Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Какво Служи Буксата/Копчето П2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За Какво Служи Буксата/Копчето П2

    Здравейте колеги! Онзи ден нямах какво да правя и реших да почопла по-джипката.И след като разглобих всяка възможна тапичка намерих това , но немога да разбера за какво е ...


    三菱帕杰羅
    Цитат:"Нямам Хоби Без Двигател" еми и аз така ...

  • #2
    До: За Какво Служи Буксата/Копчето П2

    Японците имат навика да правят "универсални електро инсталации" т.е. една и съща за кола с някакви екстри, и за кола която няма монтирани тези екстри, по-ми се струва да е нещо такова конкретно на "паджеровците" до запалката е бутона за блокаж на задния диф (ако го има) ама там пък запалката е отпред на барчето, в краен случай диагностичен куплунг.
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      До: За Какво Служи Буксата/Копчето П2

      Отивам до джипката да погледна.Там пък нямам никакъв спомен какво имам и дали изобщо имам нещо?

      Коментар


      • #4
        До: За Какво Служи Буксата/Копчето П2

        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
        Японците имат навика да правят "универсални електро инсталации" т.е. една и съща за кола с някакви екстри, и за кола която няма монтирани тези екстри, по-ми се струва да е нещо такова конкретно на "паджеровците" до запалката е бутона за блокаж на задния диф (ако го има) ама там пък запалката е отпред на барчето, в краен случай диагностичен куплунг.
        Благодаря. Информацията беше ценна.

        Коментар


        • #5
          До: За Какво Служи Буксата/Копчето П2

          Ми значи сега се поразрових както трябва.И открих че копчето е това ...

          Всичко пише тук https://htftp.offroad-bulgaria.com/p...spluatacii.pdf на 13-та страница , но проблема е че не е оправям много/много с руския
          三菱帕杰羅
          Цитат:"Нямам Хоби Без Двигател" еми и аз така ...

          Коментар


          • #6
            До: За Какво Служи Буксата/Копчето П2

            Превключвател на режимите на автоматична скоростна кутия.
            Зима иде

            Коментар


            • #7
              До: За Какво Служи Буксата/Копчето П2

              Първоначално публикуван от MoT Преглед на мнение
              Здравейте колеги! Онзи ден нямах какво да правя и реших да почопла по-джипката.И след като разглобих всяка възможна тапичка намерих това , но немога да разбера за какво е ...


              Привет колеги и Честита нова Година. При моята джипка тази букса която си извадил на снимката служи за пускане и спиране на допълнителната печка под задните седалки, но към буксата имам и бутон с надпис REAR HEATER ON/OFF. А
              при теб е затворено с капаче.Дано съм бил полезен.

              Коментар


              • #8
                До: За Какво Служи Буксата/Копчето П2

                Да , колега точно така .Но това копче го има при дълга база REAR HEATER ON/OFF ...
                三菱帕杰羅
                Цитат:"Нямам Хоби Без Двигател" еми и аз така ...

                Коментар


                • #9
                  До: За Какво Служи Буксата/Копчето П2

                  Първоначално публикуван от MoT Преглед на мнение
                  Да , колега точно така .Но това копче го има при дълга база REAR HEATER ON/OFF ...

                  Моят джип също е къса база и си имам печка отзаде, сигурно и дългите имат печки...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X