Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Митсубиши л 200 , проблем с мотора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Митсубиши л 200 , проблем с мотора

    Здравейте колеги,нов съм в този форум за това ако не правя нещо нередно моля да ме извините. Имам следния проблем,закупих на скоро Митсубиши л 200 ,2004г. 2.5, 116 коня появи се следният проблем, като го запаля сутрин първо повъртява малко повечко( малко не типично за японски мотор)карам не определено време и километри но се получава доло горе когато достигне нормална температура на работа на двигателя и ми светва чекът джипът забива и започва да пуши много. Карах го не един на друг закачаха го за диагностика един вика помпа втори компютър,трети не може да се върже с компютъра и така на татък , джипът е обслужен и пак е същото,ако някой се е сблъсквал с подобна ситуация нека сподели, благодаря предварително

  • #2
    Здравей,
    Сподели от къде си, така лесно ще получиш насока къде да закараш автомобила за диагностика.
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • #3
      От Севлиево съм , Област Габрово

      Коментар


      • #4
        Има момчета от Пловдив и София, които са може би едни от най-добрите в България за тези коли.
        Ако искаш ще ти пратя кординатите им, гарантирам, че ще си свършат работата и проблема ще бъде разрешен.
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #5
          Давай да се свържа с тях ако искаш лично 0879894242

          Коментар


          • #6
            То чека в това Л200 е само за помпата.
            8)

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X