Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скъсах някакви джаджи....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Скъсах някакви джаджи....

    Теми тук не се заключват. Няма лошо някой да допише нещо след време.

    А, за смазването - дали този агрегат не е черно на бяло описан в плана за поддръжка на машината, даден от производителя? Признавам си, че и аз понякога след досадни преживявания установявам, че някъде е ТРЯБВАЛО да се маже, даже е написано кога и с какво, но кой да ти чете...

    Коментар


    • #17
      До: Скъсах някакви джаджи....

      Тъп въпрос, но като съм под джипа къде точно трябва да мажа? Знам къде е раздатката, но не ми е ясно къде да мажа и с каква грес(смаска) е най - добре да се смаже, че и при мен доста трудно влиза.
      GSM: 0898 554713
      Уебсайт: BULEXTREME.com

      Коментар


      • #18
        До: Скъсах някакви джаджи....

        Колегата Ясен или Митко Фулда може да те насочат. Аз просто на този етап съм индианеца с пишештата машина...
        0876 0876 89 / salex0666@gmail.com/л.с.

        Коментар


        • #19
          До: Скъсах някакви джаджи....

          не аз, не аз. Това, че знам как принципно са устроени автомобилите, не значи, че ще търся и чета сервизното ръководство на автомобил, който нямам.

          Нормалната гресьорка изглежда като болтче с примерно 8мм глава, завито някъде, но на главата му има едно топче около 6мм с малка дупчица на върха. На това топче се нанизва накрайникът на текаламита (помпата за грес) и се помпа мъжката, докато грес се покаже от някъде другаде. Е, на някои места се гресира и по-малко (примерно по спирачната система). Повечето от тях са на очевидни места и опитният човек ги разпознава и без списък.

          Къде и колко такива неща има в автомобила и колко често трябва да им се обръща внимание, пише в сервизното ръководство. Няма лошо и да е по-често. Има в някои автомобили и куп места, където се капе масло по 1-2 капки, или се мацва грес с пръст, те също са описани.

          Коментар


          • #20
            До: Скъсах някакви джаджи....

            и-и-и-и снимките.........................
            ако някой продава такива втора употреба и не са като моите - правени в час по трудово да се пазарим...
            Прикачени файлове
            0876 0876 89 / salex0666@gmail.com/л.с.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X