Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Струва ли си това Паджеро ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Струва ли си това Паджеро ???

    1990г. климатик 2.5TDI 145 000 км ел пакет - 5 000 лева.
    Задачите ще са му да дърпа ремарке с атв и за не много тежък оффроуд.
    Интересно са ми подробности около окачването, има ли блокажи, и има ли някакви проблеми по двигателя.

    Благодаря Ви за компетентните мнения предварително...
    Прикачени файлове
    Взимат ли ти - бегай, гонят ли те давай.

  • #2
    До: Струва ли си това Паджеро ???

    Снимките са ти отвратителни. Почти трябва да гадая... Но - първо се убеди, че действително е 90-та година. Най -сигурно е като дадеш номера на шасито(VIN-a). Най-лесно пък е като погледнеш задното окачване, ако е с ресьори някой ще се мине.
    От Италия е. Това е добре за шасито - има шансове корозията да е нищожна за годините му.
    За това, за което казваш, че ще го изплзваш става, а и цената не е лоша ако всичко е наред.

    Коментар


    • #3
      До: Струва ли си това Паджеро ???

      Снимките наистина са отвратителни ама такива са ми пратили.
      Казаха ми че километрите са реални и техническото му състояние е доста добро.
      Значи задното окачване ако е 90 година не трябва да е с ресьори така ли?
      Утре ще поискам номера на шасито и ще го напиша тук.
      мерси за съдействието
      Взимат ли ти - бегай, гонят ли те давай.

      Коментар


      • #4
        До: Струва ли си това Паджеро ???

        Марката напълно отговаря на задачите, които си определил. За състоянието на конкретния автомобил трябва повече инфо. Тук има много грамотни колеги, които ще ти помогнат. Успех и добре дошъл!
        [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

        Коментар


        • #5
          До: Струва ли си това Паджеро ???

          Погледни техническото състояние преди всичко,ако няма дефекти взимай я....
          8777203908

          Коментар


          • #6
            До: Струва ли си това Паджеро ???

            Според мен колата е пребоядисвана,ако е кадърно добре,но може и да е прикривана ръжда само и след година да се олющи цялата.И второ никой неможе да ме убеди,че кола на 17 години е на 145 000 километра,Ъпсурд ,ако е на 4-5 бих повярвал,а що е превъртан километража вероятно крият неприятна цифра за пробега,а от там и двигател в неяно състояние.По се кефя,като видя кола на 5 години и на 200 000 км,поне нелъжат и ако е сменяно маслото редовно,да си знаеш,че имаш поне още толкова безгрижно да си я караш.
            TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
            Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
            Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
            Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

            Коментар


            • #7
              До: Струва ли си това Паджеро ???

              Първоначално публикуван от Стефан ERA Преглед на мнение
              ...По се кефя,като видя кола на 5 години и на 200 000 км,поне нелъжат и ако е сменяно маслото редовно,да си знаеш,че имаш поне още толкова безгрижно да си я караш.
              да, ама не! аз видях с очите си Ес-класа на 5г и 600 хиляди км /това преди да "коригират" пробега/

              От друга напълно е възможно да е на 17 г и 145 х. км - може да е използван само за теглене на каравана и др. подобни... Ако е много каран след 17 години вече щеше да е в моргата...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                До: Струва ли си това Паджеро ???

                А добро утро Тедо,за изключенята ли ще си говорим сега или
                TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
                Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
                Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
                Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

                Коментар


                • #9
                  До: Струва ли си това Паджеро ???

                  Първоначално публикуван от angel_vl Преглед на мнение
                  Значи задното окачване ако е 90 година не трябва да е с ресьори така ли?
                  Определено! След '88-ма са с пружини. Ако е с ресьори, както често съм виждал да правят се опитват да те лъжат. Масова практика, защото има запазени екземпляри и за да им вземат пари търгашите ги подмладяват. Но за теб това може да е отправна точка за пазарлък ако колата си заслужава!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Струва ли си това Паджеро ???

                    Благодаря на всички за отзивчивостта.
                    Реших да се откажа от този джип и ще се ориентирам за смяна на Аудито ми със по-съвременно нещо /поне 2000 г./ за ежедневно ползване- може би Паджеро къса база или Чероки.
                    Поздрави.
                    Може да изтриете темата.
                    Взимат ли ти - бегай, гонят ли те давай.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X