Обява

Свий
Няма добавени обяви.

какъв е разхода на митсубиши паджеро 3000 бензин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • какъв е разхода на митсубиши паджеро 3000 бензин?

    интересува ме какъв е разхода митсубиши паджеро 3000 бензин.

  • #2
    щях веднъж да си купувам такова, казаха ми 25 л/100км, но не съм го тествал
    drive alive

    Коментар


    • #3
      стига бе човече това е много.на мене ми казаха около 15 и като му сложа едно газово работата ще бива.дизела гори 12-15 и е куцо магаре.

      Коментар


      • #4
        така знам, освен това е пълна инжекция и не се понася добре с АГУ, а дизела си е много добър
        drive alive

        Коментар


        • #5
          Гори 15-18 зависи от стила на карането ....
          За кал не зная ... ама ти там не ходиш ...
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #6
            hodia hodia

            Коментар


            • #7
              ами щом ходиш в калта гласи се за мин 22-23.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от kalchev
                стига бе човече това е много.на мене ми казаха около 15 и като му сложа едно газово работата ще бива.дизела гори 12-15 и е куцо магаре.
                Когато взимах моето и аз избирах между такъв V6 3000 и дизел 2.5. Взех дизела нищо че е куцо магаре Не е пъргав като яре(щом ще си говорим за животни) но не съм стигал с него разход над 9 до сега. Говоря естествено за асфалт. Калта е друга материя!
                Шестака е могъщ мотор, но и за разхода не са те излъгали. Пробвах го една седмица и се отказах. Сметнах разхода + неприятностите по газовата + данъците и таксите и ...

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от CarTest™
                  Гори 15-18 зависи от стила на карането ....
                  За кал не зная ... ама ти там не ходиш ...
                  незнам как се качват снимки иначе бих ти показал последната кал в която попаднах благодарение на председателя на дружинката.голям образ е.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Паджеровод
                    Първоначално публикуван от kalchev
                    стига бе човече това е много.на мене ми казаха около 15 и като му сложа едно газово работата ще бива.дизела гори 12-15 и е куцо магаре.
                    Когато взимах моето и аз избирах между такъв V6 3000 и дизел 2.5. Взех дизела нищо че е куцо магаре Не е пъргав като яре(щом ще си говорим за животни) но не съм стигал с него разход над 9 до сега. Говоря естествено за асфалт. Калта е друга материя!
                    Шестака е могъщ мотор, но и за разхода не са те излъгали. Пробвах го една седмица и се отказах. Сметнах разхода + неприятностите по газовата + данъците и таксите и ...
                    съгласен съм с теб но моят двиг.е 2.3тд. а като се качи 6 човека и 4 кучета на първия баир включвам бавните а двиг.ми е все още добър просто не му стига силичката затова започнах да търся друг двиг. цената на този за който питам тука е повече от добра за това ми трябва малко иннфо.за 2.5тди. искат по 2500лв. а за 2800тди до 4000лв. а този мога да го взема с котията за 2500лв. .струвалиси?

                    Коментар


                    • #11
                      Ами ако търсиш мощност - да, но щом говориш и за газова значи те интересува и финансовата страна За мен от тези трите двигателя най добър от техническа гледна точка е 2.8ТД , а от финансова 2.5ТД. При всички случаи е котка в чувал, така че внимавай!

                      Коментар


                      • #12
                        2.3тд и 2.5тд са по 84кс. 2.5тд с итерколер след 89год. е 99кс.Цената около 1500лв за дв. плюс 1000лв скорости.Задължително провери главата.Алуминиева е и при прегряване се пука както при мен около бренерите.2.8тди 125кс с верига не с ремък турбото е с водно охлаждане много добър избор но не можеш да го монтираш на старото купе или неси заслужава от финансова гледна точка.

                        Коментар


                        • #13
                          [quote="dobri"]2.3тд и 2.5тд са по 84кс. 2.5тд с итерколер след 89год. е 99кс.Цената около 1500лв за дв. плюс 1000лв скорости. ако знаеш от каде мога да намеря2.5тди на такава цена го вземам

                          Коментар


                          • #14
                            с известно закъснение - става дума за 6G72 мотор, предполагам. старата болка - разхода. на паджеро не знам колко ще гори, на вояджър гори 12 -14, на саратога - 8-12, на галант - 9-12. ма то и си зависи от натискането. ако обуеш железните ботуши, може и на ситроен виза да му направиш 12. иначе е удобен за газификация, щото няма дебитомер( MAF санзор)
                            Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                            http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                            http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                            Коментар


                            • #15
                              Джип за в града и за в калта

                              Какво ще кажете за "Митсубиши Паджеро" 2,5тд след 92г. 98кс. . смятам че с четири цилиндровия двигател разхода на гориво е приятно допустим примерно спрямо "Нисан Патрол" (имал съм GR . ) Вапроса с блокажите мисля че е решим със супер селект системата ( моля ако някой е по в час да ми я поясни ) другото положително което съм чувал е за едни добри динамични качества . Темата за оптимален - " джип за в града и за в калта " е интересна и подлежи на разискване . Едно пояснение под " кал " не разбирам трошене на джипове в тежки off- road състезания а приятни" разходки " в свободното време .
                              LZ1VMH

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X