Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кампания за смяна на пиропатрони

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кампания за смяна на пиропатрони

    Току-що получих писмо от Mitshubishi, че са открили някакъв дефект във въздушните възглавници и ме канят в сервиза да ми сменят безплатно пиропатрона. Уточняват, че дефектът е теоритичен и досега няма нито един инцидент.
    Някой знае ли нещо по този въпрос? Заслужава ли си да си губя времето и да ходя до сервиза или да си спестя това разкарване?
    www.offnews.bg

  • #2
    Владо, за това точно не знам. Но лично на мен ми се случи да се взриви възглавницата на волана на Рено Меган по време на движение без причина... Не е приятно, първо помислих, че някой стреля... Иди на всяка цена...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
      Току-що получих писмо от Mitshubishi, че са открили някакъв дефект във въздушните възглавници и ме канят в сервиза да ми сменят безплатно пиропатрона. Уточняват, че дефектът е теоритичен и досега няма нито един инцидент.
      Някой знае ли нещо по този въпрос? Заслужава ли си да си губя времето и да ходя до сервиза или да си спестя това разкарване?
      За каква кола, модел, година става въпрос?

      Да идем ли всички с мицубишита с еърбеЦи?
      Щото още ми се води един Галант '99

      Коментар


      • #4
        Моята кола е Паджеро 3.2 DID 2009 г.
        Прикачам писмото, което получих, ако някой може да се ориентира за кои точно модели става дума.
        Прикачени файлове
        www.offnews.bg

        Коментар


        • #5
          Ето за това става дума - Takata airbag recall https://www.google.bg/search?newwind...sclient=psy-ab

          Субару имаха сервизна акция заради тези възглавници. На мен ми пращаха писмо и ходих за смяна преди две години.
          Мислех си, че вече не са останали не сменени, но явно има още.

          Най-добре иди, да ти я сменят.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X