Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Към собствениците на Паджеро 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Към собствениците на Паджеро 2

    Здравейте на всички от мен - от няколко дена съм собственик на Митсубиши Шогун 3000 V6 96g автоматик. Имам няколко питания - аз съм от Бургас , ходих да сменям днес масла , антифризи и прочие , но като стигнахме до скоростната кутия хората казаха няма да пипаме Та на въпроса някой може ли да ми каже къде да го сменя и по принцип на колко хил. км се сменя и какво масло да му сложа , също така 4-те амортисьора са заминали ,а те са от тези които се регулират и ми казаха 4е са мн скъпи.Има ли вариант да се намерят по евтини такива или да слагам обикновенни които не се регулират. Благодаря предварително и ако съм направил някоя грешка относно пускането на темата ми кажете че ми е първа ))

  • #2
    До: Към собствениците на паджеро 2

    Честито и със здраве да си го караш и много да те радва. За маслото на скоростната кутия аз знам че се сменя на 60000км. има един филтър вътре в кутията които също е хубаво да се смени малко е скъп нещо към 70лв беше ако не се лъжа, за да се смени малко се поразглобява а щом си от Бургас мисля че момчетата от Vromos могат и да ти намерят амортисьори и да ги сменят и въобще те са хората успех
    [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
    [B]If you want, you can![/B]

    Коментар


    • #3
      До: Към собствениците на паджеро 2

      бе...малко като чукчата почна-писател ,а не читател))
      иначе добре дошъл!

      Коментар


      • #4
        До: Към собствениците на паджеро 2

        маслото в кутията е стандартен ATF
        сменя се на 60 000 км
        според експерти в областта - кумът ми е един от тримата специалицирани в сервиз на автоматици в града - се препоръчва смяна на 30 000, поне на Бенца ми

        за паджерото - то е относително ново, и там конкретика нямаше

        филтъра на тая кутия е постоянен - не се сменя, само се мие.
        ако е здрав, няма нужда от смяна, само от миене - не на мивката, естествено, а със специални препарати и на специален стенд

        Коментар


        • #5
          До: Към собствениците на паджеро 2

          Има такива амортисьори сега ги свалих от моето които работят може да се разберем нещо. 0887218062-Стефан

          Коментар


          • #6
            До: Към собствениците на паджеро 2

            Veni1 - каде се намира този сервис , че искам да ги оправям тия работи вече да ми е мирна главата , а с бат стефан ще се чуеме по тел.
            Мерси мн за съдействието и топлото посрещане

            Коментар


            • #7
              До: Към собствениците на паджеро 2

              Колега, сервиза е в Пловдив...

              ама е добре да ти пише в профила откъде си, че инак ще е трудно всеки път да отговаряш..

              действително, във вашия вилает не знам за светила в тая област

              ако нещо мога да помогна с контакти във Филибето - с удоволствие..

              успех!

              Коментар


              • #8
                До: Към собствениците на паджеро 2

                Първоначално публикуван от stefan-76 Преглед на мнение
                Има такива амортисьори сега ги свалих от моето които работят може да се разберем нещо. 0887218062-Стефан
                КОЛЕГА АКО ОЩЕ ГИ ПАЗИШ , МОЖЕ ДА СЕ СПАЗАРИМ . АЗ ИМАМ СЪЩИТЕ НА ДЪЛГА БАЗА , НО ЗА РЕЗЕРВНИ БИХ ГИ ВЗЕЛ , ЧЕ КОГАТО МО ДОТРЯБВАТ НЕ СЕ ЗНАЕ ЩЕ ГИ ИМАШ ЛИ....
                0876 0876 89 / salex0666@gmail.com/л.с.

                Коментар


                • #9
                  До: Към собствениците на паджеро 2

                  Първоначално публикуван от salex75 Преглед на мнение
                  КОЛЕГА АКО ОЩЕ ГИ ПАЗИШ , МОЖЕ ДА СЕ СПАЗАРИМ . АЗ ИМАМ СЪЩИТЕ НА ДЪЛГА БАЗА , НО ЗА РЕЗЕРВНИ БИХ ГИ ВЗЕЛ , ЧЕ КОГАТО МО ДОТРЯБВАТ НЕ СЕ ЗНАЕ ЩЕ ГИ ИМАШ ЛИ....
                  Дай да си купим едно за донор. Поне знаем кой какво кара.
                  Аз за сега нямам проблеми но......just in case

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X