Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скъсан тампон паджеро 2.5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Скъсан тампон паджеро 2.5

    MB691281 - CUSHION,ENG RR MOUNTING

    Това е тампонът под скоростите.

    Коментар


    • #47
      До: Скъсан тампон паджеро 2.5

      За жалост под тоя номер не излезе нищо за разлика от номера на страничния тампон там веднага излезе тампона ще е добре ако има някакъв друг номер който да използвам.

      Коментар


      • #48
        До: Скъсан тампон паджеро 2.5

        Трябва да излиза, това е номерът.
        Виж през Гугъл да не ровя аз, в резултатите излизат и номерата на другите производители на части
        http://www.google.bg/search?hl=bg&sa...-8&sa=N&tab=iw

        Коментар


        • #49
          От: Скъсан тампон паджеро 2.5

          Колеги направо ме разбивате ... от 2005 до сега никои не е прочел service manual за паджеро спорт.
          В 22.pdf (Manual Transmission) в Transmission Assembly removal and installation този тампон се нарича "transfer roll stopper и пише специално че е нормално да се раздели на 2 части ( разбираите скъса) по време на употрба.
          Ето го и текста:
          Note: When new, a transfer roll stopper consists of one part, but will separate into outer and inner part during the use. This is normal

          Коментар


          • #50
            От: Скъсан тампон паджеро 2.5

            Първоначално публикуван от fushe Преглед на мнение
            Колеги направо ме разбивате ...
            Ти па да видиш!??
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...00#post1707400
            Това като препратка от поста на Димо на първа страница пост 2.
            Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
            Ама то не става само с яденеее...
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #51
              От: Скъсан тампон паджеро 2.5

              Оффтопик:

              Стояне, ти няма ли вече да ставаш модератор ?
              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

              Коментар


              • #52
                От: До: Скъсан тампон паджеро 2.5

                Първоначално публикуван от ianko Преглед на мнение
                Оказва се че в единствения магазин за Японски автомобили в Благоевград не могат да ми помогнат.Някакви идеи от препатили колеги?
                Колега и аз съм от Благоевград,на предишното Паджеро сменях и двата тампона.Аналоговите са по 30-40 лв,майстора ги взе от някакъв магазин в Благоевград.Преди това ходих в БС ,но там цената беше тройна 180-200лв.
                0878535960-Боби
                YAMAHA WR 400
                MITSUBISHI PAJERO 3,0 V6
                SUZUKI GRAND VITARA 1,6 16V 04

                Коментар


                • #53
                  От: Скъсан тампон паджеро 2.5

                  Утре ще ви кажа оригиналните номера на двата тампона.Днес ги купих оригинални и двата,ама вече прибрах колата.
                  0883325028,0897568196

                  Коментар


                  • #54
                    От: Скъсан тампон паджеро 2.5

                    [QUOTE=Стоян Боюков-Sariones;2113302]Ти па да видиш!??
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...00#post1707400
                    Това като препратка от поста на Димо на първа страница пост 2.

                    Ммдааа .. прав си колега .. ама е в друга тема .. може би някой трябва да ги свърже двете теми. Че при търсене човек не винаги попада директно където трябва .. всъщност аз търсих друго като попаднах на тази

                    Коментар


                    • #55
                      От: Скъсан тампон паджеро 2.5

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170317_124719.jpg
Прегледи:1
Размер:283.1 КБ
ID:5747701Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170317_123615.jpg
Прегледи:1
Размер:282.8 КБ
ID:5747702Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170317_124713.jpg
Прегледи:1
Размер:85.2 КБ
ID:5747703Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170317_123640.jpg
Прегледи:1
Размер:258.3 КБ
ID:5747704Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170317_132950.jpg
Прегледи:1
Размер:102.2 КБ
ID:5747705
                      Колеги,да ви споделя и аз как си направих тампон на раздатката,за 7 лв..Тампона го купих от магазин за руски авто-части..Мисля,че е от носач,плътен е и е много твърд...Външния диаметър пасна идеално в корубата на стария тампон,и с чук го набих внимателно !! Вътрешния размер,където влиза болта, беше една идея по-голям(не съм го мерил),и за целта купих и една ламаринена втулчица,която набих вътре .... За да омекотя малко тампона,използвах една заострена шпилка 8 мм. която нагрявах и надупчих тампона на 8 места...След края на процедурата,вече сигурен.че всичко e ok,последва монтаж,и старт engine....От вибрациите ,които се получиха щяха да ми изпаднат страничните стъкла... Свалих тампона отново,и какво да правя...За да го омекотя още,реших да изрежа с ножа 4-те крачета между дупките,които държат тампона...Остана да се държи само на 4-ри места,на кръст...При последвалия монтаж вече,нещата заспаха,няма ги тези вибрации ,които бяха...
                      Нядявам се да бъда полезен на някой колега,който има същите проблеми като мен . Забравих да добявя,че преди да започна тази операция,повдигнах малко основния тампон на раздатката с около 8 мм.тъй като стария ми тампон беше малко провиснал,но здрав и не виждах смисъл да го подненям...За целта използвах стара накладка от някакъв бус мисля ...
                      Ето и малко снимки:
                      Последно редактирано от nik_; 26-03-17, 21:58.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X