Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвместими части за нашите автомобили Mitsubishi

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за съвет...какво масло да сменя на автоматична скоростна кутия/Супер Селект/ на Мitsubishi pajero 1993 2.5 tdi ? И колко литра е?

    Коментар


    • Като се заровя в старите архиви - всеки dexron II - 7.2литра

      Коментар


      • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GSM.jpg
Прегледи:231
Размер:130.3 КБ
ID:6569204
        Благодаря...Намерих!

        Коментар


        • Това количество сигурно е за първо пълнене, и то за W4AW3, която е кутията на 2.8.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
            Това количество сигурно е за първо пълнене, и то за W4AW3, която е кутията на 2.8.
            При условие че ще сменям филтър...може и толква да е...

            Коментар


            • На мен в няколко програми ми излиза 7.5л Dexron II/III, Mitsubishi AT-J2/AT-J3, Mercedes MB236.12/MB236.14, но то препоръчвам каквото и да си избереш, да е 100% синтетика, че вече сме 2020.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                На мен в няколко програми ми излиза 7.5л Dexron II/III, Mitsubishi AT-J2/AT-J3, Mercedes MB236.12/MB236.14, но то препоръчвам каквото и да си избереш, да е 100% синтетика, че вече сме 2020.
                Купих Dextron II както го дават - 10 литра...
                Ще сменям навсякъде...дифове,раздатка, мотор и кутия...После ще кажа какво и колко е отишло...

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение

                  Купих Dextron II както го дават - 10 литра...
                  Ще сменям навсякъде...дифове,раздатка, мотор и кутия...После ще кажа какво и колко е отишло...
                  След смяната да отчетем:

                  Автоматична скоростна кутия - 6,5 литра Dextron II + Bardahl ATF Conditioner /300 ml/
                  Раздатка - 2,2 литра SAE 75W/90 + Bardahl Manual Gearbox Additive /150 ml/
                  Диференциали - 1,2 литра за предния + Bardahl Manual Gearbox Additive /150 ml/ и 1,3 литра за задния +
                  Bardahl Manual Gearbox Additive /150 ml/

                  Смених всички налични филтри + този на Авт.скоростна кутия / има и гарнитура към комлпекта /

                  Сложих и ново виско.

                  Вчера я засякох и ми гори 14 л. дизел в града...само и единствено градско каране. Но като се има предвид че я карам само студена за по 2-3 км. и все на 2-3 скорост...

                  Коментар


                  • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MP.jpg
Прегледи:149
Размер:378.3 КБ
ID:6584272

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X