Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво е супер селект?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво е супер селект?

    Колеги може да ви се стори доста тъп въпроса ми, ама като не знам? Какво е това супер селект и как да разбера моето какво е? и изобщо как да разбера какви блокажи има - никога никъде не е спирало и не ми се е налагало да зяпам кои колела буксуват и кои не.

  • #2
    От: Какво е супер селект?

    Раздатката. Значи че има режим само задно, предно и задно, но с междинен диференциал, и предно и задно с блокиран междинен диференциал, плюс всичко това и бавни. Ако кажеш какви положения има малкото ти лостче, колегите ще могат да ти кажат дали си със супер селект, или с друг вид раздатка.

    Блокажите на задния и предния диференциал са си съвсем отделна екстра и нямат връзка със системата супер селект. Има вариант на заводска комплектовка със заден блокаж, а с преден до колкото знам заводско няма, но може да се сложи, разбира се.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Какво е супер селект?

      Първоначално публикуван от Hitreca Преглед на мнение
      ....Какво е това супер селект...
      Горе в дясно има едно бяло поле вика му се "търсачка"...та въвеждаш там "супер селект" и ще научиш много, понеже във форума много е писано.
      Първоначално публикуван от Hitreca Преглед на мнение
      .....и как да разбера моето какво е......
      Гледаш на кафе, хвърляш боб,купуваш си кристална сфера .....Ние как да разберем каква кола имаш
      Първоначално публикуван от Hitreca Преглед на мнение
      .... и изобщо как да разбера какви блокажи има....
      Пиши от къде си, все ще се намери някой наблизо около теб да помогне
      П.П. ако това от аватара е машината за която иде реч, на мен ми прилича на "Паджеро спорт" Най-често срещани са парттайм раздатка (не "супер селект") и "ЛСД" (без блокаж) диференциал...снимай купето отвътре и мостовете отдолу за повече инфо
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        От: Какво е супер селект?

        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
        ... на мен ми прилича на "Паджеро спорт" Най-често срещани са парттайм раздатка (не "супер селект") и "ЛСД" (без блокаж) диференциал...снимай купето отвътре и мостовете отдолу за повече инфо
        Има и със Супер селект. А, ако ще снима, най-добре да снима как изглежда малкото лостче.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          От: Какво е супер селект?

          Pajero Sport със Super Select няма. Има Mitsubishi Challenger, което е същото но с обратна дирекция, като модификацията със Super Select е и с мотор 2.8, и е произвеждана само за японския пазар - в Европа е меко казано рядка (подобно на Ево-то). 100% блокаж на задния диференциал също е слаган много рядко, като опция.
          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

          Коментар


          • #6
            От: Какво е супер селект?

            Извинявам се, че не писах каква е колата, ама понеже е тази на аватара наистина и .... Пажеро Спорт е, мисля че не е някаква специална серия, "ексклузив" пише отзад. Малкото лостче има 2H, 4H и 4L. Като е на 4H, двата моста са блокирани в това съм сигурен, ама друго не знам. Какви снимки да направя на мостовете, да ги снимам от всякъде или? Благодаря за съдействието.

            Коментар


            • #7
              От: Какво е супер селект?

              Първоначално публикуван от Hitreca Преглед на мнение
              Извинявам се, че не писах каква е колата, ама понеже е тази на аватара наистина и .... Пажеро Спорт е, мисля че не е някаква специална серия, "ексклузив" пише отзад. Малкото лостче има 2H, 4H и 4L. Като е на 4H, двата моста са блокирани в това съм сигурен, ама друго не знам. Какви снимки да направя на мостовете, да ги снимам от всякъде или? Благодаря за съдействието.
              Не си със супер селект. С парт тайм раздатка си. Не помня какво и беше името при Mitsubishi. Май EasySelect.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                От: Какво е супер селект?

                Мерси за инфото...

                Коментар


                • #9
                  От: Какво е супер селект?

                  Разгледай и това
                  HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
                  Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X