Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лагери

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лагери

    Дойде му времето и на ляв заден лагер на моето "пълнолетно" вече Паджеро. Въпросът ми към вас е, каква марка и от къде ще препоръчате да взема комплект лагер и семеринг Обаждах се на специализиран магазин за лагери и тяхната оферта е 124.50лв за SMR(някакви френски). В магазинът, от който пазарувам по принцип и винаги съм оставал доволен, ми предлагат "японски" за 80лв.
    Y61

  • #2
    До: Лагери

    Щом си доволен и ти отговаря като цена не се чуди същата работа вършат само цената е различна
    Техниката дава толкова колкото можеш да вземеш от нея!!!!

    Коментар


    • #3
      До: Лагери

      Тука никой ли не ги е сменял тея лагериconfused:
      Y61

      Коментар


      • #4
        До: Лагери

        И на мен ми предстои като се постопли времето. Само че на Паджеро 1. По-различен е - едноредов ролков конусен, но някъде ми съобщиха подобни цени.
        Естествено се оказа, че това е стандартен масов лагер и го намерих срещу 7 лева парчето. Същото е положението и със семерингите.
        Който търси...

        Коментар


        • #5
          До: Лагери

          А можеш ли да ми кажеш лагера и семеринга на 2-ката какъв е; като размери и нещо картинка ако имаш. Мерси предварително
          Y61

          Коментар


          • #6
            До: Лагери

            а пробва ли да го гресираш и претегнеш малко,да видиш как ще са работите
            [SIGPIC][/SIGPIC]e-mail:[COLOR=blue]rrrois@gmail.com[COLOR=black];tel:[/COLOR]0886886686[/COLOR]

            Коментар


            • #7
              До: Лагери

              Първоначално публикуван от rois Преглед на мнение
              а пробва ли да го гресираш и претегнеш малко,да видиш как ще са работите
              Не, не съм. За предните знам, че се притягат, когато имат голям луфт, за задните не съм сигурен.Както и да е при мен задните не са хлабави, само вият. Затова реших че са за смяна.
              Y61

              Коментар


              • #8
                До: Лагери

                Щом вият ще сменяваш.
                ОЕМ номерът на лагера е MB664611, размерът 80X45-40
                Номерът на вътрешния семеринг е MB664448, а на външния MB664612. Напиши номерата в Гугъл и ще ги видиш. Ще намериш и размери и евентуални заместители.

                Коментар


                • #9
                  До: Лагери

                  и да не забравиш да кажеш от каде,колко и тн.
                  [SIGPIC][/SIGPIC]e-mail:[COLOR=blue]rrrois@gmail.com[COLOR=black];tel:[/COLOR]0886886686[/COLOR]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Лагери

                    Ако японския лагер който ти предлагат е на KOYO или NTN, NSK вземай без да мислиш. Японците слагат такива лагари за първоначално вграждане не се притеснявай при тях няма ментета. Цената която са ти казали е добра за това качество.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Лагери

                      Японските лагери са с добро качество. Комплекта по SNR включва и семеринги ( но трудно се намират , че верно са скъпички и почти никой не ги иска ). Освен това , ако кажеш какъв мотор е Паджерото ( има разлика в задните лагери за модела 2.5D и 2.5TD) , ще ти кажа какъв точно размер и номер, останалите неща ги има само информативно.Успех.
                      Женя Вълчанова 0888272565

                      Коментар


                      • #12
                        До: Лагери

                        SNR принципно са френски. Някога като качество се слагаха след FAG, SKF, че дори и българските на ВМЗ, което не значи лошо качество, дори напротив.

                        Сега гледам че са ги купили NTN, но още дълги години ще се продават и старите им лагери, предполагам.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Лагери

                          Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
                          Японските лагери са с добро качество. Комплекта по SNR включва и семеринги ( но трудно се намират , че верно са скъпички и почти никой не ги иска ). Освен това , ако кажеш какъв мотор е Паджерото ( има разлика в задните лагери за модела 2.5D и 2.5TD) , ще ти кажа какъв точно размер и номер, останалите неща ги има само информативно.Успех.
                          2.5 TDI. Мерси
                          Y61

                          Коментар


                          • #14
                            До: Лагери

                            R 173.19 ти е комплекта по SNR.В него има лагер 46T080805 CS70 ( 40x80x44/45) почти сигурно произход NTN или KOYO. Ако не ти е много спешно утре като сляза в склада, ще погледна и размерите на семерингите да ти ги напиша и тях, че при мен го нямам в момента. Иначе в комплекта освен лагера има две семеринги, една втулка и о-пръстен.
                            Женя Вълчанова 0888272565

                            Коментар


                            • #15
                              До: Лагери

                              Не, не е спешно. Благодаря на всички за мненията В следващите 1-2 седмици като намеря малко време, ще взема лагер, ще го сменя и ще ви докладвам!!!
                              Y61

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X