Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тампони на носачите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тампони на носачите

    От къде мога да си купя качествени тампони за носачите на задния диф.?Благодаря предварително.

  • #2
    До: Тампони на носачите

    всичко е тото,по-голем е шанса да попаднеш на ментаци,уплашил съм се какви невероятни боклуци продават,а иначе се кълнат,че са от истински по-истински.Иначе знаеш къде-Ратола,Рубин и Балканстар...

    Коментар


    • #3
      До: Тампони на носачите

      Първоначално публикуван от vasss Преглед на мнение
      всичко е тото,по-голем е шанса да попаднеш на ментаци,уплашил съм се какви невероятни боклуци продават,а иначе се кълнат,че са от истински по-истински.Иначе знаеш къде-Ратола,Рубин и Балканстар...
      Копувах няколко, едва искарват по 5000км.Затова търся нещо качествено!

      Коментар


      • #4
        До: Тампони на носачите

        Ама за кои тампони става въпрос - тези на носача при рамата (конусовидните) или тези на носача при диференциала (с металната втулка).
        Don't hunt IF you can't kill
        първо 0883 после 333 накрая 448

        LZ1BGD

        Коментар


        • #5
          До: Тампони на носачите

          Първоначално публикуван от hammer Преглед на мнение
          Ама за кои тампони става въпрос - тези на носача при рамата (конусовидните) или тези на носача при диференциала (с металната втулка).
          Конусовидните, колега.

          Коментар


          • #6
            До: Тампони на носачите

            Първоначално публикуван от тигьр Преглед на мнение
            От къде мога да си купя качествени тампони за носачите на задния диф.?Благодаря предварително.
            Имах същия проблем, опитвах с всичко оригинално по пазара, но изкарваха по 4-5000км. Откакто сложих полиуретанови, не съм имал проблеми.

            Обаждаш се на някой, който внася офроуд оборудване и питаш за твоята кола. Другият варянт е да търсиш в интернет и да поръчваш, но какво ще дойде...?

            Поздарви!

            Коментар


            • #7
              До: Тампони на носачите

              Първоначално публикуван от Stanko Преглед на мнение
              Имах същия проблем, опитвах с всичко оригинално по пазара, но изкарваха по 4-5000км. Откакто сложих полиуретанови, не съм имал проблеми.

              Обаждаш се на някой, който внася офроуд оборудване и питаш за твоята кола. Другият варянт е да търсиш в интернет и да поръчваш, но какво ще дойде...?

              Поздарви!
              От къде мога да си купя полиуретанови втулки или трябва сам да си ги правя.Поздрави!

              Коментар


              • #8
                До: Тампони на носачите

                Моите ги взех от Ликон.

                В интернет магазина не са добавени, трябва да се обадиш - 02 961 3015.

                Със сигурност има и други които внасят. Чувал съм и за изработени в България, но незная подробности. Имаше теми във форума по въпроса.

                Коментар


                • #9
                  До: Тампони на носачите

                  Първоначално публикуван от Stanko Преглед на мнение
                  Моите ги взех от Ликон.

                  В интернет магазина не са добавени, трябва да се обадиш - 02 961 3015.

                  Със сигурност има и други които внасят. Чувал съм и за изработени в България, но незная подробности. Имаше теми във форума по въпроса.
                  Много благодаря, изчетох почти всичко във форума и така и не ми ясно кой и от къде мога да намеря тия втулки.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Тампони на носачите

                    Първоначално публикуван от тигьр Преглед на мнение
                    Много благодаря, изчетох почти всичко във форума и така и не ми ясно кой и от къде мога да намеря тия втулки.
                    Виж дали това няма да ти е полезно. Местата където се продават части за Тойота, обикновено продават и за Мицубиши и Нисан.
                    Зима иде

                    Коментар


                    • #11
                      До: Тампони на носачите

                      Благодаря на всички!!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X