Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Pajero1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Въпрос за Pajero1

    Имам проблем който възникна оня ден ...
    На лев или десен завой на предна дясна гума имам скърцане, вибриране, чукане какво може да е.
    Проверих гумата не се клати затегнал болтовете, но пак е така да не би да съм счупил полуоска ??

    Коментар


    • #47
      От: Въпрос за Pajero1

      Предните полуоси не трябва да се въртят когато караш само на задно. Ако се върти само дясната, не е отцепил хъбът. Виж това и провери лагера на колелото.

      Коментар


      • #48
        От: Въпрос за Pajero1

        Я моля ти се обясни на по прост език ..Как може да се оправи тоя проблем щото вдигнеш ли над 40 тресе предницата .....

        Коментар


        • #49
          От: Въпрос за Pajero1

          Ами като вдигнеш предницата и завъртиш колело не трябва да се върти полуоската. Освен това се ослушваш за шум и вибрации, разклащаш колелата вертикално за проверка за разбит лагер или шарнир.
          Разклащаш и хоризонтално за проверка на накрайници и луфтове по щангите, защото не знам какви са вибрациите при теб, ако е по-скоро хоризонтално сеене, може да е и от луфтове.

          Коментар


          • #50
            От: Въпрос за Pajero1

            Точно хоризонтално сеене е ...
            На десен завой не е много, но на ляв завой се тресе има вибрация и по някое време почуква, имаш чувството, че ти поднесе всеки момент.

            Коментар


            • #51
              От: Въпрос за Pajero1

              Дясната гума как се износва, забелязал ли си?

              Коментар


              • #52
                От: Въпрос за Pajero1

                Да забелязах малко е износена сравнение с лявата ...

                Коментар


                • #53
                  От: Въпрос за Pajero1

                  Малко... в смисъл по-малко или повече?
                  Както и да е, ако е повече июносена и то от външната страна, имаш И разбит паразитен хебел.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Въпрос за Pajero1

                    Вчера го карах на монтьор и вика няма му нищо просто 2-ва тампона са износени смени ги и вика карай смело здрав е ...Карах го уж няма да прави тоя проблем,но ще видиме в последствие....

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X