Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за 2.5тди 116к.с.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпроси за 2.5тди 116к.с.

    Разгледах из темите, но не отктих нищо конкретно. Виждам, из обявите за Паджеро 3, че част от автомобилите са с 2.5 116к.с. дизелов мотор. Та, моля, ако някой притежава или има информация да сподели наблюденията си за този мотор.
    Например динамика, разход, типични повреди и тн.
    Поздрави!
    VARADERO SD2

  • #2
    До: Въпроси за 2.5тди 116к.с.

    Има доста писано за 2.5тди-то разрови се малко
    Лудак

    Коментар


    • #3
      До: Въпроси за 2.5тди 116к.с.

      Какво имаш предвид с "2.5тди-то" и ако няма какво да напишеш по темата, моля въздържай се!
      За 2.5 99к.с. има доста информация и съм прочел доста но този 116к.с не ми е ясен
      Поздрави!
      Последно редактирано от rosslan; 07-04-10, 17:08.
      VARADERO SD2

      Коментар


      • #4
        До: Въпроси за 2.5тди 116к.с.

        АХааааааааааа това не съм видял че питаш за 116 коновия ,че обикновенно пипат за 99-магарововия
        Мисля че този 116 к.с е модификация на 99-ката (лично не съм виждал такъв с 116к.с за да кажа дали имат разлика )
        Лудак

        Коментар


        • #5
          До: Въпроси за 2.5тди 116к.с.

          Пак си е 4д56. Монтира се на П3, Спорт и Л200 след 2001г. Разликите са в помпата, турбокомпресора, колекторите и интеркулера, но по-подробно не мога да кажа – само съм го виждал, но не съм чел нищо за него.
          Иначе и последните Л200 пак са си със същия блок, пък от тях изцеждат даже 170 к.с. и 380 Нм с фабричния чип.
          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

          Коментар


          • #6
            До: Въпроси за 2.5тди 116к.с.

            Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
            Разгледах из темите, но не отктих нищо конкретно. Виждам, из обявите за Паджеро 3, че част от автомобилите са с 2.5 116к.с. дизелов мотор. Та, моля, ако някой притежава или има информация да сподели наблюденията си за този мотор.
            Например динамика, разход, типични повреди и тн.
            Поздрави!
            Модела излиза на пазара след Паджеро 3(след 2000 година), като евтина алтернатива на последният, само че под гръмкото наименование "Паджеро Класик".Има малко електроника, за да пооправи емисиите, но като цяло си е 4D56...Абе ела до нас да ти дам да четеш.
            Защо обаче заглеждаш печка при условие , че си имаш каквото ти трябва???
            08седемшест5едно513четири

            Коментар


            • #7
              До: Въпроси за 2.5тди 116к.с.

              Благодаря за информацията. Ами нужен ни е 2-ри автомобил, искам нещо по- лъскаво и икономично, да става за градска кола, динамиката не ме притеснява.
              Поздрави!
              VARADERO SD2

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X