Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Това дали си струва

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Това дали си струва

    Покрай мен успях да запаля мой приятел по оффроуда и сега се налага да му търся машина. Бюджетът му е сравнително скромен - 10 000 лв. за машина която иска директно да подкара в смисъл да не се занимава с преработки, но пък някакво начално възстановяване и отстраняване на проблеми е в реда на нещата. Ще я ползва само за оффроуд разходки. Няма намерение да вози ни жена ни деца с нея. Прегледах набързо нашите и други европейски сайтове и на първо време съм се спрял на тази обява. От раз се спазарих за 3 000 EUR. Видно е че тая каруца е подготвяна за съзтезание, но това не е проблем. Понеже виждам също че е на базата на Nissan Patrol бих се радвал ако някой запознат коментира това което вижда. Интересува ме предимно концепцията. Явно е, че за техническо състояние не можем да говорим само по картинки, за тази цел ако се наложи ще се обърна към екстрасенс но пък и този въпрос не ме притеснява толкова. Каквото изскочи ще го правим. И още. Не познавам тази марка и идея си нямам на базата на кой конкретен модел е тая каруца. Та другия въпрос е как стоят нещата с базовия модел на който е правен тоя грозник. Ще бъда благодарен на всякаква информация стига да е от лични впечатления и опит, а не от натрупан чрез четене на сайтове.
    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

  • #2
    От: Това дали си струва

    Моторът е от 160/260 (евентуално), мостовете от У60, скоростите никой не знае.
    Изглежда интересно. Дали си струва вече е друга тема.
    Не знам дали няма да имате проблем с регистрацията в кат.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Това дали си струва

      Добре де само на мен ли ми прилича на Г това ??? Пък и в обявата (ако съдя по вече забравения от мене немски) е обявено като такова. Другото пише че е 5 местно и ако се води още такова-проблема в КАТ е гарантиран.Изобщо много разминавания май има и трябва да се уговорите много добре преди едно евентуално ходене дотам и пак остава варианта някой сърбин или албанец да си прави шеги.
      Като концепция иначе на мен ми харесва.Може още да се пипне,ама и в този си вид е доста добре!

      Коментар


      • #4
        От: Това дали си струва

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        ... мостовете от У60 ...
        Последно като гледах, предният мост ми изглеждаше малце по-различно от този.
        Ни такава кормилна щанга имах, ни отдушникът на дифа ми беше отпред ...

        По-скоро си е 260-ка, по която е пипано яко за да се качи на пружини.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          От: Това дали си струва

          Първоначално публикуван от ЛЕНИН Преглед на мнение
          Другото пише че е 5 местно и ако се води още такова-проблема в КАТ е гарантиран.
          Забележката е правилна. Преди няколко месеца когато регистрирахме с брат ми Patrol-а в КАТ именно за това вдигнаха пушилка - по талон е 5+1 и се заядоха за още една седалка с колани отзад така, че наистина проверявайте какво пише в документите внимателно и дали отговаря на реалността
          Дела трябват, а не думи.

          Коментар


          • #6
            От: Това дали си струва

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Моторът е от 160/260 (евентуално), мостовете от У60
            База 160/260, и мостовете са такива,скоростите не е ясно,добре са я подстригали и като идея окачването е добро.Няма много и от близо снимки на окачването,лебедката карданна ли да е?Ако е такава и автомобила да е в добро техническо састояние,мисля че не реална обява,добре е да се види на живо.
            "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
            Кольо.

            Коментар


            • #7
              От: Това дали си струва

              Тази обява я имаше преди време пак мотора и скоростите мисля бяха от някакво БМВ.Незнам как е с регистрацията това чудо иначе изглежда обещаващо и готово за бои проверете и ако може да се регва ще е супер още една уникална машина да се появи в България.
              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
              тел.088четири 9едно9 4нула4
              -------------------------------------------------------

              Коментар


              • #8
                От: Това дали си струва

                Тази обява съм я гледал преди 8 месеца като си копувах моя Нисан в mobile.de за мен е нереална и някой се ебава или тел. му е инпулсен и искарва от такива като нас добри пари.Поздрави
                [SIGPIC][/SIGPIC] -OFF ROAD и много сливова:lol:

                Коментар


                • #9
                  От: Това дали си струва

                  Хубава машина изглежда. Без пари е, ако това което не се вижда е изпипано технически грамотно.
                  Иначе е комбинация от поне две машини - купето изглежда да е от ГЕ, рамата и мостовете от 160/260, кормилния хебел и пушките отзад - ГЕ. Двигател, скорости и раздатка - поне за мен не е ясно.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Това дали си струва

                    Ами най-добре е да проуча нещата по-подробно тогава. Имам приятел във Франкфурт. Той работи в голяма фирма с офиси в почти всеки голям или средно-голям град в Германия. Дано намери някой колега наблизо за да го огледа ако въобще е реална тази обява. Иначе с регистрацията ще се справим. Гледам, че това май си има немска регистрация и ако е така първо ще го пререгистрираме там във удобен за нашите гламари вид. Последно когато правих подобна галимация ми излезе към 300 EUR. Ако не ще си го търкаля така. Ще си го влачи като марково АТВ без регистрация с GL-а
                    Последно редактирано от elbgt; 14-10-10, 23:16.
                    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X