Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вода в купето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вода в купето

    Хора помагайте.
    При дъжд и миене на Паджерото ми тече вода точно върху таблото на бушоните, което се намира в ляво от кормилния прът и от там зад гумената стелка на мокета. Ще ми изгние пода и ще стана като Флинстоун не че нямам прилика.
    Бях писал за проблеми по ела на таблото, но се оказа, че е от това табло с бушони.
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

  • #2
    До: Вода в купето

    Паджерото е с лепено стъкло , ако е сменяно някога и не е направено като хората може от там да ти стича вода. няма как да го установиш сам. Потърси помощ в фирма за монтаж на стъкла . Ако пък се засечем някъде мога аз да помогна , ако е в това проблема.

    п.п. бивш автостъклар 5-години стаж.
    Тази седмица отивам за станциите
    0876 0876 89 / salex0666@gmail.com/л.с.

    Коментар


    • #3
      До: Вода в купето

      Първоначално публикуван от salex75 Преглед на мнение
      Паджерото е с лепено стъкло , ако е сменяно някога и не е направено като хората може от там да ти стича вода. няма как да го установиш сам. Потърси помощ в фирма за монтаж на стъкла . Ако пък се засечем някъде мога аз да помогна , ако е в това проблема.

      п.п. бивш автостъклар 5-години стаж.
      Тази седмица отивам за станциите
      прав е колегата огледай джама подробно или не е залепен както трябва или има ръжда и го е надигнала аз като сменях моя беше така отвън нищо не се вижда но като го махнахме стария за да сложа новия с нагревателите отдолу си беше само ръжда държеше се на две места по 40-50см. основно изчистване, грундиране, силикон черен за джамове и газ

      Коментар


      • #4
        До: Вода в купето

        Има вариант също да е като на воксваген Бора има едно уплътнение където влизат кабелите на бушоните в купето много кофти се сменя най сигурно е със силикон

        Отивай на автомивка или с маркуч отвън някой да полива а ти залегни да видиш от каде точно влиза.
        Наистина е мн кофти проблем
        Успех !!
        Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
        :D

        Коментар


        • #5
          До: Вода в купето

          Днес един приятел ще го разследва това водно нахалство от къде се промъква аджеба? Ще свали калника за да провери дали не влиза вода от там, защото водата вътре се стича по кабелите които идват от към калника и минава през под калника.
          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

          Коментар


          • #6
            До: Вода в купето

            Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
            Днес един приятел ще го разследва това водно нахалство от къде се промъква аджеба? Ще свали калника за да провери дали не влиза вода от там, защото водата вътре се стича по кабелите които идват от към калника и минава през под калника.
            От там е неговата вяра.
            Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
            Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

            Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

            Коментар


            • #7
              До: Вода в купето

              Добре е, че си го открил.

              ще отиде една туба силикон, ама поне ще ликвидираш проблема..

              Успешна работа!

              PS Salex е прав, обаче. Имах аналогичен проблем с пасат с лепено стъкло - много проблеми ми създаде, и чак когато ми отказа имобилайзера, разтурих всичко, и с много силикон проблема се реши..

              Отново - успех!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X