Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко пари излиза ЛСД за отпред на паджеро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колко пари излиза ЛСД за отпред на паджеро

    Отзад на паджерото сам с ЛСД диф. но искам да сложа и от пред дайте примерни цени.
    Панчаревото е 2.5ТДИ 94г къса база.
    Мерси предварително.

  • #2
    До: Колко пари излиза ЛСД за отпред на паджеро

    Да сложиш ЛСД отпред си е голяма грешка, мисля,че и колегите ще ме подкрепят. /Аз се чудя как да се отърва от него отзад.../
    Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

    Коментар


    • #3
      До: Колко пари излиза ЛСД за отпред на паджеро

      И аз не бих слагал ЛСД отпред.
      Тая схема работи при Грандовете, ама там управлението и е бая по-различно.

      Аз лично предпочитам "магическите копчета" (100% блокажи).
      На Паджерото фабричния заден е способен да те извади от 90% от ситуациите, в които е възможно да попаднеш, ако не си пълно камикадзе. За останалите 10% май е по-ценно да имаш лебедка, отколкото преден блокаж. Ама това си е мое мнение
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • #4
        До: Колко пари излиза ЛСД за отпред на паджеро

        Чак голяма - не. Ще пречи на едно (управляемостта), но ще помага за друго (проходимостта).

        Правилното за отпред е пълен блокаж, ама без да имаш такъв и отзад, правилността на това решение е спорна.

        Виж за LSD-то отзад не си особено прав, ама нейсе. Можеш много лесно да се отървеш от него - източи му маслото и налей обикновено, дето не е за LSD. След няколко месеца вече няма да имаш LSD отзад, особено ако честичко го вкарваш по горските сокаци.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          До: Колко пари излиза ЛСД за отпред на паджеро

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Чак голяма - не. Ще пречи на едно (управляемостта), но ще помага за друго (проходимостта).

          Правилното за отпред е пълен блокаж, ама без да имаш такъв и отзад, правилността на това решение е спорна.

          Виж за LSD-то отзад не си особено прав, ама нейсе. Можеш много лесно да се отървеш от него - източи му маслото и налей обикновено, дето не е за LSD. След няколко месеца вече няма да имаш LSD отзад, особено ако честичко го вкарваш по горските сокаци.
          Предпочитам да го заменя за твърд блокаж,това имах предвид Но няма да стане за тази кола, която имам поне за момента. Затова ще съм си с него, но само отзад и без това е много специфично дори при лек дъжд на асфалт.
          Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

          Коментар


          • #6
            До: Колко пари излиза ЛСД за отпред на паджеро

            Първоначално публикуван от ilko75bg Преглед на мнение
            Предпочитам да го заменя за твърд блокаж,това имах предвид Но няма да стане за тази кола, която имам поне за момента. Затова ще съм си с него, но само отзад и без това е много специфично дори при лек дъжд на асфалт.
            Ааа, за специфично - специфично е. Но аз предпочитам LSD пред отворен отвсякъде.

            А твърдия няма какво да го обсъждаме. Той си е правилния по принцип. А най-правилния според мен е такъв с променлив процент на блокажа, обаче такива се правят крайно малко модели, и все за американски возила.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              До: Колко пари излиза ЛСД за отпред на паджеро

              Няма по-добро от LSD за отпред!!!
              Може да се достави от япония нма цена около 2000 USD.Ако колегата продължава да иска да ми се обади.
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • #8
                До: Колко пари излиза ЛСД за отпред на паджеро

                Аз четох някъде ,че отпред паджеро 2 имат виско муфа .
                Срещали ли сте такава модификация?

                Коментар


                • #9
                  До: Колко пари излиза ЛСД за отпред на паджеро

                  Първоначално публикуван от valko Преглед на мнение
                  Аз четох някъде ,че отпред паджеро 2 имат виско муфа .
                  Срещали ли сте такава модификация?
                  Къде отпред?

                  Super Select-а има отцепваща вакуумна муфа на едната полуоска. Да не би да го бъркаш с това?
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Колко пари излиза ЛСД за отпред на паджеро

                    Първоначално публикуван от valko Преглед на мнение
                    Аз четох някъде ,че отпред паджеро 2 имат виско муфа .
                    Срещали ли сте такава модификация?
                    Няма такова нещо. На предния мост има вакуумна муфа (не на всички - обикновено тези, които са с парт-тайм раздатка нямат), която замества хъбовете - няма нищо общо с блокирането на диференциала.

                    П.П. Писали сме заедно със Спарки...
                    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Колко пари излиза ЛСД за отпред на паджеро

                      Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                      Няма такова нещо. На предния мост има вакуумна муфа (не на всички - обикновено тези, които са с парт-тайм раздатка нямат), която замества хъбовете - няма нищо общо с блокирането на диференциала.

                      П.П. Писали сме заедно със Спарки...
                      И кои са тези Паджера без раздатка?
                      Среден диф може, едните имат, другите не.
                      NISSAN PATROL GR

                      OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

                      Коментар


                      • #12
                        До: Колко пари излиза ЛСД за отпред на паджеро

                        Първоначално публикуван от karo_1 Преглед на мнение
                        И кои са тези Паджера без раздатка?
                        Среден диф може, едните имат, другите не.
                        Не без раздатка, а без SuperSelect раздатка. Тогава са парт-тайм, нямат централен диф, и честно казано не знам дали имат такава вакуумна муфа, или са си с хъбове.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Колко пари излиза ЛСД за отпред на паджеро

                          С хъбове са.
                          [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                          Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                          Коментар


                          • #14
                            До: Колко пари излиза ЛСД за отпред на паджеро

                            Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
                            С хъбове са.
                            Не всички. Има една серия, наречена "Паджеро Класик" и "Монтеро Класик" (повече са вторите, понеже са правени по искане на дилърите във Франция и Испания), произведена през 2002г. (след пускането на П3 !). Тези са с парт-тайм раздатка от Л200 и имат вакуумна муфа и твърд блокаж на задния диф. Когато взимах мойто, много старателно оглеждах едно такова от Франция, но не го взех - първо, че цената му беше много солена, второ имаше проблем и с вакуумите, и с блокажа. Но иначе, ако се намери добър екземпляр на прилична цена си е за предпочитане. Със същата комплектация са редките П3 с мотор 2.5 (само дето не са с цял мост отзад) , даже понякога и на тях им казват погрешно "Класик".
                            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Колко пари излиза ЛСД за отпред на паджеро

                              Грешката е моя.
                              Пише че при супер селект има вискомуфа но тя е в междинния диференциал
                              а аз помислих ,че е в предния мост като при Спейс Рънър -като забуксува предно
                              колело се включва вискомуфата и предава движението и към другото колело.
                              А пък това е много готино

                              Ето ви цитата за супер селект паджеро :
                              В режиме "2H" привод осуществляется только на задние колеса. В режиме "4H" подключается полный привод в раздатке и замыкается полуось переднего моста (при этом в межосевом дифференциале действует и "мягкая" автоматическая блокировка вискомуфтой). При перемещении рычага в "4HLc" межосевой дифференциал жестко блокируется. В положении "4LLc" кроме жесткой блокировки дифференциала, включается и понижающая передача в раздаточной коробке.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X