Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компютър за Паджеро 3,0 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Компютър за Паджеро 3,0 V6

    Колеги някой от вас може ли да ми даде информация колко струва компютър за Паджеро 3,0i V6 93г. защото наличния компютър е изгорял.
    Предварително благодаря.
    Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
    Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

  • #2
    До: Компютър за Паджеро 3,0 V6

    Говори с Милен, от Пловдив е и той. Най-вероятно ще може да го оправи
    тел. 0887791500
    Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

    Коментар


    • #3
      До: Компютър за Паджеро 3,0 V6

      А никой ли не знае колко струва нов или от къде може да се вземе втора употреба такъв.
      Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
      Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

      Коментар


      • #4
        До: Компютър за Паджеро 3,0 V6

        Как мислиш ще намериш нов за 15 г. автомобил?
        Втора употреба е както го намериш - според търсене/предлагане - 300-500 лв.,
        Вземи номерата най-добре или дай номера на рамата да ги извадим и по тях търси. Казах ти кой е поправял такива и ги знае какво що се поврежда, ти пак питаш "никой ли не знае"
        Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

        Коментар


        • #5
          До: Компютър за Паджеро 3,0 V6

          Първоначално публикуван от BAlexandrov Преглед на мнение
          Как мислиш ще намериш нов за 15 г. автомобил?
          Втора употреба е както го намериш - според търсене/предлагане - 300-500 лв.,
          Вземи номерата най-добре или дай номера на рамата да ги извадим и по тях търси. Казах ти кой е поправял такива и ги знае какво що се поврежда, ти пак питаш "никой ли не знае"
          Мерси колега задължително ще се обадя, но все пак питам защото трябва да имам и разервен вариант в случай, че не стане. Съгласи се, че е хубаво човек да разгледа проблема от различни гледни точки на решаването му. Наистина ли за 15 годишни джипки не се продават нови чати като въпросния компютър. Незнаех, че е такава работата.
          Мерси за телефончето и поздрави.
          Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
          Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

          Коментар


          • #6
            До: Компютър за Паджеро 3,0 V6

            и аз имам такъв проблем ,намерих комп втора ръка но ми искат 1000 лв....със които не съм готов да се разделя лесно , пишете за резултата от ремонта
            МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

            Коментар


            • #7
              От: Компютър за Паджеро 3,0 V6

              Намерих тази стара тема. Сега и при мен има подобен проблем със Змотата ми.

              Изгоря стария компютър с код: MD306934 / E2T37483. (без имобилайзер)

              Купих един нов уж със същия код, но след като го закача изобщо не започва да управялва нищо след подаване на контакт.

              Разликата м/у моя и новия е цвета на буксата - бяла при мен, залена на новия.

              Въпросът ми е , да не би новия комп все пак да е с имобилайзер или просото и новия комп не е ок. Проследих веригите, в инсталацията всичко изглежда наред и релетата работят.

              По-точно при подаване на контакт минавам през едно реле, което подава един плюс на компютъра, от там компа би трябвало да поеме управление и да пусне бензиновата помпа, като подаде маса към релето и, но си седи + и съответно тя не тръгва. И аз до там спрях, защото очевидно компа не поема управлението.

              Това вече ми е супер спешно защото Сърбия Трофи много наближава, а змотата не само че е напълно разглобена, а и не пали.

              Ще помоля някой , който разбира да ми даде съвет как да подходя.

              Коментар


              • #8
                От: Компютър за Паджеро 3,0 V6

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1538996306053.jpg
Прегледи:1
Размер:118.1 КБ
ID:5799982Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1538996285791.jpg
Прегледи:1
Размер:95.3 КБ
ID:5799983Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1538996275873.jpg
Прегледи:1
Размер:90.8 КБ
ID:5799984

                Коментар


                • #9
                  От: Компютър за Паджеро 3,0 V6

                  Някой има ли актуален номер на Милен, по-нагоре от поста? Онзи не е актуален вече.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Компютър за Паджеро 3,0 V6

                    Трябва да се програмира тоя комп, че да се вижда с останалите модули в колата и най-вече с BCM. Но това става само със специална апаратура. Пробвай на 0888309356 - Боби Симеонов. Сервиза му е в Борово. И му прати много поздрави от Дъртия ....
                    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                    Неизвестен мъдрец

                    Коментар


                    • #11
                      От: Компютър за Паджеро 3,0 V6

                      Ще му звънна, то освен то компютър и разни датчици, няма нищо друго. Няма други модили.

                      BCM - какво е?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Компютър за Паджеро 3,0 V6

                        Body Control Module, който комуникира с ЕКУ и другите модули. Съмнявам се кола от това поколение да няма други модули, просто обикновените ОБД четци не ги виждат. Вектрата ми е на същите години, а има 11 или 12 компютъра (модула), а ЕЛМ-а вижда само ЕКУ. Другите се виждат и им се четат и трият грешки и т.н. само с ОПКОМ. Нищо де, звънни на Боби и му обясни. Съученик ми е, занимава се с това от има-няма 30 години
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от kuzdov; 11-10-18, 11:03.
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • #13
                          От: Компютър за Паджеро 3,0 V6

                          Има два 3.0 V6 двигателя и ЕКУтата им са различни. Единят двигател е 150к.с., другият е 177к.с. Първият е с прекъсвач-разпределител, а вторият е EDIS и е с повечко клапани и валове. Съвсем закономерно е компютрите да не са взаимозаменими, въпреки, че и двата се водят 6G72.
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Компютър за Паджеро 3,0 V6

                            Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                            Body Control Module, който комуникира с ЕКУ и другите модули. Съмнявам се кола от това поколение да няма други модули, ..... .................... ......
                            Няма с какво друго да си комуникира в тази кола!!
                            Колкото и да не Ви се вярва!
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • #15
                              От: Компютър за Паджеро 3,0 V6

                              Не споря. Затова му дадох телефона на човек, който знае по въпроса повече от мене ....
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X