Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шибидах Паджеро IV

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шибидах Паджеро IV

    Здравейте,
    Не съм нов във форума , нова е крастата ми към Мицубиши . От няколко месеца имам Паджерото и го чопля полека. Пат съм с шибидаха му - работи само когато си ще . Като е на кеф работи перфектно с всичките му функции . Но като реши ,че не ще : все едно не си познава копчето
    Някой имал ли е такава грижа ?
    Надеждата ми е и Пламен да прочете и да каже : Да ,идвай
    TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

  • #2
    Първоначално публикуван от didooo Преглед на мнение
    Здравейте,
    Не съм нов във форума , нова е крастата ми към Мицубиши . От няколко месеца имам Паджерото и го чопля полека. Пат съм с шибидаха му - работи само когато си ще . Като е на кеф работи перфектно с всичките му функции . Но като реши ,че не ще : все едно не си познава копчето
    Някой имал ли е такава грижа ?
    Надеждата ми е и Пламен да прочете и да каже : Да ,идвай
    ....не ,няма да кажа "да идвай" защото ще прозвучи като реклама......Ще започна със съвети :
    Провери си ел мотора дали не се е разхлабил.......за целта махнете плафона отпред над огледалото за обратно виждане.....там под него ще видите ел,мотора с макарите и въжетата.....има 3 винчета 4-ки които много често се разхлабват, дори и нищо чудно някое да липсва.....притегни ги и отново задействай,,,........ако се оправи ,всичко е наред, но ако не се опрви но все пак се движи за 1-2 секунди, тогава паркирай шибедаха в затворено положение.....откаччи ак.ра за 10-15 мин,и пак го закачете, подайте на контакт и за по 1-2 сек, натискайте бутона до пълно отваряне , и след това по същия начин го приберете ...после изгасете и пак дайте на контакт и ако се оправи ,значи всичко е ок.....

    Коментар


    • #3
      Радвам се ,че си си играл ,явно. Ще те преследвам , да го погледнеш лично
      TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

      Коментар


      • #4
        Ако не го оправиш имам свален,комплект със стъкло и шини.

        Коментар


        • #5
          Oki , ще го имам в предвид. Друго намира ли ти се за 4 ?
          TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X