Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Относно километража на П2 десен волан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Относно километража на П2 десен волан

    от изветсно време се чудя нещо..аз съм с жълтите циферблати,следователно скоростомера ми е в мили а отдолу в километри..въпросът е километража(дет показва на колко километра е колата,и тоя дет са нулира) в мили ли са или в километри..че нещо не мога да си хвана разхода..
    а и колко е вместимостта на резервоарите на нашите печки 2.5 дълга база ексиид( ако има значение) че нещо не мога да му направя сметката
    куче или вълк?
    в клетка ,или свободен?
    въпрос на личен избор.
    Вихрен Илиев
    0888249888
    blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
    Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

  • #2
    До: относно километража на П2 десен волан

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...3&postcount=14

    Колега, при моето(японско) показанията са в километри ( при мен даже е изписано) погледни линка

    Дано съм помогнал малко, а резервоара по каталог го дават 92 литра (но никога не съм го пълнил до горе )
    HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
    Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

    Коментар


    • #3
      До: относно километража на П2 десен волан

      Моя е също японски, но одометъра е в километри, спидометъра - също ( само в километри)-бял е, не е жълт..

      Обаче резервоара ми - не деформиран, събира 70 литра...
      До капачката...

      Ха сега де?

      Коментар


      • #4
        До: относно километража на П2 десен волан

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        Моя е също японски, но одометъра е в километри, спидометъра - също ( само в километри)-бял е, не е жълт..

        Обаче резервоара ми - не деформиран, събира 70 литра...
        До капачката...

        Ха сега де?
        Явно има модификации. И на моя Пасат2 по каталог е 70лт. ама събира 95-100.

        Коментар


        • #5
          До: относно километража на П2 десен волан

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          Явно има модификации. И на моя Пасат2 по каталог е 70лт. ама събира 95-100.
          Ти да не зареждаш от shel Щото аз там в 10-литрова желязна туба събрах 12,6литра
          Audi a4 2,5 tdi
          Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
          Не всичко, което има две бузи е лице!

          Коментар


          • #6
            До: относно километража на П2 десен волан

            Това дали са бели или жълти цифрите на таблото няма значение. Жълтите са производство до 96та година а белите след.
            GSM: 0898 554713
            Уебсайт: BULEXTREME.com

            Коментар


            • #7
              До: относно километража на П2 десен волан

              Които показват в мили са преправяни в Англия.Монтирано е зад таблото едно устройство, което преработва сигнала от датчика за скороста.Маха се за 2 мин. и колата започва да показва в километри.Забелязал съм, че англичаните превъртат километража, така че милите които покава да съответстват на километрите на които е била колата когато са монтирали устройството.
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • #8
                До: относно километража на П2 десен волан

                от цялата работа нищо не разбрах..на моя под километража не пише км..а кат не знам немога да си сметна разхода...май трябва да пробвам на една отсечка която знам колко е дълга да засека..а резервоара-илие 70 или 90 ..ама как да знам
                куче или вълк?
                в клетка ,или свободен?
                въпрос на личен избор.
                Вихрен Илиев
                0888249888
                blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
                Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #9
                  До: относно километража на П2 десен волан

                  Ако голямото разграфение на скоростомера е в КМ , значи и километража е в км. Иначе няма никаква логика.

                  Коментар


                  • #10
                    До: относно километража на П2 десен волан

                    Първоначално публикуван от navar Преглед на мнение
                    от цялата работа нищо не разбрах..на моя под километража не пише км..а кат не знам немога да си сметна разхода...май трябва да пробвам на една отсечка която знам колко е дълга да засека..а резервоара-илие 70 или 90 ..ама как да знам
                    има GPS-и за тая работа - всъщност, и за доста други неща вършат работа..
                    Обади се - бирата е студена

                    Коментар


                    • #11
                      До: относно километража на П2 десен волан

                      мерси колега,ще звънна -утре сме при токаджия,да оправи ТНТМ-то при връзването на музиката...че ми писна,след това ще видим останалото- АБС-то и километража
                      а голямото разграфение е в мили,оттам идва питането май тряя си купя накво ГПС-някой да има излишно за продан?>
                      куче или вълк?
                      в клетка ,или свободен?
                      въпрос на личен избор.
                      Вихрен Илиев
                      0888249888
                      blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
                      Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X