Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Автопилот паджеро 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Автопилот паджеро 2

    Здравеите колеги имам следния въпрос на които немога да си отговоря по никакъв начин.Значи става въпрос за копчето за автопилота(паджерото е 92г.gls 2.5tdi дълга база)когато купих джипа го нямаше това копче но предишния собственик твърдеше че работи и че просто го е загубил.След известно време го купих копчето за автопилота на него пише cruise on of слоших копчето на таблото и работи но по какъв начин се задеиства автопилота след като свети лампата на самото копче че е пуснат и като го натисна при 100км. защо не деиства.
    По някакъв друг на чин ли се пуска или аз не правя нещо както трябва.Благодаря на всички отзовали се.

  • #2
    До: Автопилот паджеро 2

    Това да не е едно самоковско паджеро

    Коментар


    • #3
      До: Автопилот паджеро 2

      От копчето се включва и изключва.
      От лостчето на волана дето е до мигачите:
      1. При скорост над 40 км/ч еднократно надолу се запомня зададената скорост. На таблото трябва да светне зелен надпис CRUISE.
      2.При светещ надпис CRUISE:
      2.1 Задържане нагоре - Увеличава зададената скорост.
      2.2 Задържане надолу - Намалява зададената скорост.
      2.3 Еднократно към тебе(CANCEL) - отказва автопилота като заданието си остава същото.
      3.При отказан автопилот с (CANCEL) еднократно нагоре (RESUME) го възстановява ( CRUISE ) с предишно зададената скорост.

      Tака е при мен.
      LZ5ZI qth HASKOVO
      Pajero II GLS 3000 V6

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от ifchon Преглед на мнение
        Това да не е едно самоковско паджеро
        Да самоковското е- какво знаеш за него или ти наи вероятно си му предишния собсвеник и ако си ти кажи дали наистина има автопилот или нещо е преправяно по автопилота.
        Последно редактирано от Паджеровод; 07-04-09, 22:47.

        Коментар


        • #5
          До: Автопилот паджеро 2

          Ами ходих и аз да го гледам да го купувам. От там го знам. И на мен ми казаха, че било за автопилот копчето, ама аз нещо не съм убеден.
          Сега не си спомням, под лостчетата за чистачките има ли го допълнителното лостче за автопилота?

          Коментар


          • #6
            До: Автопилот паджеро 2

            Първоначално публикуван от ifchon Преглед на мнение
            Ами ходих и аз да го гледам да го купувам. От там го знам. И на мен ми казаха, че било за автопилот копчето, ама аз нещо не съм убеден.
            Сега не си спомням, под лостчетата за чистачките има ли го допълнителното лостче за автопилота?
            Трябва да е отляво над лоста за мигачите !
            LZ5ZI qth HASKOVO
            Pajero II GLS 3000 V6

            Коментар


            • #7
              До: Автопилот паджеро 2

              Явно става въпрос за друго Паджеро.

              Коментар


              • #8
                До: Автопилот паджеро 2

                Е надали има много самоковски 2.5глс, 92ра, дълга база, без бутона и с продавач твърдящ, че работи, но бил загубен Зелено?

                Както и да е, има ли го допълнителното лостче над това за мигачите?

                Коментар


                • #9
                  До: Автопилот паджеро 2

                  здрасти вече разбрах кои си а за лостчето което говорисш го нама а дали го е имало преди докото сте го карали или така го купихте и вие.Аз го купих това копче и работи но без механизама-лосчето ми казаха че неможело да работи.Междодругото да те питам нещо друго работело ли е някога пръскалките на фаровете и ако да къде им е на тях копчето което пръска вода на фаровете да не е това за пръскане на задната чистачка и от него да пръска и на фаровете.Благодаряти все пак защото джипа за момента ме слуша.

                  Колега старайте се да е поне разбираемо това, което поствате.
                  Последно редактирано от huko; 09-04-09, 20:11.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Автопилот паджеро 2

                    Не съм го купувал бе човек Никога не е било мое, даже не съм го карал, повозих се само
                    Ходих да го гледам, но не ми хареса нещо и не го взех. После си купих ето това - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=51318
                    А според мен никога не е имало автопилот, там е била тапа (каквато има на моето) на което е закачена една буксичка.

                    А пръскачките на фаровете се пускат от лостчето за фаровете, като ги пуснеш (Фаровете) натискаш копченцето дето е отгоре на лостчето.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Автопилот паджеро 2

                      извиняваи колега помислих че ми пише стария собственик защото кото каза самоковско паджеро и си помислих че стария собсвеник

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X