Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мицубиши паджеро "2 или 3"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мицубиши паджеро "2 или 3"

    Здравейте пичове,много четох по различни сайтове и тук.И бях останал с впечатление че въпросното мицубиши трета генерация освен за разходка тихо и кротко до някоя полянка за да си направиш пикник за друго не ставало,и че двойката била на светлинни години от тройката,но попаднах случайно на това клипче и останах някакси зашеметен,вие как ще го коментирате ето и клипа:


    изчетох че едва ли не че тройката за нищо не става,обаче май не е било точно така. Поздрави!
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 26-01-20, 16:56.

  • #2
    Не видях нещо зашеметяващо. Ти от какви писания с какви впечатления си останал - ти си знаеш. Аз като да нямам спомени да съм срещал тук някой кУрифей да твърди, че П2 било на светлинни години от П3.

    Да сравняваш коли по клипчета е малко несигурна работа, защото имаш куп неизвестни. Примерно, комплектацията на колите. Да речем, единият отзад с LSD, другият - с твърд блокаж. Освен всичко друго, най-важният елемент е задкормилното устройство.
    Този, който кара П2 на клипчето, само като го видях само каква газ раздава, докато се дърпаше на лебедка ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      Имал съм и двете и сравнението ми е в полза на двойката в почти всичко. Не ми се влиза в подробности сега. Предпочитам П2, 3,5 бензин пред П3(4) 3,2 DID. Освен като проходимост е и несравнимо по-здраво и евтино за поддръжка.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #4
        Така е,но тройката си мина без лебедка. Даже няма,а 3,5 литра с LSD не съм виждал пуснах клипчето защото ми направи впечатление че тройката мина с лекота а уж П2 е по проходима по сведение и мнение взето от тук.

        Коментар


        • #5
          Говорим за тройка 3.5 литра и двойка 3.5 литра май тройката ще дойде по добра

          Коментар


          • #6
            Колега то за проходимост от двата джипа се вижда ясно кой се дърпа за това питам все пак

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Краси G Преглед на мнение
              Така е,но тройката си мина без лебедка. ....
              Е и?!? Може пък този, дето я кара, просто не е по-опитен от другия и да си избрал по-удачна траектория? Спрете с тези напъни от някое и друго клипче да теглите генерални изводи коя кола била по-проходима!

              П.П. Щото мога да пусна, примерно, клипче как една Тойотка 70-ка с рахитично 2LT дизелче буквално прелита през препятствие, а джипки от 3 различни известни марки се бъхтят с неколкократни опити, та някои чак и до лебедка. Т.е. по логиката на клипчетата, въпросната трябва да е по- по- най - ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                Заради тройката се отказах от марката Мастурбиши. Това кой как е минал не е повод за подобни изводи. Виждал съм Жигула с цигани да минава, където едни закъсаха с Лендровър. По твоята логика Жигулата е по-проходима.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #9
                  Налага се мнението, че фирмата Митсубиши, създателката на едни от най-продаваните и легендарни офроуд автомобили, спечелила незнам си колко пъти Дакар, не са особенно наясно как се правят офроуд автомобили!!!
                  След явно случайното създаване на модела Паджеро 2 , следвашият им модел, който е еволюция на предишния е пълен провал. Разбира се по оценка на форумните разбирачи. Е пак от неразбиране Митсубиши го произвежат и до ден днешен този неуспешен модел! Странно кой го купува.

                  Аз съм обикновен ползвател и на двата модела, даже съвсем случайно съм печелил българския офроуд шампионат и с двата модела( 2010 с П2 и 2014 с П3).
                  Смея да твърдя, че Паджеро 3 е по-добро от Паджеро 2 във всяко едно отношение.
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар


                  • #10
                    Никой не оспорва познанията ти, но моят опит е еднозначно такъв.
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X