Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събори на собствениците на MITSUBISHI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

    Следя темета с интерес и мисля че ще ми е приятно да се запознаем.Броите ме и мен
    Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
    LZ1BGM Тел.0887482136

    Коментар


    • #62
      До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

      1. Kircho-sopot
      2. teopajero
      3. Veni1
      4. empty
      5.4selenger
      6. jorkara
      7.peterbg1
      8.salex75
      9.Lesov
      10.Valio Stoilov
      11.APIBOR
      12. zipmotors
      13. ДОЧЕВ

      Запълнихме и 12тата дупка на кавала значи
      GSM: 0898 554713
      Уебсайт: BULEXTREME.com

      Коментар


      • #63
        До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

        14402852 Кирил Атанасов Макавеев.-Само през банка ДСК
        BG75STSA93000014402852 Кирил Атанасов Макавеев - през друга банка

        Това ви трябва като внасяте парите за куверта.
        Сумата която трябва да внесете е 12лв,малко различно от горе написаното но тези хора който ще оправият агнето казаха че искат 40лв за да го напълнят и да направият дропсърма,както и да е това.(10лв куверт и 2лв за дропсърмата)Ако не сте съгласни пратете само по 10лв за куверта.
        Предопреждавам,моля когато внасяте парите по сметка не забравяйте да си напишите името и ника,в противен случай без име няма да се зачитат никакви пари,нека бъдем коректни.На всеки 2 дена ще правия разпечатка и ще я качвам в сайта под формата на Pdf.Така всеки ще знае кой е дал пари.А ако някой внесе пари без име парите който са внесени без име ще са за благото на всички на събора.
        Последно редактирано от Kircho-sopot; 23-10-09, 11:18.
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        3.0 v6 24

        Коментар


        • #64
          До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

          Аз съм първи.

          export.doc
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          3.0 v6 24

          Коментар


          • #65
            До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

            ВНОСНА БЕЛЕЖКА ------------------------------------------------------------
            Дата 23.10.2009
            В полза на КИРИЛ АТАНАСОВ МАКАВЕЕВ
            IBAN BG75 STSA 9300 0014 4028 52 BIC STSABGSF
            При банка БАНКА ДСК
            Вносител ДИМИТЪР ПЕТРОВ ТАНЕВ
            Основание от Петър Митков - empty
            Сума 12.00 BGN ------------------------------------------------------------
            Такси
            Такса за превод 0.80 BGN
            Общо такси 0.80 BGN ------------------------------------------------------------
            Общо 12.80 BGN
            Описание: Вносна бележка
            Сума: 12.00 (дванадесет лева и нула стотинки)


            През ePay.
            GSM: 0898 554713
            Уебсайт: BULEXTREME.com

            Коментар


            • #66
              До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

              Няма нужда от това Пеца,само да спамем темана,затова съм писал че на всеки два дена ще качвам постъпленията по сметката.
              Ама явно нямаш търпение
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              3.0 v6 24

              Коментар


              • #67
                До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                Срам не срам пак нещо не съм разбрал.

                Петък, събота и неделя. Този куверт за кога ще важи? Коя ще е основната вечер? В събота по време на разходката ще правим ли обедно цър-пър или на суха храна, нали ще сме из балкана или незнам а ............?
                Просто питам за да знам какво "материално осигуряване" да подготвя.
                Последно редактирано от Дочев; 23-10-09, 14:10.
                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                Коментар


                • #68
                  До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                  Първоначално публикуван от empty Преглед на мнение
                  Благодаря много! Ако колата ми е ок до тогава ще тръгна с нея, че да се фукам но ако не е ще дойда с теб. Само да спомена, че на 6ти(Петък) съм на работа до 7 часа и не знам това дали няма да създаде усложнения.
                  Аз така и не разбрах от къде си? И си мисля че ще намерим начин да ти напишем изв.бележка

                  Коментар


                  • #69
                    До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                    Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                    Срам не срам пак нещо не съм разбрал.

                    Петък, събота и неделя. Този куверт за кога ще важи? Коя ще е основната вечер? В събота по време на разходката ще правим ли обедно цър-пър или на суха храна, нали ще сме из балкана или незнам а ............?
                    Просто питам за да знам какво "материално осигуряване" да подготвя.
                    Подкрепям въпроса . Кирчо дай повече инфо.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                      Петак престигане и настаняване вечерта който каквото си носи,ще яде.Сутринта от агнето ще има курбан поне така се надяваме ще оточним,ще хапнем супичка и ще направим един 1 2 3 часа преход като си дойдем на обяд ще обядваме и ще починем я карти я кой какво е направил по жипката и така.Вечерта в събота ще е вечерята от куверта(салата ракийка и нещо символично не съм говорил точно)+акнето и дропсърмата който ще направият.Неделя всеки става мие очите и тръгва.Нарочно съм го направил 3 дена за да има повече време да се запознаем а не като на Пловдивската група престигане съзтезание ядене и чао.(не че беше лошо).
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      3.0 v6 24

                      Коментар


                      • #71
                        До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                        Кирчо!

                        Благодаря за поканата. Мисля, че ще мога да дойда. Пари ще дам на някого.
                        Специално, трогнат от честта и с цел равнопоставеност - днес отидох и смених гумите Cooper 33", с нормални зимни 31" /почти без грайфер/.

                        Api -пиши малко повече, че с това темпо не може да те видим.
                        Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                          Имам желание да се включа, но ще разбера на 3,4.11 дали ще ми е възможно.
                          Има ли нещо, като краен срок и има ли вероятност да се изчерпат местата за спане?
                          Поздрави!
                          VARADERO SD2

                          Коментар


                          • #73
                            До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                            Ами спането няма да се изчерпи,ама за кувертите незнам дали няма да стане кофти,че хората си правият сметка.Иначе ако можеш ела ако ще и без куверт,ама само ти
                            [SIGPIC][/SIGPIC]

                            3.0 v6 24

                            Коментар


                            • #74
                              До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                              Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                              Кирчо!

                              ...... днес отидох и смених гумите Cooper 33", с нормални зимни 31" /почти без грайфер/.
                              Това май май е точно към мен,ама базикай се то аз съм си виновен.И да вметна не виждам тема Кирчо ПРЕЗИДЕНТ ПРЕЗИДЕНТ.
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              3.0 v6 24

                              Коментар


                              • #75
                                До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                                Първоначално публикуван от Kircho-sopot Преглед на мнение
                                Ами спането няма да се изчерпи,ама за кувертите незнам дали няма да стане кофти,че хората си правият сметка.Иначе ако можеш ела ако ще и без куверт,ама само ти
                                Нали може да си поръчваме от менюто?
                                Иначе съм със семейство, аз, жена и малко дете!
                                Весело ще е, представям си как се движат 20-тина Митсубишита из планината.
                                Поздрави!
                                VARADERO SD2

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X