Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обръщане на волан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Обръщане на волан

    Здравейте колеги.Може ли някой да ми даде малко инфо за обръщане на дирекция на паджеро 2 от дясна на лява , като части знам , че ще ми трябва табло, к.кутия и парно.Благодаря

  • #2
    Фарове също

    Коментар


    • #3
      А има ли си фабрично разчертани дупки за пробиване или се реже щита колега ?

      Коментар


      • #4
        И относно климатика трябва парно със климатик или мойто се слага на новото и инсталацията ако я обърна много ли се удължава или си пасва?

        Коментар


        • #5
          Някой ще помогне ли ?

          Коментар


          • rusev
            rusev коментира
            Редактиране на коментар
            Искаш някой да го обърне от Компютъра ли?

            Ще ти трябват и ламарината над чистачките и механизма с моторчето или поне механизма. И мнооого други части заедно с тенекиджия, монтьор и електричар.

        • #6
          Георги тел.0886431215 Обади се и питай. Ще ти каже доста неща. Доста работа изисква! Успех!

          Б. Бонев
          0осем88две6шест71три

          Коментар


          • Vasil ivanov1
            Vasil ivanov1 коментира
            Редактиране на коментар
            Мерси колега

        • #7
          Аз съм взел ламарината чистачките моторче , хебела щанги сектора парно , табло , фаровете и корите ясно , обаче сега ме интересува дали ще стане безпда режа щита и тръбата на таблото трябва ли и ако става без да се реже целия щит как ?

          Коментар


          • #8
            Ами май не става без да се сменя щита.Тръбата мисля не се променя. Имаше някакво несъответствие в отворите, но това по бегли спомени от процеса при Георги (за когото ти писах) - аз бях само наблюдател! Не бих се захванал с подобно нещо! Отделно, че е пипкава работа с окабеляването и т.н и т.н.
            Б. Бонев
            0осем88две6шест71три

            Коментар


            • #9
              Колеги някой може ли да качи снимков материал как е изрязал щита или да качи какъвто снимков материал има.
              Благодаря

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X