Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мераклии за диодни стопове ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мераклии за диодни стопове ?

    Дали ма желаещи за групова покупка на диодни стове за Паджеро 2 ?
    Ето това е офертата :
    http://cgi.ebay.ph/LED-PAJERO-MONTER...item3361ed5b56

    цената излиза около 340 за една бройка . При покупка над 10 ще сигурно ще падне под 300 лв. Но за съжаление това са цени безз ДДС .....
    [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

  • #2
    От: Мераклии за диодни стопеве ?

    Гъзарията няма граници. Пари на вятъра.
    Аз като лаик да попитам:
    -Каква е ползата от това нещо?
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #3
      От: Мераклии за диодни стопове ?

      От диодните стопове? Голяма. Можеш да ги херметизираш, и да забравиш за тая част от колата - вече никога няма да се повреди.
      А цената е комична. Номера на тая технология е че струва стотинки и е вечно, а не че на гърба на якето със светещи букви пише "Аз имам Ролекс".
      Офертата е налудничава - сега не е 95-та.

      Коментар


      • #4
        Re: От: Мераклии за диодни стопове ?

        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
        От диодните стопове? Голяма. Можеш да ги херметизираш, и да забравиш за тая част от колата - вече никога няма да се повреди.
        А цената е комична. Номера на тая технология е че струва стотинки и е вечно, а не че на гърба на якето със светещи букви пише "Аз имам Ролекс".
        Офертата е налудничава - сега не е 95-та.
        Не съм съгласен с това: "да ги херметизираш, и да забравиш за тая част от колата - вече никога няма да се повреди". И те горят, просто се загледай по третия стоп на много нови коли, на които обикновенно са от лед, и най-вече на Мерцедес-ите Е-класа, и ще разбереш как не горят. И аз си мислих че са едва ли не вечни, но наблюденията ми показват друго.

        Поздрави
        M57D30T1
        W450

        Коментар


        • #5
          От: Мераклии за диодни стопове ?

          Ако го удариш някъде пак ли ще е вечно
          sigpic

          Коментар


          • #6
            От: Мераклии за диодни стопове ?

            Даже мюсулманските гробища не са вечни - ръката на бат Б може да порази и Бащата на Аллаха - Самия Доганофф.
            Защо ви трябват стопове с диоди - ментета, и защо не умеете да ги монтирате защитено, си е ваш проблем.
            Защо в мерцедеси за по 300 000, по идея, в багажниците се въргалят битови газови бутилки - също не знам. Какво там правят акумулатори, откраднати като нови от газки, произведени през 49-та ...
            Горят. Производство менте, поддръжка менте, вашите въпроси са менте. Или не сте виждали херметични лампи? Струват стотинки. Тъпото е че ги дават срещу подпис.

            Да, може и да не се счупи. Искаш ли да участваш в производството на такива неща? Или само питаш колко струва?
            Последно редактирано от Стефан; 12-03-11, 08:21.

            Коментар


            • #7
              От: Мераклии за диодни стопеве ?

              Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
              Гъзарията няма граници. Пари на вятъра.
              Аз като лаик да попитам:
              -Каква е ползата от това нещо?
              Ами ползите които аз виждам са :
              - Удължен период на обслужване . Както казва колегата диодите са почти вечни .
              - Естетически красиво (тази сребристата джаджа се сменя с оригиналната).
              - Заменят се декоративните ненужни стопве с истински такива .

              Относно цената тя е с включен въздушен транспот . Ако се премине към морски цената ще падне още за сметка на времето .
              [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

              Коментар


              • #8
                От: Мераклии за диодни стопове ?

                Абе почти съм готов да се хвана на бас, че в битови условия може да се сглоби нещо такова на далеч по-ниска цена. И все пак за мен това си е гъзария от всякъде. Колко често се сменят крушки на стоп примерно?
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #9
                  От: Мераклии за диодни стопове ?

                  Че е по добре от старите, изгорели от слънцето и с ретро технология стопове ... спор няма !

                  ... ако цената им беше под 100 лв бих си взел, но на тази цена ... особенно за офроуд ... не се навивам !
                  www.4x4Trips.bg

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мераклии за диодни стопове ?

                    Колега аз съм един от 10, ако поръчваш.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мераклии за диодни стопове ?

                      Първоначално публикуван от valeri_super Преглед на мнение
                      Колега аз съм един от 10, ако поръчваш.
                      Добре за сега сме двамата

                      1. iansto
                      2. valeri_super
                      [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мераклии за диодни стопове ?

                        Няма защо да питам дали има диодни стопове за Паджеро 1 щото няма нали

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X