Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предстои ми купуване на Pajero

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предстои ми купуване на Pajero

    Здравейте !

    Предстой ми купуване на Паджеро 2.8 TDI ( за сега съм се спрял на него ) по възможност да е късата база + някой други екстри като климатроник примерно. Бихте ли ми препоръчали някое до към 3500-4000лв? И какво най-вече да гледам при оглед.Може и с дясна дирекция но не е много желателно
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 08-04-13, 13:09. Причина: Непозволен линк към търговски сайт

  • #2
    От: Предстои ми купуване на Pajero

    Ясно .. Никой не може/не иска да помогне ще се набутам няма как

    За ключ е темата тогава

    Коментар


    • #3
      От: Предстои ми купуване на Pajero

      Преди всичко, много бързаш и питаш неправилно. Бъди търпелив и изчакай.

      Освен това, тук не се заключват теми просто така.

      Коментар


      • #4
        От: Предстои ми купуване на Pajero

        За начало - ляв волан + климатроник на П2 не съществува като комбинация от завода.
        4000 за 2,8 са малко, освен ако не предвиждаш да дадеш още толкова за да стане кола от него.
        Най-голямата болка е ръждата. Обикновено се въди с приоритет върху номера на рамата, което прави болката при посещение в КАТ още по-голяма.
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • #5
          От: Предстои ми купуване на Pajero

          Ако напишеш и от къде си...ще си улесниш задачата

          Коментар


          • #6
            От гр.Шумен съм забравих да добавя.През седмица имам път посока Пловдив.Също така и до Варна надявам се ако ми хареса нещо някой колега да притича на помощ за мнение


            Поздрави !

            Значи по-добрия вариант да си купя някоя кола до към 4000лв. и аз така предположих,че за тия пари няма да намеря нищо свястно. Но .. за в момента толкова мога да отделя.
            Последно редактирано от CarTest™; 09-04-13, 22:10.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X