Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за pajero :)

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за pajero :)

    здрте харесал сам си този Жип ако може да си кажете мението, Мерси предварително
    Прикачени файлове
    Aprilia 125 1991
    Bashan 200c 2007
    Suzuki Vitara 1.6 16v 1993
    Suzuki Grand Vitara 2.5 1998

  • #2
    До: мение за pajero

    Първоначално публикуван от gouk Преглед на мнение
    здрте харесал сам си този Жип ако може да си кажете мението, Мерси предварително
    Дай малко повече подробности. На снимките изглежда добре.

    Коментар


    • #3
      До: Мнение за pajero

      Като го гледам и на мен ми харесва

      Добре изглежда и е V6 , скачай в тигана!

      Коментар


      • #4
        До: Мнение за pajero

        бомба е,особено гумите са просто..........
        [SIGPIC][/SIGPIC]e-mail:[COLOR=blue]rrrois@gmail.com[COLOR=black];tel:[/COLOR]0886886686[/COLOR]

        Коментар


        • #5
          До: Мнение за pajero

          джипа е хубав /макар и с десен волан/ама важно е каква е цената.Иначе 3000V6 е перфектния мотор.

          Коментар


          • #6
            До: Мнение за pajero

            ами да 3000V6 няма ли да гори мн гумите са "33 13.50 15 MAXXIS MUDZILLA"
            Aprilia 125 1991
            Bashan 200c 2007
            Suzuki Vitara 1.6 16v 1993
            Suzuki Grand Vitara 2.5 1998

            Коментар


            • #7
              До: Мнение за pajero

              Първоначално публикуван от gouk Преглед на мнение
              ами да 3000V6 няма ли да гори мн гумите са "33 13.50 15 MAXXIS MUDZILLA"
              Много ми харесва един лаф на един съфорумник - не може да храниш лъв със сено .....а перефразирано пък от страна на техниката -ами все още няма измислен двигател с вътрешно горене дет да има кпд 90% та 3 литра бензинов мотр да гори 3 литра бензин като при това дърпа тон и полвина желязо на гърбът си.

              Коментар


              • #8
                До: Мнение за pajero

                "За да яздиш камила, трябва да търпиш миризмата!"
                Джипката изглежда добре, ако те устройва цената, не му мисли много.
                А, и почети из форума, отдели време, ще ти се изясни всичко.
                Успех!
                VARADERO SD2

                Коментар


                • #9
                  До: Мнение за pajero

                  Ако се почудиш още малко някой ще го лапне/макар и с десен волан/.
                  Мога да го заменя за моето, по-малко гори 2.5д, но и по-малко върви...помисли.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Мнение за pajero

                    Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
                    Ако се почудиш още малко някой ще го лапне/макар и с десен волан/.
                    Мога да го заменя за моето, по-малко гори 2.5д, но и по-малко върви...помисли.
                    волана не е проблем говорих с продавача сигорно Ще направим зделката
                    Aprilia 125 1991
                    Bashan 200c 2007
                    Suzuki Vitara 1.6 16v 1993
                    Suzuki Grand Vitara 2.5 1998

                    Коментар


                    • #11
                      До: Мнение за pajero

                      Хубава машинка. Като се има в предвид, че десния волан страда от корозия сравнително по-малко не е за изпускане. Относно разхода да не мислиш, че които и да е друг джип с бензинов мотор ще гори по-малко/независимо дали е УАЗ;ГАЗ;ТОЙОТА;НИСАН и т.н./. Имаше и започната тема за монтирани газови инжекциони на П2 с 3,0 бенз. с посочени конкретни резултати за разхода ама не я намирам. Ако ламаринките са свежи мисля, че такава скъпа инвестиция ще бъде оправдана. Лично за себе си мога да кажа, че донякъде съжалявам, че не взех бензин когато взех моето П2 2,5. По голям избор и с повече екстри за същите пари, но пуста мода да е дизел ама здраве да е. Гори ми градско около 12 но съм имал и резултати 15/100 по 2 левчета смятай/имаше период и над2,5 лв/л. На газ 17 да ги докарваш пак връзва. Е вярно, че газов инжекцион задължително пали на бензин но това има и добра страна. Успех и както казват колегите тук "кеф цена няма". Поздрави.
                      Последно редактирано от pahov; 17-03-10, 11:28.
                      MITSUBISI PADJERO 2,5 TDI. 1994 Г. Кандидат ретро.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Мнение за pajero

                        Първоначално публикуван от gouk Преглед на мнение
                        волана не е проблем говорих с продавача сигорно Ще направим зделката
                        Ако поради някаква причина се откажеш прати едно лично, че ми потекаха лигите и бих го отнесъл с кеф
                        GSM: 0898 554713
                        Уебсайт: BULEXTREME.com

                        Коментар


                        • #13
                          До: Мнение за pajero

                          Първоначално публикуван от pH Преглед на мнение
                          Ако поради някаква причина се откажеш прати едно лично, че ми потекаха лигите и бих го отнесъл с кеф
                          Да бяха само твоите....ще се удавя тука!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Мнение за pajero

                            Колега машината е невероятна и е много здрава ама много! Така че я взимай моментално без да му мислиш. Няма да съжаляваш, да знаеш.

                            Айде и успех при сделката

                            Коментар


                            • #15
                              До: Мнение за pajero

                              Ако нея вземеш пиши каде е да я взема аз,страхотна машинка

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X