Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте читав сервиз за Паджеро (II-TDI) за цялостен техн. преглед?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Препоръчайте читав сервиз за Паджеро (II-TDI) за цялостен техн. преглед?

    покрепям казаното от Чавдар,най-вероятно е това-масло с добавки за да се ожени булката и..след смяна започват приключенията,ако е читав мотора и М10D да сложиш пак не би трябвало да има тея проблеми,другото остава да е просто лошо съвпадение

    Коментар


    • #17
      До: Препоръчайте читав сервиз за Паджеро (II-TDI) за цялостен техн. преглед?

      Първоначално публикуван от vasss Преглед на мнение
      покрепям казаното от Чавдар,най-вероятно е това-масло с добавки за да се ожени булката и..след смяна започват приключенията,ако е читав мотора и М10D да сложиш пак не би трябвало да има тея проблеми,другото остава да е просто лошо съвпадение
      Колко ли километра ще минеш с М10Д,бих участвал в тест от мен маслото
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      3.0 v6 24

      Коментар


      • #18
        До: Препоръчайте читав сервиз за Паджеро (II-TDI) за цялостен техн. преглед?

        Оktimh и Аз съм изправен пред същия въпрос като теб.
        Собственик съм на PAJERO 2.5 ТДИ автоматик от няколко дни.Би ли споделил къде решиха въпроса ти.Благодаря.

        Коментар


        • #19
          До: Препоръчайте читав сервиз за Паджеро (II-TDI) за цялостен техн. преглед?

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          А ако маслото, с което е купил колата, е било наблъскано с разни добавки за да се прикрият евентуални проблеми и сега, след смяната на маслото, нещата да са тръгнали да излизат наяве ...
          Абсолютно вярно и според мен.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • #20
            До: Препоръчайте читав сервиз за Паджеро (II-TDI) за цялостен техн. преглед?

            DJ Tumbi-това е човека!

            Коментар


            • #21
              До: Препоръчайте читав сервиз за Паджеро (II-TDI) за цялостен техн. преглед?

              Първоначално публикуван от Titito Преглед на мнение
              Колега аэ лично не бих ти препоръчал Ратола след последното и"първо" ходене там съм адски недоволен.Първо че ми отрязаха главата до кръста второ нищо не свършиха.
              Същата работа и на мен. Отрязаха ми главата от кръста с цените, а почти нищо не свършиха... и ми монтираха обратно пак решетката че... съм се сръщал да ги карам да си ми върнат болтовете и да си ми ги слагат на мястото... тоест бяха я само поставили, не я бях завили въобще! Абе с 2 думи - не ходете в Ратола. Ужасно съм недоволен и сервиза и компетенциите са им под всякаква критика - наистина! И са страааашни скъпари! Говоря от личен опит!
              [URL="http://www.mi-taka.net/temp/gallery/2008/h.benkovski%2807-08june2008%29/images/DSC06795.jpg"]Mitshubishi Pajero 2.5 TDI (къса база) '95[/URL]

              Коментар


              • #22
                До: Препоръчайте читав сервиз за Паджеро (II-TDI) за цялостен техн. преглед?

                Ще възобновя темата защото и на мен ми се налага някой компетентен майстор да ми погледне джипа.Става въпрос за цялостен преглед раздатка,заден диф. премигващи лампички по таблото за режимите 4*4 и т.н.Джипа е Шогун 2,8 ръчка супер селект дълга база 95г.Аз съм от Добрич но тук при нас няма такива майстори или поне аз не знам да има така ,че най близо ми е Варна ако знаете колеги моля пишете адрес или телефон на майстора .Предварително благодаря.Поздрави

                Коментар


                • #23
                  До: Препоръчайте читав сервиз за Паджеро (II-TDI) за цялостен техн. преглед?

                  Градски, във Mitsubishi форума препоръчват момче на име Красимир от Варна . Аз лично не съм ходил при него, но колегите имат добри отзиви. Това е единственото което намерих, намира се на кръстовището на бул.Цар Освободител и Христо Смирненски, от страната на вятърна мелница (там има една изоставена бензиностанция).Телефонът му е 0898562244. Споделят също и, че работи на народни цени

                  Успех
                  HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
                  Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

                  Коментар


                  • #24
                    До: Препоръчайте читав сервиз за Паджеро (II-TDI) за цялостен техн. преглед?

                    Мерси градски.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Препоръчайте читав сервиз за Паджеро (II-TDI) за цялостен техн. преглед?

                      Да питам и аз за Пловдив.
                      Че в Хисаря за по засуканите проблеми се чудят
                      [img]http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg[/img]

                      Коментар


                      • #26
                        До: Препоръчайте читав сервиз за Паджеро (II-TDI) за цялостен техн. преглед?

                        Моля дайте телефон за връзка с DJ Tymbi нещо не ми отваря форма на Митсубиши.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Препоръчайте читав сервиз за Паджеро (II-TDI) за цялостен техн. преглед?

                          ......

                          Коментар


                          • #28
                            До: Препоръчайте читав сервиз за Паджеро (II-TDI) за цялостен техн. преглед?

                            0887899725 - Пламен

                            Коментар


                            • #29
                              От: Препоръчайте читав сервиз за Паджеро (II-TDI) за цялостен техн. преглед?

                              дайте моля ви спешно телефон на DJ Tumbi-

                              Коментар


                              • #30
                                От: Препоръчайте читав сервиз за Паджеро (II-TDI) за цялостен техн. преглед?

                                Първоначално публикуван от ds_service Преглед на мнение
                                дайте моля ви спешно телефон на DJ Tumbi-
                                Дали са ти преди около 5 години над твоя пост е !
                                Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                                Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                                Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                                Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X