Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с палене-Pajero2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с палене-Pajero2

    Колеги-проблем с Pajero2-пали трудно,с много вартене,форсира трудно и като пусна газта -губи обороти и гасне?!/скоро ми оправиха ел.инсталациата,акумулатори-нови,алтернатор/Дали е ел.проблем или стар имобилаизер,горивен филтьр-какво ли е,а?Помощ!/нямах проблеми с палене досега,имам нови подгряващи свещи,всички филтри са на 2-3000 километра/

  • #2
    До: Проблем с палене-Pajero2

    скоро ми оправиха ел инсталацията звучи като най- вероятна причина
    иначе освен да набухаш Редекс в резервоара и да смениш филтъра не виждам (винаги има вариант всичко да идва от кофти гориво)
    Зима иде

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с палене-Pajero2

      Недостатъчно инфо!
      Веднага ли след пипането по инсталацията ли започнаха проблемите?
      Само на студено ли пали трудно?
      С механично ГНП ли си?
      ...

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с палене-Pajero2

        Първоначално публикуван от pajeroman Преглед на мнение
        Колеги-проблем с Pajero2-пали трудно,с много вартене,форсира трудно и като пусна газта -губи обороти и гасне?!/скоро ми оправиха ел.инсталациата,акумулатори-нови,алтернатор/Дали е ел.проблем или стар имобилаизер,горивен филтьр-какво ли е,а?Помощ!/нямах проблеми с палене досега,имам нови подгряващи свещи,всички филтри са на 2-3000 километра/
        На мен това "нови подгряващи свещи" и "нямах проблеми с палене до сега" ми мирише на 12 волтови (новите) свещи вместо 6.2 волтови. Имаш ли представа колко време релето ти подгрява свещите?
        Don't hunt IF you can't kill
        първо 0883 после 333 накрая 448

        LZ1BGD

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с палене-Pajero2

          Благодаря,колеги за отзивите!Оказа се онова нещо на горивния филтър -като капачка с О ринг,поплавък или регулатор и букса в края-беше счупена-капачката , буксата оставих старата/как го обясних като професионалист,а / за какво е-вие ще кажете.Купих си го от Интерауто-Бургас и го смених-всичко е О.К.

          Коментар


          • #6
            До: Проблем с палене-Pajero2

            Първоначално публикуван от pajeroman Преглед на мнение
            Благодаря,колеги за отзивите!Оказа се онова нещо на горивния филтър -като капачка с О ринг,поплавък или регулатор и букса в края-беше счупена-капачката , буксата оставих старата/как го обясних като професионалист,а / за какво е-вие ще кажете.Купих си го от Интерауто-Бургас и го смених-всичко е О.К.
            Значи причината е била въздух в ГНП-то.
            А това, дето го обясни сложно е датчикът за вода във филтъра.

            Коментар


            • #7
              До: Проблем с палене-Pajero2

              Благодаря,Паджеровод! Точно това беше!А как сигнализира,как работи датчика ,ако установи вода-спира притока на нафта,чрез онова малко буталце?/извинявам се ,но наистина съм абсолютно некомпетентен/ Благодаря!

              Коментар


              • #8
                До: Проблем с палене-Pajero2

                Не, просто светва лампа на таблото. И трябва да се дренира водата ръчно от щуцера отдолу на филтъра като се разхлаби гайката.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X