Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сваляне на задни стопове (декоративните горе) на Паджеро2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сваляне на задни стопове (декоративните горе) на Паджеро2

    Здравейте,
    От известно време ми се върти в главата идеята да "пусна" горните стопове (Pajero2 къса база'96), че като карам зад някой подобен все "очаквам" да светне горния стоп и ми се стува че долните не се виждат много добре,прекалено ниско ми се струват. Та си мисля че е по-добре да светят горните като на англичанките и японките. На европейските версии горните стопове са по-скоро декоративни и най-много през тях да светят светлините за заден ход. Та, потърсих дали някой го е правил и не намерих нищо конкретно. Та, въпроса ми е: Има ли изкарано окабеляване към стоповете (освен за задна) и ако няма голяма играчка ли е да се направи? Моля, някой ако правил това упражнение да помага
    M57D30T1
    W450

  • #2
    До: Сваляне на задни стопове (декоративните горе) на Паджеро2

    Те светят. Просто на много хора са им изгорели крушките и си мислят, че не светят по принцип. Горните стопове принципно са с 3 секции. Най - горе е секцията за мъгла която се пуска с копче от таблото. Следва задната и след това са стопове. Принципно светят червено като се кара на фарове и светва още по - силно като се натисне спирачката. Провери си крушките. А ако никога не ти е карал някой колата и ти да видиш. Може твоите да си работят, но ти да не си ги виждал

    П.С.
    До колкото съм запознат на английските и американските(включваме и испанските в това число) имат просто и мигач горе.
    GSM: 0898 554713
    Уебсайт: BULEXTREME.com

    Коментар


    • #3
      До: Сваляне на задни стопове (декоративните горе) на Паджеро2

      Мерси колега за бързия отговор, по принцип съм гледал че при мен не светят горните, може и да са изгорени крушките както казваш. А да знаеш как се свалят, че преди малко пробвах да ги сваля набързо и на прима виста уж се държат само на две винчета само ,ама като ги развих не падат, явно още нещо друго ги държи?
      M57D30T1
      W450

      Коментар


      • #4
        До: Сваляне на задни стопове (декоративните горе) на Паджеро2

        Първоначално публикуван от josecuervo Преглед на мнение
        Мерси колега за бързия отговор, по принцип съм гледал че при мен не светят горните, може и да са изгорени крушките както казваш. А да знаеш как се свалят, че преди малко пробвах да ги сваля набързо и на прима виста уж се държат само на две винчета само ,ама като ги развих не падат, явно още нещо друго ги държи?
        До колкото имам спомен се държаха само на 2-3 такива дето са с пласмасови гайки с "уши". Могат да се развият на ръка. Като ги развиеш малко разклати стопа да не би от годините калта и другите неща да са го залепили. Не натягай много да не изпука от някъде но ги поразклати да испадне това дето се е насъбрало там, но захващането е само с тези болтове.
        GSM: 0898 554713
        Уебсайт: BULEXTREME.com

        Коментар


        • #5
          До: Сваляне на задни стопове (декоративните горе) на Паджеро2

          е че то ако светят горните за кво са долните
          на мен са -за мъгла и задна,няма стоп и габарит
          и съответно,каде ще са мигачите
          [SIGPIC][/SIGPIC]e-mail:[COLOR=blue]rrrois@gmail.com[COLOR=black];tel:[/COLOR]0886886686[/COLOR]

          Коментар


          • #6
            До: Сваляне на задни стопове (декоративните горе) на Паджеро2

            На много п2 гарните стопове имат само за магла и за задна на колегата ph сигурно е преправяно за да има всичко, стандартно нямат
            Техниката дава толкова колкото можеш да вземеш от нея!!!!

            Коментар


            • #7
              До: Сваляне на задни стопове (декоративните горе) на Паджеро2

              Първоначално публикуван от josecuervo Преглед на мнение
              Мерси колега за бързия отговор, по принцип съм гледал че при мен не светят горните, може и да са изгорени крушките както казваш. А да знаеш как се свалят, че преди малко пробвах да ги сваля набързо и на прима виста уж се държат само на две винчета само ,ама като ги развих не падат, явно още нещо друго ги държи?
              Като отвиеш болчетата блъсни леко по посока на вратата и дърпай защото има контра от към калника
              Техниката дава толкова колкото можеш да вземеш от нея!!!!

              Коментар


              • #8
                До: Сваляне на задни стопове (декоративните горе) на Паджеро2

                Първоначално публикуван от druje Преглед на мнение
                На много п2 гарните стопове имат само за магла и за задна на колегата ph сигурно е преправяно за да има всичко, стандартно нямат
                Колега мисля, че просто за изгорели крушките на повечето и никой не ги е гледал. Ако са само за мъгла и задна - то тогава за какво служи най - долната червена секция? Моите не са преправяни. Личи си, че е така заводски и е европейсло Pajero.
                GSM: 0898 554713
                Уебсайт: BULEXTREME.com

                Коментар


                • #9
                  До: Сваляне на задни стопове (декоративните горе) на Паджеро2

                  Първоначално публикуван от rois Преглед на мнение
                  е че то ако светят горните за кво са долните
                  на мен са -за мъгла и задна,няма стоп и габарит
                  и съответно,каде ще са мигачите
                  Колега понеже е по - голяма колата(джип) са решили да е по осветена. Мигачи горе имат Montero и Shogun. Те имат допълнителна секция до тази за задната.
                  GSM: 0898 554713
                  Уебсайт: BULEXTREME.com

                  Коментар


                  • #10
                    До: Сваляне на задни стопове (декоративните горе) на Паджеро2

                    [QUOTE=josecuervo;1082976]Здравейте,
                    От известно време ми се върти в главата идеята да "пусна" горните стопове (Pajero2 къса база'96),

                    Колегата Денислав прави тази манипулация,издири го на лични,да каже какво е свършил.И на неговота Паджеро на горните стопове имаше само светлини за мъгла и за задна,и НЕ,не бяха изгорели крушките,просто на останалите секции,дори липсват отвори за фасонки.
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Сваляне на задни стопове (декоративните горе) на Паджеро2

                      Преди малко ги разглобих горните стопове и положението е следното: светят (и има окабеляване) само за задния ход и фаровете за мъгла. Явно трябва да се променя инсталацията за да стане номера с габаритите и стоповете.
                      M57D30T1
                      W450

                      Коментар


                      • #12
                        До: Сваляне на задни стопове (декоративните горе) на Паджеро2

                        [QUOTE=taran;1083195]
                        Първоначално публикуван от josecuervo Преглед на мнение
                        Здравейте,
                        От известно време ми се върти в главата идеята да "пусна" горните стопове (Pajero2 къса база'96),

                        Колегата Денислав прави тази манипулация,издири го на лични,да каже какво е свършил.И на неговота Паджеро на горните стопове имаше само светлини за мъгла и за задна,и НЕ,не бяха изгорели крушките,просто на останалите секции,дори липсват отвори за фасонки.
                        При мен също липсват отвори за фасонки.
                        M57D30T1
                        W450

                        Коментар


                        • #13
                          До: Сваляне на задни стопове (декоративните горе) на Паджеро2

                          [QUOTE=josecuervo;1083205]
                          Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение

                          При мен също липсват отвори за фасонки.
                          Затова казвам,да издириш Денислав (това е профила му: http://forum.offroad-bulgaria.com/me...tposter&t=8705 ).Щото му давах останки от едни стопове за да ги "ашладиса" с неговите.
                          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Сваляне на задни стопове (декоративните горе) на Паджеро2

                            [QUOTE=taran;1083288]
                            Първоначално публикуван от josecuervo Преглед на мнение

                            Затова казвам,да издириш Денислав (това е профила му: http://forum.offroad-bulgaria.com/me...tposter&t=8705 ).Щото му давах останки от едни стопове за да ги "ашладиса" с неговите.
                            Е знаеме си нашата максима(от мойто по юбаво нема)
                            Техниката дава толкова колкото можеш да вземеш от нея!!!!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Сваляне на задни стопове (декоративните горе) на Паджеро2

                              [QUOTE=druje;1083379]
                              Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                              Е знаеме си нашата максима(от мойто по юбаво нема)
                              Предполагам,това е нещо остроумно.Жалко,че не го разбрах.
                              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X