Обява

Свий
Няма добавени обяви.

взаимозаменяемост на скоростни кутии?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • взаимозаменяемост на скоростни кутии?

    Здравейте,
    Мой приятел отскоро е собственик на Паджеро-2,2.5ТДсупер-селект,къса база,но скоростната кутия виела,и не включвала,както трябва...абе не знам-аз имам Тойота,но както и да е...
    Та,му предлагат много изгодно скоростна кутия от Паджеро 2.8ТД също супер-селект.Питането му е става ли смяната "едно към едно"?Инак му е ясно,че предавателните числа ще са различни,ама негова си работа...
    Утре ще се регистрира и той тук-то е ясно,ама докато се разправя с покупката,регистрацията...и мерак,мерак...!
    Благодаря предварително!
    много автомати-слаби резултати!

  • #2
    До: взаимозаменяемост на скоростни кутии?

    Май е нямало смисъл да питам щом никой не е отговорил!Може въпросът да е дискутиран вече,но както казах не съм запознат с Мицубиши-тата.
    Съжалявам,че попитах,и ще помоля темата да бъде изтрита,за което благодаря предварително-така,или иначе повече няма да надникна тук,за да видя някой-нещо отговорил ли е?А,приятелят ми и сам ще намери отговор на въпроса си-няма да е сефте-пък сме си и българи...!
    Пожелавам ви хубава вечер,и само безаварийни километри с любимите возила!
    много автомати-слаби резултати!

    Коментар


    • #3
      До: взаимозаменяемост на скоростни кутии?

      И защо очакваш за 4-5 часа да получиш отговор на въпрос, който рядко би хрумнал въобще на някой?

      Какъв точно е проблемът? Твоя приятел различава ли вой на скорости, от раздатка или диф?

      И на какво отгоре се тръшкаш така

      А, забравих - Ти Имаш Тойота

      Поредния патологичен случай...
      Последно редактирано от stargazer; 02-12-09, 23:06.
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • #4
        До: взаимозаменяемост на скоростни кутии?

        Не, не става номера. Съвсем различни са двете кутии.
        Don't hunt IF you can't kill
        първо 0883 после 333 накрая 448

        LZ1BGD

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X