Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Капачка радиатор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Капачка радиатор

    Пичове привет, може ли да кажете каква капачка трябва да се сложи на радиатора? Машината е мицубиши паджеро 2.5 дизел 116 коня. 0.9 или 1.1, по някъкъв си каталог пък излизало че трябва да е 1.4 аз не съм и чувал за такава, така че се обръщам за помощ от вас. Благодаря предварително.
    ​​​

  • #2
    Би трябвало да е 0.9 . 1.4 е множко и до колкото знам се слага на състезателни автомобили.

    Коментар


    • #3
      И аз се малко по замислих, множко е това та взех една 1.1 и 0.9 ама коя от двете да е! На старата нищо не пише.

      Коментар


      • #4
        Имам един Грейт Уол стиид. Търсих му капачка, четох руските форуми там карат и с двете и май и от завода излизали с двете... Странна работа. Сложих му 0.9 и проблем няма. На моята кола и дават 1.1 един път и взех капачка, пишеше 1.1 после пипах тръбите и бяха меки и се оказа че май реално е 0.9 .. проблеми не съм имал. Та слагай 0.9 не би трябвало да има проблем. При 1.1 евентуално по лесно би ти протекъл маркуч особено на стара кола.

        Коментар


        • #5
          Номиналното налягане е от 0.75 до 1.04. Слагай 0.9

          Коментар


          • #6
            0.9 ти е капачката.

            Като търсите капачка, или се гледа оригиналната на колко е, ако е налична, или се търси по VIN в в каталог за оригинални части.

            "Четох по руските форуми...", "Една жена каза...", "В магазина в каталога дават..." са ненадеждни източници. И макар 90% от японските возила да са на 0.9, не е като да няма изключения. Това, което карам в момента, е на 1.2 например. Което си е с 33% над 0.9 и едва ли е без значение.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              По вин в последния магазин за авточасти излезна 1.4, в при другите все различни или 0.9 или 1.1 и това все по VIN,та се обърках малко, Днес пробвах и с двете с 1.1 много корави маркучите а с 0.9 пък меки ми се виждат,все едно никакво налягане няма.
              Последно редактирано от Краси G; 26-09-20, 15:21.

              Коментар


              • #8
                Дай ми VIN-а и ще ти кажа със сигурност колко е.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  JMBMNV64W2J001209

                  Коментар


                  • #10
                    0.9 ти е капачката. Вижда се и оригиналния номер.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      Много ви благодаря!!!!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X