Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кормилото проскърца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кормилото проскърца

    Здравейте,
    Вчера кормилото ми (Паджеро 4 ДИД, купен през април 2009, на 21 000 км) проскърца. Не е много, но при по-крайно навъртане се чува ясно. Не забелязвам промени в поведението на колата. Въпросите ми са 2:
    1. Има ли някъде някакво резервоарче, което мога да проверя - примерно да е спаднала течност някаква.
    2. Веднага ли да го карам в Балкан стар за преглед или да изчакам, като дойде време за смяната на маслото, което май ще е след 3-4 месеца.
    www.offnews.bg

  • #2
    До: Кормилото проскърца

    Човек дал си една камара пари за чисто нова кола и ти скърца... Ходи и ги тормози да го оправят!
    GSM: 0898 554713
    Уебсайт: BULEXTREME.com

    Коментар


    • #3
      До: Кормилото проскърца

      Май му е малко маслото в хидравликата, ако не е от друго де.

      Коментар


      • #4
        До: Кормилото проскърца

        Да де, аз точно това питам - къде в багажника е това резервоарче, което може да е виновно и какво да му сипя.
        www.offnews.bg

        Коментар


        • #5
          До: Кормилото проскърца

          Първоначално публикуван от Владо Йончев Преглед на мнение
          Да де, аз точно това питам - къде в багажника е това резервоарче, което може да е виновно и какво да му сипя.
          Е нямаш ли книжка към него? Там трябва да е описано. Ама не вярвам да се налага доливане на тези километри. Капе ли от някъде?

          Коментар


          • #6
            До: Кормилото проскърца

            Търси при мотора казанче със символа на волан или да пише power steering (незнам как е при 4-ката) и като го скиваш, отваряш и гледаш щеката на капачката. Ако има нужда от доливане, сипваш АТФ ако е червено малсото.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X