Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Pajero 2.5 tdi -мерак.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Pajero 2.5 tdi -мерак.

    Приветна всички! Колеги, интересува ме точно този модел Паджеро
    http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi ! Моля, тези от вас, които го имат да споделят мнения , съвети, препоръки и от коя до коя година се произвежда , щото нещо почва да ми пуши главата и ... може да се навия да си взема е дин напролет.
    Your conscience is all you can take to your grave.

  • #2
    До: Pajero2.5 tdi -мерак.

    Линка е невалиден...... от там и целия пост!
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      До: Pajero2.5 tdi -мерак.

      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
      Линка е невалиден...... от там и целия пост!
      Важното е,че мерак има!

      Коментар


      • #4
        До: Pajero2.5 tdi -мерак.

        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
        Приветна всички! Колеги, интересува ме точно този модел Паджеро
        По-добре се позаинтересувай от 2.8 мотора. 2.5 не е сполучлив.

        Коментар


        • #5
          До: Pajero2.5 tdi -мерак.

          Първоначално публикуван от panaira Преглед на мнение
          По-добре се позаинтересувай от 2.8 мотора. 2.5 не е сполучлив.
          E... чак пък несполучлив. Малко слаб идва и са 15 годишни и нагоре. И проблемни като всяка кола значително надхвърлила ресурса си. Любопитно е как са изкарали до сега само с елементарна подръжка.

          Коментар


          • #6
            До: Pajero2.5 tdi -мерак.

            2,5 е силно казано не сполучлив а само с по малко конски сили от 2,8
            емил златков
            паджеро 2.5тд
            ве стром 650

            Коментар


            • #7
              До: Pajero2.5 tdi -мерак.

              Колеги , извинявям се за грешния линк. Ето това е модела
              http://www.avtomarket.bg/details.php...pr+DESC&page=4#... Колкото за 2.5 или 2.8 ,не че имам някакви претенции,с изключение на това,че навъртам доста км. не само оффроуд и не знам доколко кубатурата ше ми се отрази на разхода ...Мисля да го карам и в Италия, а там понякога правя по1.5-2К км на месец и затова... Изобщо, да си ми е като кола за ежедневно ползване, щото мисля Ксантията да я шитна...
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • #8
                До: Pajero2.5 tdi -мерак.

                Щом от снимките забелязвам ръждата, сигурно като го погледнеш отдолу ще ти призлее. Може и да греша и да е добра машинката...
                Добре де, щом ще ходиш в Италия, вземи си от там. От Италия поне излизат екземпляри без грам ръждица.
                И на други колеги казвам - не гледай толкова цифрите на мотора, много по-важно е състоянието.

                Коментар


                • #9
                  До: Pajero2.5 tdi -мерак.

                  Колега , сложих линка само като ориентир за модела , който ме интересува.. Нямам точно тая впредвид. Колкото до ръждата , наистина си прав, макар, че ако е само по купето не ми пука. Лошото е отдолу... А за Италия мога да кажа , че много от колегите се заблуждават , че е вариант за купуване на кола. Там този джип би струвал не по -малко от 6000 евра, ако го вземеш от частник, а по автокъщите са същите мошеници като тук... Предимството е единствено, че не са изгнили, особено в южна Италия. Аз живея близо до Рим от почти 14 години и повярвайте ми, бих си купил от там , ама парите са двойни!!! Предлагаха ми една Витара от 91-ва год. в отвратително състояние за 3000 евро! Тук подобен таралясник може да се вземе за 2.500 лв. Просто, ако 2.5 ми харчи 9-10 на да дълго, а 2.8 ми харчи 11-12 бих предпочел по-малкия , щото мощността не ми е приоритет. Ако направя 1200 км за 2 дни разлика има... Надявам се, че се изясних...
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Pajero2.5 tdi -мерак.

                    Казвам, че 2.5 е несполучлив, защото имах приключение с такъв. Тогава изчетох доста за този двигател, и негативните оценки бяха в пъти повече от позитивните. Освен това е слаб за купето, особенно на дълга база. 2.8 от друга страна най-вероятно гори по-малко и върви повече. Та мисълта ми беше, ако имаш шанс да избираш между двата мотора, да се ориентираш към 2.8.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Pajero2.5 tdi -мерак.

                      Първоначално публикуван от panaira Преглед на мнение
                      Казвам, че 2.5 е несполучлив, защото имах приключение с такъв. Тогава изчетох доста за този двигател, и негативните оценки бяха в пъти повече от позитивните. Освен това е слаб за купето, особенно на дълга база. 2.8 от друга страна най-вероятно гори по-малко и върви повече. Та мисълта ми беше, ако имаш шанс да избираш между двата мотора, да се ориентираш към 2.8.
                      Колега, уважавам мнението ти, както и на всички останали във Форума. Затова се обърнах към вас, защото знам , че все някой ще има(ще е имал) такъв. На мен лично повече ми допада късата жипка.
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Pajero2.5 tdi -мерак.

                        мойта е дълга база 2,5 на дълго с 100-110 дава разход 10 на градско 11-12л
                        емил златков
                        паджеро 2.5тд
                        ве стром 650

                        Коментар


                        • #13
                          До: Pajero2.5 tdi -мерак.

                          Колеги, извинявям се , че се отклонявам от темата .Пускам ви този линк в потвърждение , на това което казах по-горе за цените на автомобилите в Италия http://www.portaportese.it/rubriche/...iere%2F%26pag8. Това е най-големият вестник за обяви за Рим и провинцията, само че електронното издание. Излиза всеки вторник и петък и в нормалния вариант струва 1 евро и съдържа над 10 000 обяви за всичко( и за коли).Повечето обяви са на частници , но има и на автокъщи. А, сега вие ми кажете тоя Голф в БГ за какви пари се намира и тогава ме питайте пак , защо не си купя джип от Италия!!!
                          П.П И се замислете откаде ги вземат нашите търговци за тия цени тук и защо всички се оплакват....!
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Pajero2.5 tdi -мерак.

                            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                            П.П И се замислете откаде ги вземат нашите търговци за тия цени тук и защо всички се оплакват....!
                            Добре де, откъде се взимат тогава тези коли, които по документи са от там? Ако са на такива неконкурентни цени?!...
                            Спокойно, това не е офтопик - в заглавието има "мерак"

                            Коментар


                            • #15
                              До: Pajero2.5 tdi -мерак.

                              Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                              Добре де, откъде се взимат тогава тези коли, които по документи са от там? Ако са на такива неконкурентни цени?!...
                              Един от джиповете, които гледах преди 2 години по автокъщите, имаше някаква италианска винетка ... за 2004 г. Което ме наведе на мисълта, че може би, преди да се озове в двора на нашенската автокъща, не е бил в движение едно 2-3 години. Т.е. примерно в някоя морга.
                              Състоянието на 2-3 други коли с италиански произход, които гледах, също правеше намеци в тази посока ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X