Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на верига паджеро 3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна на верига паджеро 3

    След много размисли съм решен да си сменя веригата на мотора 3.2д-ди на паджеро 3.Моля дайте ми качествен сервиз в Варна,някъде където са правили вече такъв ремонт и където да ми свършат работата читаво,само да не е Балканстар че там нещо само негативизми чувам.Трябва ли да се регулират и клапаните и това сложно ли е?

  • #2
    До: Смяна на верига паджеро 3

    А защо не пробваш да смениш обтегачите на веригата или просто и е време, защото на един Сааб веригата кара повече от 100хил. км. А иначе смяната ще ти струва около 1000-2000 лева в зависимост от сервиза.

    Коментар


    • #3
      До: Смяна на верига паджеро 3

      Ами веригата е едноредова а мотора двувалов,някои казват че на 100 000км се сменя заедно с обтегачи,а някои на 300 000 не са сменяли но аз да съм спокоен реших да я сменя,джипа го имам от месец и много ми харесва,и се притеснявам да не се скъса че тогава).Малко сложна била смяната и затова искам на сигурен сервиз да се доверя.От Варна съм.

      Коментар


      • #4
        До: Смяна на верига паджеро 3

        Първоначално публикуван от Manoel Преглед на мнение
        .
        Ако се сваля глава задължително и се взема едно лице, за да вземеш лице трябва да я разглобиш а щом се разглоби се прави всичко нужно по обработването на главата. На твоя мисля се сваля главата щото гарнитурата е обща с плочата...
        Audi Q7 - продава сe ... http://www.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=934535&d=1508126732

        Коментар


        • #5
          До: Смяна на верига паджеро 3

          Каквооооо?Да разбирам ли че смяната на веригата е все едно основен ремонт да се прави?

          Коментар


          • #6
            До: Смяна на верига паджеро 3

            Споко. И аз не разбирам какво иска да каже batsasho1

            Коментар


            • #7
              До: Смяна на верига паджеро 3

              Не пипай нищо по работеща кола !
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • #8
                До: Смяна на верига паджеро 3

                Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                Споко. И аз не разбирам какво иска да каже batsasho1
                искам да кажа, че ако е както при 2.8 е много вероятно да се деформира гарнитурата на главата.
                Audi Q7 - продава сe ... http://www.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=934535&d=1508126732

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X