Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шнорхели

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Шнорхели

    Колега teopajero, най-официално уведомявам, че си получих превода на 100-те лева капаро, за което благодаря!

    Много съжалявам, че нямаше възможност за шнорхелче и за моята ма'шина.

    Очаквам с нетърпение шопинга на джанти и гуми - дано там поне ме огрее.
    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

    Коментар


    • До: Шнорхели

      Не мога да разбера, кой кого прави на глупаци!!

      На първия събор на форума .... тоест преди повече от една година, аз за първи път видях и пипнах въпросните Шнорхели.
      Продаваше ги (дори и в момента ) Явор - Вромос.
      Цената на събора беше с "промоция" и в рамките на около 200 лева.

      Та .... кой, кого прекарва .... ми е много интересно ...???
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • До: Шнорхели

        Чак сега попадам на тази интересна тема за което съжалявам и можеше да ви спестя много ядове.
        Както повечето от вас знаят аз се занимавам с внос на offroad оборудване от Китай. Тези шнорхели от Китай са два вида, едните са от материал LLDPE същия от който са произведени тези на SAFARI и от обикновено PVC.Тези които сте поръчали от какъв материал са?

        Сега се обръщам към колегата teopajer, , колега защото и той е търговец като мен и цената която трябва уж да е услуга към участниците във форума е цена с много добра печалба в нея. Цената на дребно при нас на тези шнорхели е 250лв а цена на едро е 200лв. Цена нето както ти я представяш в тази тема няма да споменавам за да не те линчуват съфорумците и да не разбират данъчните каква печалба правя. Но е много грозно да подвеждаш толкова много хора по този начин че им правиш услуга а всъщност реализираш една добра печалба. То всъщност няма лошо да правиш печалби всички от това живеем, но да лъжеш по този начин е грозно. Има си и установени правила в този форум и ако искаш да правиш търговия в него трябва да се запознаеш с тях.

        Ще спомена, че разликата от доставна и продажна цена от 200лв. на шнорхел от LLDPE материал при 10 бройки е над 1000лв.

        Ако наистина искаш да направиш добро на съфорумниците трябва да коригираш цената за тях!!!!

        ПС На никой от форума няма да откажа помощ или консултация в подобни сделки, било то на дребно или на едро, би било добре винаги да си сверявате часовниците кое колко струва.

        Коментар


        • До: Шнорхели

          Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
          Цената на дребно при нас на тези шнорхели е 250лв а цена на едро е 200лв.
          Тук нещо не разбрах. Защо на мен ми излезе 330 лв тогава?
          GSM: 0898 554713
          Уебсайт: BULEXTREME.com

          Коментар


          • До: Шнорхели

            Първоначално публикуван от empty Преглед на мнение
            Тук нещо не разбрах. Защо на мен ми излезе 330 лв тогава?
            Защото е от LLDPE материал. От PVC са 250лв.

            Ето ви актуален списък на предлаганите шнорхели
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от Явор-Vromos.com; 08-12-09, 12:40.

            Коментар


            • До: Шнорхели

              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
              Защото е от LLDPE материал. От PVC са 250лв.

              Ето ви актуален списък на предлаганите шнорхели
              Разбирам, но на мицубиши събора видях шнорхела за който става въпрос. Не съм правил химическа проверка на матерялите но беше 1:1 с моя. Дори и същата марка Матеряла изглеждаше същия. Мисля, че видях и един от PVC който изглеждаше доста зле, но шнорхелите за които говори teopajero са 1:1 с моя. Дори в комплекта на моя липсваше 1 оплътнение което при него го имаше. И дори и да слага надценка мисля че офертата е много изгодна за съфорумниците тъй като 200 лв е доста по - ниска цена от 330 лв.

              След като прочетох всичко обаче се замислих за какви надценки става въпрос в България

              Яворе имам предложение за Вас. Има много хора които биха купували офф-роуд обурудване, но цените са много завишени и е трудно човек с нормален доход да си ги позволи. На всеки един офф-роуд фен са му необходими гуми и лебедка, а повечето искат и шнорхел. Защо не направиш някаква цена за пакет:
              кални гуми + лебедка + шнорхел = Цена която би донесла сравнително добра печалба за теб, но би била нормална за нормалния човек.

              Просто предложение.
              GSM: 0898 554713
              Уебсайт: BULEXTREME.com

              Коментар


              • До: Шнорхели

                Първоначално публикуван от empty Преглед на мнение
                Разбирам, но на мицубиши събора видях шнорхела за който става въпрос. Не съм правил химическа проверка на матерялите но беше 1:1 с моя. Дори и същата марка Матеряла изглеждаше същия. Мисля, че видях и един от PVC който изглеждаше доста зле, но шнорхелите за които говори teopajero са 1:1 с моя. Дори в комплекта на моя липсваше 1 оплътнение което при него го имаше. И дори и да слага надценка мисля че офертата е много изгодна за съфорумниците тъй като 200 лв е доста по - ниска цена от 330 лв.

                След като прочетох всичко обаче се замислих за какви надценки става въпрос в България

                Яворе имам предложение за Вас. Има много хора които биха купували офф-роуд обурудване, но цените са много завишени и е трудно човек с нормален доход да си ги позволи. На всеки един офф-роуд фен са му необходими гуми и лебедка, а повечето искат и шнорхел. Защо не направиш някаква цена за пакет:
                кални гуми + лебедка + шнорхел = Цена която би донесла сравнително добра печалба за теб, но би била нормална за нормалния човек.

                Просто предложение.
                Ще се само цитирам:
                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                Ще спомена, че разликата от доставна и продажна цена от 200лв. на шнорхел от LLDPE материал при 10 бройки е над 1000лв.

                Който е идвал и е окомплектовал кола по този начин при нас знае че винаги има отстъпка, което е равносилно на пакетна цена .

                Коментар


                • До: Шнорхели

                  И аз имам спомен , че цената на Вромос беше дори по-висока от 330лв, но в момента не мога да ги намеря в сайта . А дори и да са ПВЦ пак са с 50 лв. по-евтини . Аз специално нямам нищо против Тео да вземе някои лев от цялата работа , все пак си иска време и възможностите да се организира доставката . Ако можех сам и да ми излезе по-евтино , щях да го направя , но не мога ... Затова си плащам и гледам да е възможно най-малко . Нямам нищо против Явор , ако беше дал цена по-ниска от Тео щях да си поръчам от него .
                  ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                  WJ 4.7

                  Коментар


                  • До: Шнорхели

                    Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                    Който е идвал и е окомплектовал кола по този начин при нас знае че винаги има отстъпка, което е равносилно на пакетна цена .
                    Да сигурно е така, но на вас сервизите ви са в Бургас, пък цяла България пазарува. Ако трябва човек от Лом да дойде до Бургас, за да си закупи нещата на добра цена къде му излиза края...

                    Както и да е това беше просто предложение. И аз имам уважение към Вас Яворе и към това което правите, но при всички случай цената на Тео за шнорхелите е добра и според мен си заслужава.
                    GSM: 0898 554713
                    Уебсайт: BULEXTREME.com

                    Коментар


                    • До: Шнорхели

                      Пак ще се самоцитирам:

                      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                      Сега се обръщам към колегата teopajer, , колега защото и той е търговец като мен и цената която трябва уж да е услуга към участниците във форума е цена с много добра печалба в нея. Цената на дребно при нас на тези шнорхели е 250лв а цена на едро е 200лв. Цена нето както ти я представяш в тази тема няма да споменавам за да не те линчуват съфорумците и да не разбират данъчните каква печалба правя. Но е много грозно да подвеждаш толкова много хора по този начин че им правиш услуга а всъщност реализираш една добра печалба. То всъщност няма лошо да правиш печалби всички от това живеем, но да лъжеш по този начин е грозно. Има си и установени правила в този форум и ако искаш да правиш търговия в него трябва да се запознаеш с тях.

                      Коментар


                      • До: Шнорхели

                        Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
                        И аз имам спомен , че цената на Вромос беше дори по-висока от 330лв, но в момента не мога да ги намеря в сайта
                        Винаги са били по 250лв. и 330лв.

                        Коментар


                        • До: Шнорхели

                          Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                          Пак ще се самоцитирам:
                          1. Тео никога никъде не пише, че няма никаква печалба от шнорхелите.
                          2. До колкото съм запознат той има познат в Китай, който му дава цени за шнорхелите. Не сме запознати и не знаем този познат какви цени му дава и дали той не слага надценка.

                          Не бива да опетняваме името на участник във форума който наистина ни дава добра възможност без да знаем фактите. Аз шнорхел имам и няма да се възползвам от предложението, но хората могат да сметнат 2 и 2 и да си направят сметката. Също така Тео го познавам от няколко поста във форума и няколко ракий на събора, но ми изглежда свестен и надъхан човек. Нека да не петним репутацията му като такъв без да знаем той на какви цени ги взима. Нямам Excel и не успях да прегледам цените които закачи в предните си постове, но съм сигурен, че са по - високи. Това доказва, че Тео наистина прави услуга на хората с по - ниска цена.

                          П.С.
                          Яворе дал си много добра цена за монстъра Ще си изям ноктите на краката, че ги нямам тези пари Успех в продажбата и дано някое пораснало момче се израдва
                          GSM: 0898 554713
                          Уебсайт: BULEXTREME.com

                          Коментар


                          • До: Шнорхели

                            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                            Винаги са били по 250лв. и 330лв.
                            Може и така да е , не споря . Аз ги гледах в GRTeam-ма , и такава цена ми е останала в главата , но може и да бъркам
                            ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                            WJ 4.7

                            Коментар


                            • До: Шнорхели

                              Първоначално публикуван от empty Преглед на мнение
                              1. Тео никога никъде не пише, че няма никаква печалба от шнорхелите.
                              Щом има печалба, нека придобие статута на Търговски Партньор по съответния ред, в съответния раздел и на съответната цена. Или да си има печалбата другаде, не в нашия Форум, където много други търговци МОГАТ да спазват правилата.

                              Темата е в дълбок разрез с Правилата на форума - несанкционирана търговия, не на място, не в правилния формат.

                              Уверявам ви, груповите поръчки на участници във Форума изглеждат по съвсем различен начин.

                              Коментар


                              • До: Шнорхели

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Щом има печалба, нека придобие статута на Търговски Партньор по съответния ред, в съответния раздел и на съответната цена. Или да си има печалбата другаде, не в нашия Форум, където много други търговци МОГАТ да спазват правилата.

                                Темата е в дълбок разрез с Правилата на форума - несанкционирана търговия, не на място, не в правилния формат.

                                Уверявам ви, груповите поръчки на участници във Форума изглеждат по съвсем различен начин.
                                Ясене съгласен съм с теб! И с Явор съм съгласен по този въпрос. Тази точка я написах просто да покажа, че той не лъже никой, а не че е така. Точка 2 обяснява какво имам в предвид. Тео ще обясни по - ясно как стоят нещата като се появи и прочете. Според мен във всеки случай прави услуга на форума обаче при положение, че дава цени които не могат да се срешнат в България за този продукт. Аз съм страничен наблюдател и нямам никаква изгода. Просто изразих моето лично мнение.
                                GSM: 0898 554713
                                Уебсайт: BULEXTREME.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X