Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Амортисьори за Патрол Y260 SD33

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Амортисьори за Патрол Y260 SD33

    Мисля да сменям оригиналните/ не че им има нещо ама../Та на въпроса дали нови тунинговани?
    От някое друго МПС и то от какво ако някой знае?Втора употреба или..И вероятни ценички ако знаете.
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting


  • #2
    От: Амортисьори за Патрол Y260 SD33

    86 пъти видяна от толкова специалисти и нищо??Но нали става въпрос за Патрол а не за друг ПАРКЕТНИК
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • #3
      От: Амортисьори за Патрол Y260 SD33

      Първоначално публикуван от axiles11 Преглед на мнение
      Мисля да сменям оригиналните/ не че им има нещо ама../
      Каква е точно целта на упражнението в такъв случай?

      Първоначално публикуван от axiles11 Преглед на мнение
      Та на въпроса дали нови тунинговани?...
      Пак зависи от отговора на първия въпрос. "Тунинговите" имат две възможни функции - оптимална работа при повдигнато окачване и оптимална работа при повишена товароносимост. Или комбинация от двете. И в двата случая се изискава промяна или подмяна и на други елементи от окачването, в случая поне ресьорите.

      Първоначално публикуван от axiles11 Преглед на мнение
      От някое друго МПС и то от какво ако някой знае?Втора употреба или...
      Какъв е смисълът да се правят ТНТМ-та? Ако искаш само евтино решение - продай Нисана и си купи Витара.

      По въпроса за цените - в раздела "Търговски партньори" има нужните теми и контакти (включително и моите) на хора, които се занимават с такива неща.
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • #4
        От: Амортисьори за Патрол Y260 SD33

        Мисля да шпренгвам ресьорите,та затова ми трябват!!А относно евтино решение на въпроса.......КЪДЕ СЪМ ПИСАЛ ЧЕ ТЪРСЯ ТАКОВА?? Витара никога!
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • #5
          От: Амортисьори за Патрол Y260 SD33

          Според литературата оригиналните минават за слаби, затова бих избрал тунингови.
          От друга кола определено - не.
          Колкото до цени - справка при фирмите вносители.
          Life is too short to drive dull cars!

          Fight global warming !
          ... turn on your A/С !

          Коментар


          • #6
            От: Амортисьори за Патрол Y260 SD33

            Първоначално публикуван от axiles11 Преглед на мнение
            Мисля да шпренгвам ресьорите,та затова ми трябват!
            Колко? И имаш ли гаранция, че там където ще го правят, ще успеят да постигнат това, което искаш като задание? Най-добре първо приключи с тази операция и след като си готов мери ходове (без амортисьори). Чак тогава мисли какви амортисьори ти трябват

            Първоначално публикуван от axiles11 Преглед на мнение
            КЪДЕ СЪМ ПИСАЛ ЧЕ ТЪРСЯ ТАКОВА??
            Съчетанието на "от друга кола" и "втора употреба" няма как да не насочи към такива мисли.
            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

            Коментар


            • #7
              От: Амортисьори за Патрол Y260 SD33

              Алекс, първо го дигай, после амортесьори ще се намерят. За съжаление лифта с обици, шпренгване, или още един лист е ограничен до към 5-6 см. Съмнявам се, че ще те устрои. Направо качвай ресьорите отгоре.

              Коментар


              • #8
                От: Амортисьори за Патрол Y260 SD33

                Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                Алекс, първо го дигай, после амортесьори ще се намерят. За съжаление лифта с обици, шпренгване, или още един лист е ограничен до към 5-6 см. Съмнявам се, че ще те устрои. Направо качвай ресьорите отгоре.

                Мислил съм го този вариянт но ще стане доста нестабилен на страничен наклон.А нали си имаме доста баирчета!
                Можеби като износя тези гуми тогава ще се хвана на ресьори върху моста.Че ще трябват по големи обуща.За сега ще правя нещо средно!
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X