Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото ми старо Mitsubishi Pajero

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новото ми старо Mitsubishi Pajero

    Вече и аз съм собственик на прочутата марка, което мнoго ме радва.
    Джипката е 3.0 V6 102kW '90. Върви сравнително добре (като за 19 годишна баба), окачването е здраво за сега, спирачките са зле (естествено дисковете са криви), нов ауспух и страхотен звук от V-образния двигател.
    За този звяр само ще кажа както се пееше в една българска песен: "Просто свърши хубавото време"
    От тук нататък го чака "Пълна промяна" и живот и здраве на есен участие в "24 часа на Атина".

    Поздрави
    П.П. Така и не намерихме номера на рамата и регистрацията е транзитна. Следват комисии, работи...
    Прикачени файлове
    Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

  • #2
    До: Новото ми старо Mitsubishi Pajero

    Честито Жоре! Само първи места да печелиш с него!
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #3
      До: Новото ми старо Mitsubishi Pajero

      Честито! Дано да печелиш състезания с него!
      Това, че не сте намерили номера има и положителна страна - тъкмо няма да се ядосваш, ако не е '90 набор, а доста по-възрастно...

      Коментар


      • #4
        До: Новото ми старо Mitsubishi Pajero

        Честито, пожелавам много победи. Колата е доста по-лека от паджеро2.
        Отзад на пружини или на ресори? Ще пишеш ли какво планираш?
        IvoVarbanov.bg

        Коментар


        • #5
          До: Новото ми старо Mitsubishi Pajero

          Честито много успехи да имаш с него и винаги да те прибира у дома.
          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
          тел.088четири 9едно9 4нула4
          -------------------------------------------------------

          Коментар


          • #6
            До: Новото ми старо Mitsubishi Pajero

            Честито!Трябва да почерпиш.
            Май ще трябва нова платформа по голяма.

            Коментар


            • #7
              До: Новото ми старо Mitsubishi Pajero

              Да ти е честит новия дзвер.Време беше Самурайко да порасне
              Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
              тел. 0898327627
              Радослав

              Коментар


              • #8
                До: Новото ми старо Mitsubishi Pajero

                честито за новата машина само първо място

                Коментар


                • #9
                  До: Новото ми старо Mitsubishi Pajero

                  Честито, Гошо! Хайде - почваме да се стягаме за Атина! Казвай откъде ще го почваш, че интересно! Виж си личните!
                  "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                  Коментар


                  • #10
                    До: Новото ми старо Mitsubishi Pajero

                    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                    Честито! Дано да печелиш състезания с него!
                    Това, че не сте намерили номера има и положителна страна - тъкмо няма да се ядосваш, ако не е '90 набор, а доста по-възрастно...
                    Благодаря.
                    А номера на рамата е JMBL141GVKJ501579, но не зная как да разбера коя година е. Имам едно книжле, в което пише 30.07.1990.
                    Прикачени файлове
                    Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Новото ми старо Mitsubishi Pajero

                      Първоначално публикуван от Ивайло Върбанов Преглед на мнение
                      Честито, пожелавам много победи. Колата е доста по-лека от паджеро2.
                      Отзад на пружини или на ресори? Ще пишеш ли какво планираш?
                      Благодаря.
                      Относно теглото, в книжлето пише 1600кг (eigengewicht-нето тегло май означава), а окачването отзад е на пружини, това беше едно от изискванията ми, когато ми търсеха Паджеро-то (не зная, може и да съм сгрешил).
                      Първоначално идеята ми беше да олекотя максимално джипа, да направя вътрешна клетка, спортни седалки (намерих две за 320лв.), четериточкови колани, нови джанти с възможно най-отрицателен офсет (не искам да слагам фланци), нови гуми 31х10.50R15 KUMHO KL71 Road Venture M/T, офроуд окачване (не съм се спрял конкретно на някоя фирма), като мисля да сменя пружините, четерите амортесьора и демпфера. За торсионите не зная... май само ще ги натегна леко.
                      Може от темата да излезе някоя идея, която да използвам, без много да товаря бюджета (криза е все пак).
                      Прикачени файлове
                      Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Новото ми старо Mitsubishi Pajero

                        Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                        Честито!Трябва да почерпиш.
                        Май ще трябва нова платформа по голяма.
                        Благодаря, непременно ще почерпя.
                        Даааа. Допуснах грешка, като направих платформата толкова къса, но аз я правих за Самурая. Не че и Паджеро-то няма да го кача...
                        Прикачени файлове
                        Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Новото ми старо Mitsubishi Pajero

                          Първоначално публикуван от rado genev Преглед на мнение
                          Да ти е честит новия дзвер.Време беше Самурайко да порасне
                          Благодаря.
                          Първите ми впечатления са, че Паджеро-то е "ашладосан Самурай"
                          (Някой беше казал, че виолата е ашладосана цигулка)

                          П.П. Да не се обиди някой.
                          Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Новото ми старо Mitsubishi Pajero

                            Първоначално публикуван от Георги Бозаджиев Преглед на мнение
                            Благодаря.
                            А номера на рамата е JMBL141GVKJ501579, но не зная как да разбера коя година е. Имам едно книжле, в което пише 30.07.1990.
                            Това сигурно е датата на първата регистрация. А е произведено година по-рано.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Новото ми старо Mitsubishi Pajero

                              Значи е на 20г.
                              Няма значение. Като знам какво го чака.... една година няма да го спаси.
                              Днес направих контролно замерване на теглото и резултата е: 1680кг
                              Mit einer positiven Einstellung faellt jede Aufgabe im Leben leichter.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X