Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Паджеро.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за Паджеро.

    Здравейте. Може ли мнение по един въпрос. Ръчен хъб от паджеро 2/2.5тди ще стане ли паджеро 1/2.5тди и дали раздатките на двата са еднакви. Благодаря ви.

  • #2
    Мисля че се брояха шлиците...ако са еднакъв брой..стават....за раздатката незнам , но досега разлики не съм открил п1/п2...освен суперселект
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #3
      За повече пояснение добавям. Трябва ми джип за село. Няма да се регистрира. Ще се ползва за лов зимата на къси разстояния и разни дребни селскостопански дейности. От италия ще дойдат скоро два джипа. Докарва ги мой близък и един от двата да си избера. Джиповете са паджеро 1/2.5 тди 91г. С пружини отзад къса база и втория пак паджеро 2/2.5 тди 96г. Къса база. Първата генерация е на 220000км двойката е на 280000км.
      и двата си имат по праговете и калниците ръждиви. Но шаситата са перфектни. Двойката е с ръчни хъбове' единичката е с автоматични. В Италия на първи оглед и двата са били във видимо добро техническо състояние. Като минус двойката е имала малко нафта по две дюзи.
      Та въпроса ми е като дойдат според Вас кой да си остава за вилата. До тук съм чул добри отзиви за 4х4 системата на митсубиши и по точно че раздатката на паджеро 2 е доста сполучлива и дуракоустойчива' затова попитах в първия въпрос дали са еднакви раздатките на първа и втора генерация. Благодаря Ви.

      Коментар


      • #4
        Здравейте. Никой ли няма мнение по въпроса.

        Коментар


        • #5
          Всичко зависи от текущото състояние на екземпляра. Двойката щом като е с ръчни хъбове не е супер селект, а единици читави няма вече. Последната беше моята. Което има по малко ръжда и ти хареса във вървенето, него взимай.

          Коментар


          • #6
            Хъбовете са еднакви
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X