Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да представим нашите Mitsubishi-та

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Да представим нашите Mitsubishi-та

    Първоначално публикуван от motomaniaToni Преглед на мнение
    Колега Трупера да не е къса база?
    Аз мисля да го карам повече по пътя и по-рядко на лек офроуд и на лов. Вече го пробвах на не много лек офроуд и съм предоволен.Представи се добре за дълга база без заден блокаж и с гуми за асвалт.
    Trooper-ът е дълга база, с LSD на задния диференциал.
    Паджерото също е дълга база със 100% блокаж на задния диф.
    И двете са с нови еднакви 31ци BF Goodrich AT.
    Просто Паджерото тежи много повече... Хората, с които караме заедно са очевидци на разликата в проходимостта на двете машини.
    Мицубишито минава някак, но не убедително като Исузуто и иска блокаж, там, където Триперът минава без колебание.
    Единственото преимущество в гората на Мицубишито е мощният мотор. На практика бавните са излишни. Приятно изненадан съм и от поведението на автомата в гората.
    Проблемът са едни 600кг в повече при Пахероса, както и многото неща за трошене и късане отдолу. На един и същ кантар, Исузуто тежи 1630кг. а Паджерото 2260.
    Неприятен, но преодолим проблем е това, че при минаване през по-дълбока локва двигателят гасне, защото всичката вода се качва по делкото и кабелите. Лекува се с вдигане на капака и изчакване около минута. На Исузуто не му пука изобщо от водата.
    Изводът ми е, че Пахерото ще го играе лека кола за сухи разходки а Трупъра за джип
    Също така ще се наложи да си направя опция за изключване на ABSа. В гората няма никакво място. На бавни не работи, но искам да го няма и на бързи. Много е криво, когато спускаш кален наклон при натискане на спирачки колата буквално да ускорява. Особено неприятно е при заден ход.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • До: Да представим нашите Mitsubishi-та

      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
      На един и същ кантар, Исузуто тежи 1630кг. а Паджерото 2260.
      Клега Монтерото тежи точно 2000кг.(поне мойто).
      MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
      (А1+)
      О877ООО98О

      Коментар


      • До: Да представим нашите Mitsubishi-та

        Говоря за моето (с най-висока степен на оборудване) и това, което показва кантарът, върху който е качено.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • До: Да представим нашите Mitsubishi-та

          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          Говоря за моето (с най-висока степен на оборудване) и това, което показва кантарът, върху който е качено.
          ОК колега,разбрах те.
          MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
          (А1+)
          О877ООО98О

          Коментар


          • От: До: Да представим нашите Mitsubishi-та

            Аиде и аз да се похваля с моя кмион който за моя изненада беше избран за абитуриенска кола
            имам го от повече от година и обикновенно е кален но сега нямаше как!!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:as.jpg
Прегледи:2
Размер:124.2 КБ
ID:5181319Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23.jpg
Прегледи:2
Размер:93.0 КБ
ID:5181320Натиснете снимката за да я уголемите

Име:p.jpg
Прегледи:2
Размер:170.2 КБ
ID:5181321Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 063.jpg
Прегледи:2
Размер:170.8 КБ
ID:5181322Натиснете снимката за да я уголемите

Име:32.jpg
Прегледи:2
Размер:88.1 КБ
ID:5181323Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 022.jpg
Прегледи:3
Размер:162.9 КБ
ID:5181324
            Audi a4 2,5 tdi
            Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
            Не всичко, което има две бузи е лице!

            Коментар


            • От: До: Да представим нашите Mitsubishi-та

              Първоначално публикуван от plamensolakov Преглед на мнение
              Аиде и аз да се похваля с моя кмион който за моя изненада беше избран за абитуриенска кола
              имам го от повече от година и обикновенно е кален но сега нямаше как!!
              Много хубава машина колега, само дай малко инфо(двг.,ск,рк.)
              MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
              (А1+)
              О877ООО98О

              Коментар


              • От: До: Да представим нашите Mitsubishi-та

                Първоначално публикуван от ТониМонтеро Преглед на мнение
                Много хубава машина колега, само дай малко инфо(двг.,ск,рк.)
                Дв.е 2.8 тд и е автомат
                Audi a4 2,5 tdi
                Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                Не всичко, което има две бузи е лице!

                Коментар


                • От: До: Да представим нашите Mitsubishi-та

                  Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                  Неприятен, но преодолим проблем е това, че при минаване през по-дълбока локва двигателят гасне, защото всичката вода се качва по делкото и кабелите. Лекува се с вдигане на капака и изчакване около минута. На Исузуто не му пука изобщо от водата.
                  Ники, ти сигурен ли си, че имаш читав (еластичен и не- скъсан) "о" пръстен на дистрибуторната капачка??? Докато не смених моят (10 лева и мнооого търсене) аз имах същите оплаквания. С подмяната му, преминаванията през река или автомивка престанаха да ме притесняват?
                  08седемшест5едно513четири

                  Коментар


                  • От: До: Да представим нашите Mitsubishi-та

                    Вальо, О-пръстенът на делкото (предполагам визираш този, между делкото и блока) нямма каквото и да е отношение към гасненето. Функциите му се свеждат до това да не драйфа масло през сглобката.
                    На самата капачка, поне при моето Мастурбиши няма пръстен. Може би някакъв дефлектор ще реши проблема, но предвид, че това ми е за лека кола не смятам да се задълбочавам в проблема. При Трипера запалителната система е направена така, че няма никакви ядове с водата.
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • От: До: Да представим нашите Mitsubishi-та

                      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                      Вальо, О-пръстенът на делкото (предполагам визираш този, между делкото и блока) нямма каквото и да е отношение към гасненето. Функциите му се свеждат до това да не драйфа масло през сглобката.
                      На самата капачка, поне при моето Мастурбиши няма пръстен. Може би някакъв дефлектор ще реши проблема, но предвид, че това ми е за лека кола не смятам да се задълбочавам в проблема. При Трипера запалителната система е направена така, че няма никакви ядове с водата.
                      Изобщо не визирам О-пръстенът на делкото- визирам точно това, което нямаш и поради тази причина не му отдаваш необходимото внимание. Момента, в който се сдобиеш с тази мижава гумичка ще разбереш как си се мъчил и ти и пахероса...Ако искаш звънни ми да ти я поръчам при един френд- десетина лева струваше (стига да я има, разбира се).
                      08седемшест5едно513четири

                      Коментар


                      • От: Да представим нашите Mitsubishi-та

                        Здравейте от скоро съм горд собственик на Паджеро 2,5тди 97год. и много бих искал да си залепя два от стикерите на форума от каде мога да си намеря

                        Коментар


                        • От: Да представим нашите Mitsubishi-та

                          Първоначално публикуван от astrix Преглед на мнение
                          Здравейте от скоро съм горд собственик на Паджеро 2,5тди 97год. и много бих искал да си залепя два от стикерите на форума от каде мога да си намеря
                          Виж тук http://www.offroad-bulgaria.com/show...ра-част
                          и добре дошъл
                          Y61

                          Коментар


                          • От: Да представим нашите Mitsubishi-та

                            Ето го и моето:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC0012068.jpg
Прегледи:2
Размер:180.5 КБ
ID:5188813

                            Коментар


                            • От: Да представим нашите Mitsubishi-та

                              След 2 години употреба най-сетне го снимах- тинейджър с нормалните за възраста капризи.
                              Прикачени файлове
                              Mitsubishi Pajero 2, 2,5 tdi, ss, glx, 95, къса база
                              0895445845

                              Коментар


                              • От: Да представим нашите Mitsubishi-та

                                Верен, почти две години!
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X