Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хидравличен крик за Паджеро 4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хидравличен крик за Паджеро 4

    Колеги,оригиналният крик на джипката се разтече. Приемам идеи от къде може да си намеря/купя същият или с какъв е удачно да го заменя.
    пс:мисля ,че не подлежи на ремонт,но ако бъркам ще съм благодарен за разяснения как се отваря,за да му сменя гумичките.
    Благодаря.
    Прикачени файлове

  • #2
    Това, че е оригинален от Паджеро едва ли го прави по-различен от всеки останал хидравличен крик. https://bg.leagueoftools.com/standar...vite-sami.html
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • #3
      Кво съвпадение :и моя баш сега го видях , че ми е оцапал в багажника (същия е) . Освем дето е досаден за употреба ,пък и цапа . Оглеждай се за крик от Тойота , или Исузо (дали пък и Фронтерските не са същите )
      TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

      Коментар


      • #4
        TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

        Коментар


        • #5
          Мерси за инфото, ще потърся винтов като този от снимката. Старият -течащият бутилката му е завареназа плочката затова се чудих дали се отваря по-специфично от стандартните на резби.

          Коментар


          • #6
            Добре де. Какво му е специалното на този оригиналния крик, че му се чудите? На пазара има всякакви хидравлични крикове - евтини, скъпи, ниски, високи, различни тонажи ...
            Nissan Terrano 2,7 TDI

            Коментар


            • Zumbayo
              Zumbayo коментира
              Редактиране на коментар
              Обикновено хидравличните имат резба в основата си,този е със заварен цилиндъра затова ми стана интересно как се разглабя. Оказа се,че има зегерки в отваряемите части,които трябва да се махнат и след това се изваждат цилиндрите. Крикове има всякакви ,но ако може да се оправи този ще се ползва той.
              пс: така или инъче се взе и един винтов като на тойотите

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X