Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събори на собствениците на MITSUBISHI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

    Макар и леко неподготвен днес за снимки в бързината
    смятам че има няколко от които да се добие представа за днешната проява.

    Започнах снимките едва от етапа дал най - сериозна тема за размисъл относно възможностите на митсубиши ...



    едни се вълнуваха, други си допиваха бирата



    а трети ... се отдадоха на мечти



    но ... трудничко си беше покоряването на върха























    Малко остана да замръкнем по върховете, захласнатаи от гледката на любимите ни джипки и красивата природа ...

    www.4x4Trips.bg

    Коментар


    • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

      Първоначално публикуван от RADEV_BG Преглед на мнение
      Получи се хубав събор.Някоя снимка и от мен
      Мерси за яката снимка ааа!!! Мицубуши само могат да завиждат кво могат камионите!!!

      Коментар


      • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

        Първоначално публикуван от RADEV_BG
        Аз не виждам нито една снимка
        +1


        А за разходката като цяло беше кална и интересна.
        Благодарности на Кирчо за цялата организация получе се добре с изключение на задръстването преди калния наклон ,прасенцето беше много хубаво и кокалите също кучето ме пита кога пак ще ходя на оффролд . Благодаря на жената на Lesov за кинезитерапията.
        Последно редактирано от kalasha; 08-11-09, 11:26.

        Коментар


        • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

          Хубаво съборче се е получило като гледам
          Клиповете от Дечо идват след малко
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

            Е,д**ба,как ме е яд ,че не можах да дойда..Не спахте ли снощи там ?Браво на Кирето за организацията.Пуснете някоя снимка на прасенцето,де !!
            Последно редактирано от Peppy; 08-11-09, 18:43.
            [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
            Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

            Коментар


            • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

              Първоначално публикуван от RADEV_BG
              Аз не виждам нито една снимка

              Ех колеги, само на снимки с кал и ровене ли се наслаждавате
              www.4x4Trips.bg

              Коментар


              • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                Браво - очарователно събиране е било . Дайте още снимки!
                Гледам нисанчета, витарки, други ... ЕВАЛА
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                  Първоначално публикуван от Decho Nissana Преглед на мнение
                  Мерси за яката снимка ааа!!! Мицубуши само могат да завиждат кво могат камионите!!!
                  Е,поне на Mitsubishi-събора можеше да кажеш едно "евала"..
                  [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                  Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                  Коментар


                  • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                    Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                    Браво - очарователно събиране е било . Дайте още снимки!
                    Гледам нисанчета, витарки, други ... ЕВАЛА
                    Да! Супер е било!
                    А кой е долетял с този МиГ-19?!?

                    Коментар


                    • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                      Много се радвам когато няма отрицателни мнения по събора.А за мен беше просто невероятен ден,като изключим малкото нерви който са получиха при изкачването на калния байр,но имаше много не подготвени джипове(+моя).Но все пак сме там да се забавляваме и така направихме.
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      3.0 v6 24

                      Коментар


                      • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                        Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
                        Е,дееба,как ме е яд ,че не можах да дойда..Не спахте ли снощи там ?Браво на Кирето за организацията.Пуснете някоя снимка на прасенцето,де !!
                        Просто незнам какво да ти кажа на теб.Незнам дали мога да ти простя
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        3.0 v6 24

                        Коментар


                        • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                          Първоначално публикуван от Lesov Преглед на мнение
                          Ех колеги, само на снимки с кал и ровене ли се наслаждавате
                          Сега ги видях твоите снимки и са страхотни.Не сме прасета да се радваме само на кал и ровене

                          Коментар


                          • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                            Първоначално публикуван от Kircho-sopot Преглед на мнение
                            Много се радвам когато няма отрицателни мнения по събора.А за мен беше просто невероятен ден,като изключим малкото нерви който са получиха при изкачването на калния байр,но имаше много не подготвени джипове(+моя).Но все пак сме там да се забавляваме и така направихме.
                            Кирчо,ако всички бяха подготвени,тогава трасето щеше да бъде минато за 2 часа-и кво, после по масите.
                            Така бяхме по-дълго в гората сред колите и имаше много емоции.
                            Също така, ако бяхме минали всички на един дъх без проблеми, тогава сигурно щеше да има и отрицателни мнения.

                            Моето е ,че беше хубаво, не много лесно,но не и много трудно.


                            П.С. Аз бях с неподготвената кола и не ми пука!!!!

                            Коментар


                            • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                              Тео,предложих ти нощно каране ти отказа на ако ви е било малко щяхте да дойдете на нощното.

                              За нощното каране просто беше убийствено,тръгнахме в 10:30 и се пребрахме в 7 цяла нощ прекарахме в балкана под кални байри и прочей,после Митака спука гума,а малко по късно обърна джипа,после и другия джип спука гума.Горе доло цял нощ оправихме нещата,но както виждах много им хареса>а на мен просто ...... ще кача снимки от нощното каране.
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              3.0 v6 24

                              Коментар


                              • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                                Първоначално публикуван от Kircho-sopot Преглед на мнение
                                Тео,предложих ти нощно каране ти отказа на ако ви е било малко щяхте да дойдете на нощното.

                                За нощното каране просто беше убийствено,тръгнахме в 10:30 и се пребрахме в 7 цяла нощ прекарахме в балкана под кални байри и прочей,после Митака спука гума,а малко по късно обърна джипа,после и другия джип спука гума.Горе доло цял нощ оправихме нещата,но както виждах много им хареса>а на мен просто ...... ще кача снимки от нощното каране.
                                А аз в тъмного и мъгла от горе на всичко ходих пеш в нищото и не знаех дали ще се върнете за мен
                                GSM: 0898 554713
                                Уебсайт: BULEXTREME.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X