Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся майстор да погледне печката Паджеро 2,5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся майстор да погледне печката Паджеро 2,5

    Здравейте,

    Карам Паджеро 2,5 модел от 1990 г. Днес парното за пръв път не можа да се справи и се сетих, че под шофьорската седалка имам прекрасна печка, която не ползвам.

    Навремето успях да я пусна 2-3 пъти (след като натисках копчетата произволно), в един момент отказа да работи. Търси се човек, който да я погледне (и ако е повредена да я оправи).

    Поздрави,
    И.

  • #2
    До: Търся майстор да погледне печката Паджеро 2,5

    Тази печка кога може да работи? Само на запален двигател ли?
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

    Коментар


    • #3
      До: Търся майстор да погледне печката Паджеро 2,5

      Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
      Тази печка кога може да работи? Само на запален двигател ли?
      Не съм много сигурен, но мисля че да. т.е. включва се само при запален двигател, но след това като се изключи двигателя, продължава да работи (има си някакъв таймер). Обясниха ми, че не може да подгрява двигателя, а само затопля купето.

      Има някакви символи по бутоните, но не мога да се досетя за какво са. 2-3 пъти съм ходил да ми ремонтират нещо по ходовата част и майсторите казаха, че най-вероятно е повредена, но те самите не се ангажираха да я погледнат. Аз (преди това) бях успял да я включа, но само за кратко и не знам как точно го постигнах.

      В първото си мнение забравих да отбележа, че съм от София.
      0886 333 010

      Коментар


      • #4
        До: Търся майстор да погледне печката Паджеро 2,5

        Първоначално публикуван от JKS Преглед на мнение
        ...Търси се човек, който да я погледне (и ако е повредена да я оправи)....
        Пък ако по нея има някаква марка и модел, пък ако и кажеш от къде си ....
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          До: Търся майстор да погледне печката Паджеро 2,5

          Понежие не намери майстор, НЕщастливия собственик се дотъркаля при мен пък таквоз жУвотно не бЕх пилАл Суха нафтова печка "Ебершпахер" с таймери та се наложи да поразглобявам с учебна цел ( и забравих да снимам ) и накрая се оказа, че на блока за управление бутоните са като на мобилните телефони - парче гума и отдолу проводяща площадка, контактуваща при натискане с нанесени на платката писти...а там гняс, почистване порба, сглобяване проба....щастлив собственик само не разбрах при старт с таймер винаги ли работи 60мин. или може да се променя времето.
          П.С. за питалия по-горе съфорумец: Не печката работи и при изключен двигател.
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            До: Търся майстор да погледне печката Паджеро 2,5

            Перфектен, както обикновенно.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #7
              До: Търся майстор да погледне печката Паджеро 2,5

              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
              Понежие не намери майстор, НЕщастливия собственик се дотъркаля при мен пък таквоз жУвотно не бЕх пилАл Суха нафтова печка "Ебершпахер" с таймери та се наложи да поразглобявам с учебна цел ( и забравих да снимам ) и накрая се оказа, че на блока за управление бутоните са като на мобилните телефони - парче гума и отдолу проводяща площадка, контактуваща при натискане с нанесени на платката писти...а там гняс, почистване порба, сглобяване проба....щастлив собственик само не разбрах при старт с таймер винаги ли работи 60мин. или може да се променя времето.
              П.С. за питалия по-горе съфорумец: Не печката работи и при изключен двигател.
              Да разбирам ли че вече си спец. и по паджерото , ако да ,та да ти докарам едно близначе на онова дето си поправил и да ми изчистиш едни елемнтарни забележки от общ харектер .
              Поздрави

              Коментар


              • #8
                До: Търся майстор да погледне печката Паджеро 2,5

                Такава печка може ли да се монтира на късо Паджеро?
                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                Коментар


                • #9
                  До: Търся майстор да погледне печката Паджеро 2,5

                  Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
                  Да разбирам ли че вече си спец....
                  Не, не съм спец по скоро съм нещо като авто-патолог та ела, ще си клюкаме, ще погледна ....по лошо няма да стане, а може и нещо да се подобри
                  Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                  Такава печка може ли да се монтира на късо Паджеро?
                  То и конкретното е І-ца късо а печката си е съвсем автономен уред ( 15х15х35см грубо + две цигарени кутии управление), трябва и от някъде да смуче нафта, от другаде 12V, и дупка извън купето, за да и подпръцква ауспуха(или по точно коминчето) Ф20-30мм. Тази е "суха" т.е. смуче въздуха в купето от едната страна, прекарва го покрай горивната камера, да се сгрее, и го издухва пак в купето от другата страна вече затоплен, и може да е слагаш на всичко
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся майстор да погледне печката Паджеро 2,5

                    Малко със закъснение да се включа и да благодаря за помощта. Печката в момента си работи перфектно, въпреки че е ясно, че едното копче ще създава проблеми и занапред.
                    Може да се включва с натискане, може и да се нагласи да се включва в определено с таймера, и ако не се правят промени, се включва всеки ден в нагласеното време.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся майстор да погледне печката Паджеро 2,5

                      Колега само да те попитам ще я ползваш ли тази печка много имам мерак да я закупя от теб по някакъв начин ?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търся майстор да погледне печката Паджеро 2,5

                        За момента не мисля да я продавам, въпреки че не ми се налага да я ползвам често. Но ако си променя мнението, ще ти пиша.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X