            Кольо.

            Коментар


            • #7
              От: Отново PATROL Y60

              От къде мога да си купя такива стопове
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:hall4x4-0081-150x150.jpg
Прегледи:1
Размер:4.9 КБ
ID:5236976
              [SIGPIC][/SIGPIC]THE FUTURE OF MOTORSPOTRS IS NO LONGER MOVING FORWARDS IT`S GOING...SIDEWAYS

              Коментар


              • #8
                От: Отново PATROL Y60

                Такива стопове можеш да си закупиш при арабите от Симеон и са около 200+ лв комплекта.
                [FONT=Garamond][SIZE=2][COLOR=blue][B]NISSAN Patrol GR 2.8 Y60[COLOR=darkorange] - Къса база[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=2][COLOR=green][I][B][FONT=Comic Sans MS]

                Човешкият ум е ограничен. Глупостта не е![/FONT][/B] [/I][/COLOR][/SIZE]:wink:
                [FONT=Arial Black][SIZE=1]За повече контакти, търсете разклонител![/SIZE][/FONT]

                Коментар


                • #9
                  От: Отново PATROL Y60

                  Първоначално публикуван от Krisis Преглед на мнение
                  Такива стопове можеш да си закупиш при арабите от Симеон и са около 200+ лв комплекта.
                  Ами когато имам път към София ще утида да проверя....
                  [SIGPIC][/SIGPIC]THE FUTURE OF MOTORSPOTRS IS NO LONGER MOVING FORWARDS IT`S GOING...SIDEWAYS

                  Коментар


                  • #10
                    От: Отново PATROL Y60

                    Започнах с ревизията на предния мост и разбира се се нътъкнах на проблем.
                    На снимките съм показал един иглен лагер, който е повреден, но има черупка само по външната страна а отвътре лагерува на карето.
                    Проблема е че карето е изядено и дори и да сложа нов лагер той нама да изкара дълго.
                    Някой имал ли е този проблам, рових из форума, но нищо не открих. Какво бихте препорачали, за да не купувам и нови карета?
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:326.2 КБ
ID:5263538Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.JPG
Прегледи:1
Размер:387.1 КБ
ID:5263539Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.JPG
Прегледи:1
Размер:475.6 КБ
ID:5263540
                    [SIGPIC][/SIGPIC]THE FUTURE OF MOTORSPOTRS IS NO LONGER MOVING FORWARDS IT`S GOING...SIDEWAYS

                    Коментар


                    • #11
                      От: Отново PATROL Y60

                      Очертаните места са виждали грес при първоначалното сглобяване - 89-90г.
                      Не знам дали ще минеш без нови карета, понеже повърхностите са "изядени" от корозията.
                      Фланеца на главината също изглежда ... неспасяем.
                      Бих се учудил, ако от другата страна е по-различно.
                      Възстановяването ти е повече от ясно - или годни части втора употреба, или нови.
                      Успех и дано не съм бил прекален песимист!
                      Life is too short to drive dull cars!

                      Fight global warming !
                      ... turn on your A/С !

                      Коментар


                      • #12
                        От: Отново PATROL Y60

                        Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
                        Очертаните места са виждали грес при първоначалното сглобяване - 89-90г.
                        Не знам дали ще минеш без нови карета, понеже повърхностите са "изядени" от корозията.
                        Фланеца на главината също изглежда ... неспасяем.
                        Бих се учудил, ако от другата страна е по-различно.
                        Възстановяването ти е повече от ясно - или годни части втора употреба, или нови.
                        Успех и дано не съм бил прекален песимист!
                        Явно предния собственик е бил много съвестен и редовно е правил техническо обслужване на машината.
                        Най-интересното е че там веднъж е бутал бай Ганьо, и си е свършил "съвестно" работата......
                        То е ясно, че с нови части ще се получат нещата, но не ми се дават толкова пари. Дори и не искам да питам за цени
                        Ще пробваме един вариант и само времето ще покаже дали ще работи.....
                        Последно редактирано от REMUSBG; 29-03-11, 13:37.
                        [SIGPIC][/SIGPIC]THE FUTURE OF MOTORSPOTRS IS NO LONGER MOVING FORWARDS IT`S GOING...SIDEWAYS

                        Коментар


                        • #13
                          От: Отново PATROL Y60

                          Стругари около теб няма ли?
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #14
                            От: Отново PATROL Y60

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Стругари около теб няма ли?
                            Има..... ще ги поздравя.....
                            [SIGPIC][/SIGPIC]THE FUTURE OF MOTORSPOTRS IS NO LONGER MOVING FORWARDS IT`S GOING...SIDEWAYS

                            Коментар


                            • #15
                              От: Отново PATROL Y60

                              Що не пробваш да го изрежеш като моя. Уверявам те , че ще се удивиш какво се получава
                              Samurai Gemax

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X