Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за съдействие!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за съдействие!

    Радостта ми от прясно закупения джип бързо премина след като отидох да регистрирам така мечтаното си Паджеро.1995,2800TDI дълга база.Още с влизането в халето на Кат ми зададоха въпроса къде са задните двес допълнителни седалки.Онемях след като разбрах,че не мога да го регистрирам на мое име поради липса на въпросните ДДС седалки.Измами ме предишния собственик като ме увери,че няма проблем.Сега не вдига телефона и се крие.Половинката ми цяла сутрин ронеше сълзи.Обръщам се към вас с надежда и молба ,че някой ще ми помогне като ме осветли какво да правя или да ми услужи за 1-2 часа с подобни задни седалки,просто за да мина пред кат.Ще се реванширам с почерпка и билет за представление ,в което можете да ме гледате.Безкрайно благодаря на всички и се надявам да има изход от тази " -бай Ганьовска постъпка"
    За връзка 0899984420-Тодор - София

  • #2
    От: Моля за съдействие!

    Леко ОФФ//
    Мисля, че темата ще бъде на по-добро място в Мицубиши подфорума. Там ще я забележат повече собственици на въпросната марка.
    Гаранция ще се намери някой да ви услужи с въпросните седалки, ама аман от тарикати (допускам да не е знаел, че не може да минеш през КАТ така, ама се съмнявам)
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • #3
      От: Моля за съдействие!

      Дай му името на тоя бандит тук.
      Ако се окаже, че е участник във форума
      някой от София може да ти съдейства.

      Коментар


      • #4
        От: Моля за съдействие!

        Седалки нямам,но ако не намериш до утре,ми се обади!Ще го регистрираш,не се притеснявай!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • #5
          От: Моля за съдействие!

          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
          Седалки нямам,но ако не намериш до утре,ми се обади!Ще го регистрираш,не се притеснявай!
          Круме,
          то за регистрация еднократно ще се намери начин,
          обаче когато го спре кат ще искат да ги има
          и винаги ще има проблеми, ако не са постоянно в колата.

          Коментар


          • #6
            От: Моля за съдействие!

            Майки,само в КАТ ги искат,за после не е проблем! А той да си го натиска джамбазина,да му търси седалки! Да го регистрира,че му е притеснено,пък после да ги слага!
            088пет722пет99
            http://www.hydropompi.com/

            Коментар


            • #7
              От: Моля за съдействие!

              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
              Майки,само в КАТ ги искат,за после не е проблем! А той да си го натиска джамбазина,да му търси седалки! Да го регистрира,че му е притеснено,пък после да ги слага!
              Круме,
              признавам си, че не съм чел законите дали да ги има или не,
              но ти казвам от личен опит:
              Спряха ме за проверка и търсиха третия ред, който винаги ми е пуснат долу и не си личи.
              Не знам-може престараване да е било.

              Коментар


              • #8
                От: Моля за съдействие!

                Принципно си прав!! Ама зора е сега,пък после......!

                Човека е притеснен,половинката му-още повече! Няма така да го оставиме,я!
                088пет722пет99
                http://www.hydropompi.com/

                Коментар


                • #9
                  От: Моля за съдействие!

                  Ами няма какво да кажа освен,че "продавача" е от Перник!Продължавам да търся седалки или решение.Благодаря на всички!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Моля за съдействие!

                    Първоначално публикуван от tozzidozzi Преглед на мнение
                    ....Продължавам да търся седалки или решение.Благодаря на всички!
                    Как изглеждат тези седалки, и неможе ли да се "пришят" други
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #11
                      От: Моля за съдействие!

                      сгъваеми.Аз съм с кожен салон,но май пришиването би изглеждало доста нелепо.Стоят от двете страни в багажника.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Моля за съдействие!

                        Потърси в сайтовете за продажба на бракувани коли на части.
                        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                        Коментар


                        • #13
                          От: Моля за съдействие!

                          И тук във форума има колеги, които продават подобни седалки. Можете да попитате дали все още са налични. Дори и да не са с кожена тапицерия, поне ще са оригинални и ще пасват на закрепването. Успех!
                          Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                          First impression is not always true. Get inspired.
                          Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                          Reading is sooo boring, unlike writing!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Моля за съдействие!

                            Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
                            И тук във форума има колеги, които продават подобни седалки. Можете да попитате дали все още са налични. Дори и да не са с кожена тапицерия, поне ще са оригинални и ще пасват на закрепването. Успех!
                            Благодаря!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Моля за съдействие!

                              Здравей,
                              Имам 2 седалки в мазето.Не са кожени,но за пред КАТ ще станат.Зимата няма да ми трябват,така че мога да ти услужа стях за известно време.Колкото до после няма проблем да го караш без тях стига да не возиш някой клекнал в багажника!Ако те интересува- 0888718566 - Любо
                              [B]MITSUBISHI PAJERO 2800 GLS [/B]
                              [I]Super Select 1995г. дълга база[/I]
                              тел.0888718566-Любо

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X